Seniorský pohár dvojic, 3. turnaj

​Vláďa s Vlastou přijeli, obhlédli a zvítězili

V sobotu 8. dubna 2017 byl v Pardubicích 3. turnaj Seniorského Poháru dvojic. Mazací model byl teoreticky pohodový (jak pro koho, že) a náhozy byly celkem slušné. Pozdravit se se seniorskými kamarády přijelo celkem 42 hráček a hráčů.

Kvalifikaci vyhráli Frýbortovi s nádherným společným průměrem skoro 210.

Semifinále se hraje jako play off na součet dvou her (4 hry dvojice), systém 1-12, 2-11 atd. Finále je určeno pro vítěze semifinálových duelů. V popředí se po prvních hrách drží dvojky Vláďa-Vlasta, Jana-Standa a Tomáš-Milan. Druhé hry byly všeobecně o hodně nižší. 1. místo berou Vlastimil Ševčík s Vladimírem Dederou. Druhé pak Jana Lébrová a Standa Nejezchleba. Třetí patří zaslouženě Plešingerovým. Gratulujeme!

Nejlepší týmy pobraly své ceny, nejvyšší nához jednotlivce má Ota Frýbort, nejvyšší nához dvojice oba Frýborťáci. Gratulujeme, snad všechna ta vínečka v pohodě zvládnou. Doufejme doma, nikoliv po cestě domů… 😊

Díky všem hráčkám a hráčům, těšíme se na příště, obsazovačka je na to již připravena. Hrát se bude v Chomutově. Všem přejeme hezké Velikonoční svátky a brzo se zase uvidíme.

Detaily výsledků, podrobný komentář, více fotek najdete jako obvykle na stránkách seniorského bowlingu www.seniorbowling.cz a tady v menu Seniorský Pohár dvojic.