Mistrovství regionu západní Čechy 2018

Do nedělního regionálního mistrovství Západní Čechy v Třemošné se odvážilo přihlásit 12 hráčů. Nečekaným vítězem regionu se po několikaleté bowlingové přestávce stal Jan Jedlička s průměrem 212,17. Vítězkou kategorie žen se stala Petra Otec Hanzlovská s výkonem 181,33.

L.V.

Příloha

Mistrovství regionu západní Čechy - muži

Datum konání: 21. března 2018 Místo: Třemošná u Plzně

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Jedlička Jan 223 224 195 198 210 223 212,17
2. Soukup Libor 226 179 135 181 189 163 178,83
3. Dědič Dalibor 139 154 226 174 178 188 176,50
4. Vestfál Petr 161 127 199 181 173 174 169,17
5. Bárta Jaroslav 157 199 141 131 204 134 161,00
6. Otec Lubomír 134 177 132 172 158 182 159,17
7. Klečka Jiří 139 172 161 147 166 164 158,17
8. Míka Miroslav 139 118 143 159 147 205 151,83
9. Voral Luboš 125 149 130 112 165 120 133,50

Mistrovství regionu západní Čechy - ženy

Datum konání: 21. března 2018 Místo: Třemošná u Plzně

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Otec Hanzlovská Petra 162 211 170 159 159 227 181,33
2. Vokrojová Marie 146 133 183 169 203 179 168,83
3. Honomichlová Martina 113 110 193 122 137 177 142,00

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020