Na základě platné Koncepce národní reprezentace, nominačních podmínek publikovaných 23.1.2024 a především výsledků prvního Czech Team Trials Prezídium schválilo nominace hráčů do reprezentačních výběrů pro nadcházející šampionáty.
Nominace na MS U21 2024 (IBF World Youth Championships 2024), které proběhne 8-19. července 2024 v Incheonu (Korea) pod vedením šéftrenéra juniorů Ivana Buriana:
Chlapci:
Lukáš Jelínek
Jaroslav Zapletal
Ondřej Prekop
Ondřej Trojek
Dívky:
Ema Iwazawa
Viktorie Brokešová
Zuzana Kvasničková
Nela Capilová
Nominace na ME žen 2024, které proběhne 5-16. června 2024 ve Wittelsheimu (Francie) pod vedením hlavního trenéra ženské repre Jaroslava Lorence:
Ema Iwazawa
Viktorie Brokešová
Zuzana Kvasničková
Nela Capilová
Všem reprezentantům srdečně gratulujeme k nominaci a samozřejmě všem členům širších reprezentací děkujeme za výborné výkony na prvním CTT!
Sbírku medailí z ESBC doplnil bronz v týmech o který se zasloužili Jana Lébrová, Ingrid Liebichová, Dagmar Stulíková.
Třetí medaile z Mistrovství Evropy ESBC 2025, Ondrej Surán vybojoval stříbrnou medaili v Masters kat. muži B
Druhá zlatá z ESBC 2025, Ondrej Surán vybojoval 1. místo v All Event muži
Jana Lébrová s Dagmar Stulíkovou vezou z otevřeného Mistrovství Evropy ESBC 2025 zlato ze soutěže dvojic. Gratulujeme!
V pátek 27. června bude po 18.oo hod. otevřena OBSAZOVAČKA na červencový turnaj Prestige.