Školní liga - Ústí nad Orlicí, 2. kolo

Bowlingu všechno nejlepší, ...

Bowlingu všechno nejlepší, ale ne všechno může vyhrát. Ve druhém hracím dni Školní ligy v Ústí nad Orlicí se utkal se Školním jarmarkem a v případě družstva ZSBCUO prohrál. Chlapci z toho týmu nedorazili a dostali se tím na poslední místo v tabulce. Nezískali samozřejmě ani bod, ty čtyři mají z minula. Velký koule jsou jejich kolegy ze školy a jejich sousedy ze dna tabulky. Minule byli na fotce a jsou na ní i teď. Posledně jsem je fotil proto, že byli jen ve dvou, to byli, díky jarmarku, i teď. Ovšem teď si zasloužili focení proto, že vyhráli soutěž zvanou „zvídavý bowlingář“. Ukazovali jsme hráčům, jak to vypadá, když se myje a maže dráha a na fotce jsou všichni, co se šli podívat. Kluci mají sedm bodů, čtrnáct jich mají Bowlaři, kteří jsou pátí. V tomto kole jich nahrabali devět, takže úspěšný den. A to hráli dvě poctivé hry, jednu proti dvojici na snímku, tam body byly jednoduché. Mezi horší a lepší polovinu týmů je Libchavská Černá síla. Sedm bodů vypadá dobře, ovšem pět jich bylo v boji bez soupeře. Dva body získali kluci, čtyři dívky tým krášlily. Dynamo Hylvátyšlo z prvního místa na třetí, když dopadlo v tomto kole jako sedláci u Chlumce nad Cidlinou. Je pravdou, že ze tří utkání byla dvě z nejtěžších. Tím jedním bylo druhé družstvo tabulky, zvané Plnoletí. Přišli dva, původním povoláním kuželkáři, třetí se přihnal na signál SOS. Zisk třinácti bodů, navíc nad nebohými dětmi, byl tím pádem očekávaný. Po druhém kole mají o tři míň, než mají For Fun, vedoucí tým soutěže. Členové družstva ukázali ostatním skoro všechno, co se dá v bowlingu vidět. Klidné rovinářské hody ukázala Anička Nemšáková, Eliška Krummerová točené jednou rukou a Dan Seidl točil obouruč. Ti dva poslední jsou na fotce, protože měli nejvyšší náhozy mládeže. Do špice žebříčku jednotlivců se dostal pan ředitel jedné školy a pedagog školy druhé, mezi nimi jsou dvě dívky z For Funu. Na pátém místě je kuželkář z Dynama a šestý je Dan co měl dnes svátek. Další hrací den je za čtyři týdny, snad to s žádnou školní akcí nebude kolidovat, takže zas bude sedm úplných týmů. ZB

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.