Mistrovství regionu Severní Morava - junioři

V sobotu 6.4. se na centru Bowland bowling center v Olomouci odehrálo regionální mistrovství juniorů 2019. Pořadí v jednotlivých kategoriích naleznete v přiložených výsledcích. Děkujeme všem za účast a přejeme hodně strike v dalších mistrovstvích.

Mistrovství regionu Severní Morava - junioři - Žákyně 10 AŽ 12 LET

Datum konání: 6. dubna 2019 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Svobodová Ester 124 130 126 129 127,25

Mistrovství regionu Severní Morava - junioři - ŽÁCI 10 AŽ 12 LET

Datum konání: 6. dubna 2019 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Šatný Kristián 140 172 118 129 139,75
2. Kičmer Vojtěch 118 145 151 123 134,25
3. Spáčil Josef 89 81 108 85 90,75

Mistrovství regionu Severní Morava - junioři - ŽÁCI DO 9 LET

Datum konání: 6. dubna 2019 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vojkovský Ondřej 125 117 122 137 125,25

Mistrovství regionu Severní Morava - junioři - ŽÁKYNĚ, 13 AŽ 15 LET

Datum konání: 6. dubna 2019 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Morys Angelina 151 130 155 201 148 166 158,50
2. Krejčířová Nikola 155 146 133 166 181 139 153,33

Mistrovství regionu Severní Morava - junioři - ŽÁCI 13 AŽ 15 LET

Datum konání: 6. dubna 2019 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Štrbák Tomáš 206 209 206 150 212 199 197,00
2. Blaha Lukáš 177 137 165 157 125 160 153,50
3. Spáčil Jan ml. 141 114 138 192 141 164 148,33

Mistrovství regionu Severní Morava - junioři - DOROSTENCI 16 AŽ 18 LET

Datum konání: 6. dubna 2019 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Tříska Jan 258 234 258 244 189 194 229,50
2. Svák David 188 224 258 235 202 210 219,50
3. Vojkovský Matěj 238 182 190 256 231 214 218,50
4. Valošek Tomáš 120 238 268 198 229 236 214,83
5. Grunda Daniel 224 216 192 191 223 202 208,00
6. Ježek Jan ml. 165 162 195 206 186 170 180,67
7. Smilowski Daniel 138 116 157 148 125 139 137,17

Mistrovství regionu Severní Morava - junioři - DOROSTENKYNĚ 16 AŽ 18 LET

Datum konání: 6. dubna 2019 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Škrachová Marie 185 147 223 198 182 170 184,17
2. Valíčková Agáta 161 190 186 188 175 155 175,83

Krátké zprávy

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

06.09.2020 v 16:25

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal tým expert KING PINS.

03.09.2020 v 08:22

STK zveřejnila mazací modely na Extraligu.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Surán Ondřej
ProBowling Hustopeče
Surán Ondřej

Surán Ondřej

ProBowling Hustopeče

2. místo na 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo na 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Teame Habtegabriel
Xbowling club
Teame Habtegabriel

Teame Habtegabriel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Maléřová Pavlína
bez klubové příslušnosti
Maléřová Pavlína

Maléřová Pavlína

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige Tour 2020/21

Frydrych Tomáš
bez klubové příslušnosti
Frydrych Tomáš

Frydrych Tomáš

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS