Mistrovství regionu Severní Čechy - junioři

Dne 31. března se za krásného počasí odehrálo juniorské Mistrovství regionu Severní Čechy. Šampionát proběhl na bowlingovém centru Benedikt Most a celkem se ho zúčastnilo 23 dětí.

Nejmladší kategorii do 9 let ovládl mostecký Tobiáš Staněk, který zahrál skvělý průměr 142,25. Za ním skončil na druhém místě Filip Seifert a bronzovou medaili bral Honzík Cihelka.

Kategorie do 12 let se zúčastnili pouze 2 hráči. O první místo se tedy porvali pouze Eliška Bulová a Matěj Puršl. Nakonec se z vítězství radoval Matěj Puršl, který zahrál průměr 162,5.

V dívkách do 15 let jsme měli pouze jednu účastnici, a to mosteckou Marušku Hojdarovou, která nahrála průměr 168,5.

Chlapců do 15 let bylo naopak nejvíce. A z 9 hráčů zahrál nejlépe Martin Bula s průměrem 178,33, Druhé místo získal Václav Kordulík a na třetím místě skončil Daniel Hašek.

Nejstarší kategorii do 18 let ovládla místní trojice chlapců v pořadí Libor Rejč, David Valenta a Filip Demuth.

Všem děkuji za vzornou účast a postupujícím přeji hodně štěstí v republikovém kole.

Mistrovství regionu Severní Čechy - junioři - žákyně, 13 až 15 let

Datum konání: 31. března 2019 Místo: Benedikt

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hojdarová Marie 170 156 170 157 165 193 168,50

Mistrovství regionu Severní Čechy - junioři - žáci 13 až 15 let

Datum konání: 31. března 2019 Místo: Benedikt

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Bula Martin 154 153 211 163 162 227 178,33
2. Kordulík Václav ml. 160 192 175 158 149 213 174,50
3. Hašek Daniel 137 173 151 145 156 181 157,17
4. Musil Matěj 131 174 178 115 165 167 155,00
5. John Denis 176 169 149 148 138 118 149,67
6. Jeníček Jan 157 162 132 135 164 147 149,50
7. Kinderman Jan 114 162 130 119 134 150 134,83
8. Hojdar Josef ml. 202 88 84 97 133 113 119,50
9. Piksa Martin 91 91 122 81 109 136 105,00

Mistrovství regionu Severní Čechy - junioři - žactvo 10 až 12 let

Datum konání: 31. března 2019 Místo: Benedikt

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Puršl Matěj 140 199 159 152 162,50
2. Bulová Eliška 157 123 162 165 151,75

Mistrovství regionu Severní Čechy - junioři - žactvo do 9 let

Datum konání: 31. března 2019 Místo: Benedikt

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Staněk Tobiáš 158 133 145 133 142,25
2. Seifert Filip 117 161 112 134 131,00
3. Cihelka Jan 145 109 115 125 123,50
4. Švarcová Petra 89 114 128 137 117,00
5. Rak Tadeáš 84 121 88 79 93,00

Mistrovství regionu Severní Čechy - junioři - dorostenci 16 až 18 let

Datum konání: 31. března 2019 Místo: Benedikt

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Rejč Libor 190 154 166 145 180 178 168,83
2. Valenta David 137 166 149 213 161 175 166,83
3. Demuth Filip 158 138 125 178 156 167 153,67
4. Puršl Vojtěch 154 147 125 157 139 149 145,17
5. Kadlec Robert 125 112 142 117 213 161 145,00
6. Enders Filip 148 151 147 114 158 144 143,67

Krátké zprávy

24.01.2020 v 15:11

V INFU k juniorské lize, přidány propozice pro Celostátní Finále juniorské bowlingové Extraligy.

24.01.2020 v 09:28

Jaroslav Lorenc v jeho premiéře na PBA skončil na 18. místě, k postupu do finále chybělo jen 16 kuželek!

21.01.2020 v 06:35

Jaroslav Lorenc na turnaji Oklahoma Open s přehledem postupuje ze 4. místa do hlavního turnaje.

16.01.2020 v 12:43

Otevřena dodatková hrací runda na únorovou PRESTIGE tour 7 v Olomouci, která se uskuteční při min. účasti 12 hráčů.

17.12.2019 v 16:33

Otevřena obsazovačka na únorovou PRESTIGE tour 7, která se hraje opět v Olomouci.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 6. turnaje Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Talpa Marek
expert King Pins
Talpa Marek

Talpa Marek

expert King Pins

3. místo na 6. turnaji Prestige 2019-2020

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Bočan Josef
Bombers
Bočan Josef

Bočan Josef

Bombers

Nejlepší senior, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 6. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS