Sprinter POPO Cup, 7. turnaj

Stojaté vody rozčeřil Ondra Trojek.

Ve středu 16.11. v centru Best Bowling proběhl za účasti 26 hráčů a hráček sedmý turnaj z série Sprinter Popo Cup.

Stojaté vody po delší době přijel rozčeřit na Sprinterovi Ondra Trojek. Sebral vítr z plachet tradičním lídrům a po pěti odehraných hrách měl nejvíce bodů na svém kontě. Jeho dominanci podtrhla jedna nezapočítávaná nejhorší hra.

Suverénně vítězí s 965 body, druhý místo vybojoval Václav Rác (900 b), třetí se umístil Jakub Šarišský (858 b).

- Nejlepším seniorem byl vyhlášen Richard Nosek (854 b, 4. místo), nejlepším juniorem Filip Jiránek (845 b, 5. místo). V sedmičce nejlepších se umístili ještě Oto Kunc a Josef Colon.

- Podrobné výsledky s odečtenou nejhorší hrou naleznete v přílohách, v přílohách naleznete též žebříček průběžného pořadí.

- Průběžnému pořadí vévodí Václav Rác s 502 body, druhý je Jakub Šarišský (468 b), třetí Josef Colon (445 b).

- Příští turnaj se hraje 6. prosince, obsazovačku a volná místa naleznete >> zde.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Trojek Ondřej 208 235 267 255 176 228,20 26
2. Rác Václav 238 202 217 243 189 217,80 25
3. Šarišský Jakub 243 207 216 192 145 200,60 24
4. Nosek Richard[+6] 177 203 203 247 169 199,80 23
5. Jiránek Filip 258 198 178 211 150 199,00 22
6. Kunc Oto[+14] 195 212 191 170 160 185,60 21
7. Colon Josef[+8] 238 177 193 165 159 186,40 20
8. Slavíková Kateřina[+15] 213 164 170 183 132 172,40 19
9. Rácová Julie[+18] 187 192 163 171 162 175,00 18
10. Bočanová Ivana[+20] 159 165 159 211 157 170,20 17
11. Marek Jakub[+9] 157 205 218 156 145 176,20 16
12. Kolář Jan st. 225 163 183 180 157 181,60 15
13. Korynta Jan[+20] 170 150 178 167 140 161,00 14
14. Vopička Karel 166 190 205 180 151 178,40 13
15. Matějka Antonín[+4] 200 183 170 171 155 175,80 12
16. Květenský Vítězslav[+17] 157 183 175 156 140 162,20 11
17. Bočan Josef[+9] 190 177 154 173 150 168,80 10
18. Šalkovič Michal[+19] 162 157 155 164 113 150,20 9
19. Míka Miroslav[+20] 156 155 147 176 126 152,00 8
20. Kolářová Hana[+20] 135 159 152 182 122 150,00 7
21. Hřebík Lumír[+20] 164 164 157 143 131 151,80 6
22. Polívka Dalibor[+3] 182 162 157 188 139 165,60 5
23. Kober Ivan[+19] 171 164 137 134 124 146,00 4
24. Včeliš Jaroslav[+20] 154 144 114 175 107 138,80 3
25. Javůrek Pavel[+15] 198 109 118 105 94 124,80 2
26. Vojáček Lukáš[+15] 116 128 108 109 107 113,60 1

Krátké zprávy

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

Galerie

Jiránek Filip
Xbowling club
Jiránek Filip

Jiránek Filip

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč + nej.hráč P190, květen 2024

Marešová Jana
expert King Pins
Marešová Jana

Marešová Jana

expert King Pins

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka, květen 2024

Slavíková Kateřina
bez klubové příslušnosti
Slavíková Kateřina

Slavíková Kateřina

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190, květen 2024

Brich Tomáš
bez klubové příslušnosti
Brich Tomáš

Brich Tomáš

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - květen 2024

Suchánková Miloslava
Veteráni MŠSF
Suchánková Miloslava

Suchánková Miloslava

Veteráni MŠSF

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - květen 2024

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/