Mistrovství Evropy juniorů 2011 - Mnichov, 8. zpravodajství

Soutěž u konce, jsme v Masters. (aktualizováno v 18:05)

Zhruba před hodinou byla zahájena soutěž jednotlivců a naše první čtyřka Široký, Talpa, Pádárová, Kánová je ve druhé hře. Nezapomeňte sledovat online scoring níže v odkazech.

VÝSLEDKY
Martin Široký - 186, 235, 220, 165, 186, 196 (198,00)
Marek Talpa - 223, 234, 225, 213, 221, 235 (226,83)
Anna Kánová - 189 145, 169, 168, 170, 189 (171,66)
Ivana Pádárová - 180, 159, 151, 179, 168, 166 (167,17)
Jaroslav Lorenc - 227, 233, 215, 180, 182, 166 (200,5)
Jan Macek - 171, 213, 196, 213, 185, 203 (196,83)
Nikola Marvalová - 180, 162, 190, 208, 173, 143 (176,00)
Gabriela Vlasáková - 150, 169, 134, 203, 200, 181 (172,83)

Nyní už je jasné, že Ivana Pádárová bohužel na soutěž Masters nedosáhne, součet 1003 jí posunul na průběžné 39. místo v All Event a v soutěži jednotlivců je na prozatimním 25. místě. Anna Kánová je ve výsledcích All Event na prozatimním 53. místě a v soutěži jednotlivců na 21. místě. Marek Talpa svou dnešní skvělou hrou se posunul do TOP 24, konkrétně na 20. místo ve výsledcích All Event, tak budeme čekat na dohrání 2. rundy, ale má velkou šanci postoupit do Masters. V soutěži jednotlivců chlapců je na krásném průběžném 4. místě. Martin Široký obsadil v soutěži jednotlivců průběžné 23. místo a v All Event 66. místo.
Nyní soutěž bude pokračovat od 13:00 naší další čtyřkou Jaroslav Lorenc, Jan Macek, Nikola Marvalová, Gabriela Vlasáková, tak nezapomeňte držet palce!

Live stream EYC 2011

17:05

A je dohráno, ale jen pro některé. Marek Talpa je v Masters z 19. místa postupuje do zítřejšího 1. stepu, GRATULUJEME!!! Velice blízko byl i Jaroslav Lorenc, kterému chybí na TOP 24 pouhých 17 kuželek, takže v All Event konečné 28. místo. Jan Macek je na tom podobně, ztráta 42 kuželek a konečné 33. místo. Martin Široký je na 62. místě a ztráta 295 kuželek. V dívkách už bylo od rána jasné, že to ivaně Pádárové po dnešní hře jednotlivců na Masters nebude, takže Ivana Pádárová konečné 38. místo a ztráta 120 kuželek. Jako další v pořadí je Gabriela Vlasáková na 50. místě se ztrátou 286 kuželek, Anna Kánová 52. místo ztráta 313 kuželek a jako poslední skončila Nikola Marvalová na 53. místě ztráta 334 kuželek.

Zpět k soutěži jednotlivců
Nejlepším byl Marek Talpa, který skončil na 6. místě (postupují 4) a k postupu do semifinále mu chybí jen 16 kuželek. Musím poznamenat, že máme opravdu smůlu..., ale i tak je to krásné umístění v Evropě. Jako další se umístil Jaroslav Lorenc a to na 32. místě se ztrátou 164 kuželek do TOP 4, dále Martin Široký 42. místo ztráta 179 kuželek a jako poslední Jan Macek 44. místo ztráta 172.
V kategorii dívek skončila nejlépe Nikola Marvalová a to na 44. místě, dále na 49. místě Gabriela Vlasáková, Anna Kánová na 51. místě a jako poslední se umístila Ivana Pádárová na 56. místě.

18:05 INFO K ZÍTŘEJŠÍ SOUTĚŽI MASTERS

Zítra od 9:00 hraje Marek Talpa na drahách 19,20 proti Bagdonas Paulius z Litvy, který je na 14. místě. Tak nezapomeňte sledovat prostřednictvím online scoringu. Hrát se bude na dvě vítězné hry.

V příloze naleznete všchny dostupné výsledky z dnešního dne.