Mobil centrum liga

Na jedničce dráze padaly krásné Nikolce strajky, ...

... na čtyřce padla Nikolka. Ale ne ledasjak, ta padla celým tělíčkem do oleje, jako podťatý strom. Jinak ale byla posilou Hvězdné pěchoty v šestém hracím dnu Mobil centrum 4. ligy. Druhá jejich posila, David Rybička taky stojí za zmínku. Své účinkování v lize zahájil žlabem a zakončil jako držitel nejvyššího náhozu, který měl hodnotu 211 bodů. Protože nikdo není nenahraditelný, nahradil jsem Davida Rybičku, který nevěděl, že se fotí, Vackem, který je taky David. Vedle něho je Hanička Pekařová, která vypadá, že je tlustá nebo těhotná, ale měla bez ohledu, jestli je tlustá nebo těhotná (možná má pod tričkem kouli), nejvyšší nához mezi děvčaty. Jinak ovšem Hvězdná pěchota ani bod a patří jí deváté, tedy předposlední místo. Stejně jako pěchota dopadla i Pivnice u Skoby, ovšem u nich se to čekalo. Jsou ve vývoji a navíc jejich Libor Macan se zřejmě stal hvězdou natáčení OIK TV, takže ho uvidíte ve zprávách na kabelové televizi v Ústí a Třebové. Osmé místo patří Lahváčům „B“, kterým se navíc podařilo vyhrát tři utkání. Měli druhý nejvyšší nához družstev, Mirek Hillebrant měl druhý nejvyšší nához jednotlivců a v průměru družstev byli dokonce nejlepší. Slaboučký odvar svých výkonů předváděl Odchov zvířat. Po jediném vítězství je odchov na sedmém místě, dva body před Lahváči „B“. Zaujal mne snad jen Petr Strákoš, který se na své poměry dost dobře strefoval. Stejný počet bodů, tedy 22, má šestá Slavia. Ovšem tři vítězství v šestém hracím dnu je dobrý výsledek. V družstvech měli čtvrtý nejlepší průměr, v jednotlivcích byl starosta města Brandýsa, kapitán Slávistů Petr Tomášek dokonce nejlepší. Šťastný den mělo družstvo Moto FGR. Jako jediní vyhráli všechna utkání. Jedno vyhráli o hodně, další pak o šestnáct, sedm a pět bodů. Prostě když se daří, tak se daří. Jejich Luboš Felgr byl jediný, kdo se vešel dvakrát do desítky nejvyšších náhozů. Hýřil sebedůvěrou, nabízel sázky o 50 Kč, že nahází víc, než nejlepší hráč soutěže Standa Zeman. Moto FGR má 28 bodů, stejně jako čtvrté družstvo tabulky, Esab C. Esabáci měli také slušné hody, šest bodů za tři vítězství. To bylo, asi jako u FGRáků dílem šťastného dne, vždyť v průměru družstev skončila tato dvě hodující družstva až na pátém, resp. šestém místě. Bronzový stupínek, na dosah nejlepším, patří Hasičům. Vyhráli dvakrát, s FGR prohráli o pět bodů a co se týče průměru, tak skončili v šestém hracím dnu až na sedmém místě. Zkrátka někdy jsou výkony dobré a zisk žádný, jindy je to obráceně.

Dvě nejlepší družstva mají shodně 38 bodů. Horší skóre má Esab „B“, který je na druhém místě. V průměru družstev jim patří třetí místo, vyhráli jen dvakrát. Přes 200 bodů se od nich dostal Olda Šreibr. Vyhráli nad Lahváči „B“, kteří hodili 561 bodů. První místo patří Lahváčům „A“, vedeným Standou Zemanem zvaným „kliďas“. Vůbec se nehádá, když jsem konstatoval, že za ten den zestárl o deset let, tak jen zaúpěl: „oni mi to snad dělají naschvál“. Nevím kdo, ani co, ale nebylo to od nich hezké. Lahváči vyhráli taky jen dvě utkání přesto, že měli nejvyšší nához (proto jsou taky nahoře vyfocení), a měli také druhý nejvyšší průměr. Standa Zeman měl druhý nejvyšší nához i průměr mezi jednotlivci. Je také nejlepším hráčem celé soutěže. To ho nominovalo na post televizní hvězdy, bude vystupovat po boku Libora Macana na OIK TV. Což znovu připomínám že si můžete prohlédnout přes tlačítko „video“ na mé webové stránce. Tím končí a na shledanou na 4. lize se těší Zdeněk Barvínek.

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.