Mistrovství Evropy juniorů 2015, 8. den

Soutěž jednotlivců dívek.

4.4.2015 21:00
Dnes se hrála soutěž jednotlivců dívek. Jako první nastoupila dvojka Kateřina Hejdučková a Klára Nefová. Katka zahrála průměr 179,2 a to jí vyneslo celkové 38. místo. Klára Nefová obsadila 32. místo s průměrem 182,2. Od 13:00 startovaly Lucie Kubelková a Anna Petáková. Lucie se prezentovala průměrem 164,7 a skončila na 51. místě. Na 58. místě skončila Anna Petáková, které se dnešní den nevydařil.

Lucie Kubelková 47. místo ztráta -277 bodů
Anna Petáková 55. místo ztráta - 645 bodů.

DŮLEŽITÉ ODKAZY

Oficiální stránky
Video 1. den - příjezd
Video 3. den -soutěž dvojic chlapců
Video 5. den -soutěž týmů
Video 6. den -soutěž jednotlivců (chlapci)

2.4.2015 19:00
Dnes se od 9:00 hrála soutěž jednotlivců chlapců. Jako první startovala dvojka Pechar a Plechata. Patrik Pechar zahrál průměr 181 a skončil na konečném 62. místě. Tomáš Plechata zahrál průměr 187,3 a to mu vyneslo 52. místo. Od 13:00 hráli Michal Janovský a Jan Tříska. Michal byl před touto soutěží stále na dosah soutěže Masters, ale bohužel se mu dnes nedařilo tak jako v předchozích dnech a s průměrem 186,7 obsadil 55. místo. Jan Tříska skončil na 77. místě s průměrem 173.

V soutěži Masters kam postupuje nejlepších 24 hráčů letos mezi chlapci nemáme žádné zastoupení. Michal Janovský se umístil na konečném 38.místě a do TOP 24 mu chybělo 115 bodů.
Tomáš Plechata se nakonec vytáhl na 55. místo, Jan Tříska na 63. místě a Patrik Pechar na 70. místě.

Zítra mají všichni volný den a soutěž jednotlivců dívek bude v sobotu od 9:00.

1.4.2015 20:00
Dnes se hrály druhé bloky her soutěže družstev a jako první začaly hru naše děvčata. Skončily na předposledním, tedy 9. místě se společným průměrem 178,00. Chlapci, kteří hráli od 13:00, tak se dnes o mnoho zlepšili a vytáhli to až na pěkné 8. místo se společným průměrem 196,2. Soutěže mezi chlapci se zúčastnilo 21 týmů, takže první třetina je super výkon. Gratulujeme.

31.3.2015 22:30
Dnes se hrál 1. blok 3 her soutěže týmů. Mezi chlapci nastoupilo celkem 21 týmů a naši chlapci jsou prozatím na 11. místě s náhozem 2260 což je společný průměr 188,33. Od 13:00 hrála děvčata kde se prezentovalo 10 týmů a děvčata jsou prozatím na 7. místě s náhozem 2115 což je 176,25 průměr. Tato soutěž pokračuje zítra druhým blokem her, tak držte palce.

31.3.2015 8:30
Za malou chvíli startuje náš tým chlapců 1. blok her soutěže týmů. Tak doufám, že na streamu něco uvidíme. Někteří fanoušci bohužel zapadli sněhem na Česko-německých hranicích, tak snad dorazí včas.

30.3.2015 17:50
Dnes hrály pouze dívky a to soutěž dvojic. Jako první se představila dvojice Hejdučková - Nefová. Děvčata skončili na celkovém 18. místě. Odpoledne hrála naše druhá dvojice Kubelková- Petáková. Se společným průměrem 166,5 obsadily 23. místo.
Zítra se hraje první blok soutěže týmů. Jako první hrají chlapci v pořadí: Plechata, Pechar, Tříska a Janovský. Od 13 hodin potom děvčata v pořadí: Nefová, Kubelková, Petáková a Hejdučková.

30.3.2015 12:50
Dnes od 9:00 startovala dvojice Hejdučková - Nefová a hrály výborně. Po 3. hře byly v rundě dokonce na 2. místě. V dalších hrách se již tak nedařilo a děvčata jsou aktuálně po 1. rundě na 9. místě s průměrem 182,8. Za chvíli startuje dvojice Kubelková - Petáková, tak jim přejme co nejlepší vstup na jejich prvním mistrovství Evropy juniorů.

29.3.2015 22:50
Zítra startují děvčata soutěž dvojic ve složení Hejdučková-Nefová od 9:00 a Kubelková-Petáková 13:00. Tak držte palce. Bohužel není k dispozici online scoring, ale zkoušímě stále najít alespoň nějaký neoficiální videostreaming.

29.3.2015 16:50
Naše první chlapecká dvojice Pechar-Tříska má svůj úvod na šampionátu za sebou a zahráli perfektní průměr 180,9, který jim vynesl konečné 35. místo. Naše druhá dvojice ve složení Janovský-Plechata právě dohrála a se společným průměrem 187 obsadili konečné 29. místo.

28.3.2015 20:00
Dnes naší výpravu čekal oficiální trénink, který mají již nyní za sebou. Na jakém modelu se bude hrát celý šampionát se můžete podívat v příloze. Zítra se začíná soutěží dvojic. V 9:00 začíná svou premiéru na evropské scéně Patrik Pechar a Jan Tříska. Od 13:00 pak Michal Janovský a Tomáš Plechata.

26.3.2015
Vážení bowlingoví přátelé,
rok uběhl jako voda a naše mladé bowlingové naděje jsou opět připraveny porvat se o cenné kovy (nebo cenné umístění) na Mistrovství Evropy juniorů (EYC 2015).
Již tento pátek, 27.3. 2015, odjíždí výprava ČR do německého města Leipzig, kde se bude po několik dní rvát s ostatními státy o úspěch.
Celý šampionát se koná od 27.3. do 5.4.2015 Českou republiku budou reprezentovat tito hráči a hráčky:
Michal Janovský, Patrik Pechar, Tomáš Plechata, Jan Tříska, Kateřina Hejdučková, Lucie Kubelková, Klára Nefová a Anna Petáková.
Věříme i ve velkou podporu rodičů, příbuzných, kamarádů a všech fanoušků bowlingu.
Letos se akce účastní 98 chlapců a 59 dívek z 29 zemí.
Jako v předchozích letech (a jak vyplývá z výše uvedeného) jako kouč povedu naše mladé reprezentanty já, tedy Jan Spáčil.
Česká bowlingová asociace hradí naší výpravě startovné ve výši téměř 70.000 Kč a samozřejmě veškeré náklady na trenérský doprovod. Celkově tak příspěvek asociace činí částku přes stotisíc korun.
Jelikož celkové náklady na tuto akci jsou samozřejmě vyšší, děkujeme tímto všem rodičům hráček a hráčů a také jejich klubům za pomoc se zajištěním/uhrazením ubytování v oficiálním hotelu a dopravy na šampionát. Bez jejich aktivity by tato akce nebyla možná. Také děkujeme BBo teamu za zajištění dalších finančních prostředků na tuto akci.
Máme tým, ve kterém jsou jak zkušení reprezentanti, tak ale i nováčci, kteří jsou budoucností českého bowlingu. Věříme, že navážeme na kvalitní výsledky z
let minulých a v Evropě se neztratíme. Tak držte palce!