MS hráčů do 23 let Orlando

Návrat ze zámoří.

V úterý dopoledne dosedlo na Ruzyňské letiště letadlo, kterým se vrátili ze zámoří naši hráči z MS hráčů do 23. let. Pro ty, co nesledovali průběh šampionátu na pravidelně několikrát denně aktualizovaných stránkách našich juniorů, přinášíme celkovou rekapitulaci s odkazy, abyste se lehce dostali tam, kde vás to bude zajímat.

Desátého ročníku MS této věkové kategorie se účastnili hráči a hráčky z 55 zemí, což je rekord této soutěže. V soutěži jednotlivců bylo hodnoceno 194 juniorů. Vítězství vybojoval Dominic Barrett z Anglie a nejlépe našim hodnoceným hráčem byl Jakub Váradi na 130. místě s Ø 184. V soutěži juniorek bojovalo celkem 135 hráček a vítězství vybojovala Park Mi Ran z Korei. Nejlépe z našich se vedlo Veronice Novákové, která vybojovala 66. místo s Ø 186,17. Výsledková listina základních her juniorů a juniorek je k dispozici po rozkliknutí. Titul MS po závěrečné soutěži Masters vybojoval Aaron Kong z Malajsie a Jun Gwi- Ae z Korei.

Druhou soutěžní disciplínou byla soutěž dvojic, které se účastnilo 95 dvojiček juniorů. Titul pro Švédsko vybojovala dvojka ve složení Kim Bolleby – James Gruffman. Naši Jan Koráb s Filipem Kubínem se umístili na 35. místě, Jan Čepelák s Jakubem Váradi na 78. místě. V soutěži juniorek bojovalo 63 dvojic a titul vybojovaly hráčky Německa Tina Hulsch a Birgit Pöpler. Naše Věra Mašatová s Veronikou Novákovou obsadily 44. místo a Jana Lébrová s Michaelou Novákovou skončily na 59. místě. Výsledková listina juniorů a juniorek je k dispozici po rozkliknutí.

Třetí soutěžní disciplínou byla soutěž čtyřčlenných družstev a soutěže se účastnilo 44 týmů juniorů a 25 týmů juniorek. V juniorech zvítězil team Malajsie ve složení Nur Aiman, Syafiq Ridhwan, Adrian Ang and Aaron Kong a team ČR se umístil na 35. místě. V souteži juniorek vyhrála Korea v sestavě Lee Yeon Ji, Jun Gwi Ae, Lee Hye Mi, Park Mi Ran a naše děvčata se umístila na 22. místě. Výsledková listina juniorů a juniorek je k dispozici po rozkliknutí.

V celkovém hodnocení (All-events) po 18 hrách, kde se počítaly hry ze soutěže jednotlivců, dvojic i družstev byl nejlépe hodnoceným naším hráčem Jan Koráb Ø 198,06 na 65 místě. V juniorkách byla nejlépe hodnocenou naší hráčkou Veronika Nováková s Ø 183 na 88. místě. Kompletní hodnocení juniorů a juniorek je k dispozici po rozkliknutí.

Bohatou fotogalerii z celé akce najdete na stránkách juniorů a další zajímavosti na oficiálních stránkách MS 2008.

.

Průběžné zpravodajství

- MS hráčů do 23 let Orlando

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
 • ETBF
 • International Bowling Federation
 • Česká unie sportu
 • ČOV
 • Best Bowling
 • Bowland
 • Bowling Zone
 • Bowling Brno
 • Xbowling
 • Storm
 • ProBowling
 • Kegel
 • UK FTVS
 • Praha
 • Národní sportovní agentura
 • Silvernite/