Storm Juniorská bowlingová liga 2022/2023

(akt. 15. 10.) Složení juniorských lig a termíny pro sezónu 2022/23 budou následující:

Storm česká juniorská liga:

22.10.2022 Best bowling Zličín od 10:00

26.11.2022 Xbowling Prosek od 10:00

17.12.2022 Lucerna Plzeň od 11:00

25.3.2023 Best bowling Zličín od 10:00

22.4.2023 Lucerna Plzeň od 11:00

27.5.2023 Xbowling Prosek od 10:00

Týmy:

DDM Třemošná

Rokycany

Poděbradští tygři

JKM bowling Chodov

JKM bowling Dejvice

JKM bowling Zličín

JKM bowling Radava

Xbowling

Xbowling KIDS

sparing

Storm první moravská juniorská liga:

23.10.2022 Xbowling Tišnov od 10:00

12.11.2022 Bowling Brno od 10:00

27.11.2022 Bowling Blansko od 10:00

další termíny budou upřesněny

Týmy:

BC Bowland Olomouc

Bowling Blansko 1

Fénix Inspiro 1

ProBowling C

ProBowling D

ProBowling E

ProBowling F

Storm druhá moravská juniorská liga:

23.10.2022 Xbowling Tišnov od 13:00

12.11.2022 Bowling Brno od 10:00

27.11.2022 Bowling Blansko od 13:00

další termíny budou upřesněny

Týmy:

Bowling Blansko 2

Fénix Inspiro 2

ProBowling G

ProBowling H

ProBowling CH

ProBowling I

.

Již v říjnu začne i další ročník Storm Juniorské bowlingové ligy. Liga bude bude stejně jako v minulém ročníku rozdělena na českou a moravskou část.

Česká část

Na podzim budou týmy rozděleny do dvou šestičlenných skupina odehrají 3 hrací dny. Tři nejlepší týmy postoupí do 1. České juniorské ligy, která odehraje na jaře 3 hrací dny "od nuly". Týmy na čtvrtých až šestých místech po podzimní části budou na jaře hrát 2. Českou juniorskou ligu opět na tři hrací dny.

Termíny hracích dnů pro českou část:

Podzim:

22. 10. 2022

26. 11. 2022

17. 12. 2022

Jaro:

25. 3. 2023

22. 4. 2023

27. 5. 2023

Moravská část:

Týmy jsou rozděleny dle výkonnosti do dvou skupin s počtem 4-8 účastníků a to do skupin:

STORM 1. Moravská juniorská bowlingová liga: ProBowling (4 týmy), Bowling Blansko, Fénix Inspiro
STORM 2. Moravská juniorská bowlingová liga: ProBowling (3 týmy), Bowling Blansko, Fénix Inspiro

V rámci skupiny STORM 1. Moravská juniorská bowlingová liga dle rozlosování odehrají
v podzimní části tři hrací dny a v jarní části další tři hrací dny. Rozlosování soutěže je stanoveno tak, aby každý tým sehrál se všemi ostatními ve skupině v každém z hracích dnů jedno utkání.

V rámci skupiny STORM 2. Moravská juniorská bowlingová liga dle rozlosování odehrají
v podzimní části tři hrací dny a v jarní části další tři hrací dny. Rozlosování soutěže je stanoveno tak, aby každý tým sehrál se všemi ostatními ve skupině v každém z hracích dnů dvě utkání.

Termíny Storm 1. Moravské juniorské ligy:

23. 10. 2022 10:00 (Xbowling Tišnov)

12. 11. 2022 10:00 (Bowling Brno)

27. 11. 2022 10:00 (Bowling Blansko)

Termíny Storm 2. Moravské juniorské ligy:

23. 10. 2022 13:00 (Xbowling Tišnov)

12. 11. 2022 10:00 (Bowling Brno)

27. 11. 2022 13:00 (Bowling Blansko)

Pro účast ve Storm Juniorské lize 2022/23 musí kapitáni družstev udělat tyto úkony:

  • Zapsat družstvo do obsazovačky (česká část zde, moravská část zde)
  • Poslat přihlášku družstva elektronicky na stk@czechbowling.cz (v příloze)
  • Poslat soupisku družstva elektronicky na stk@czechbowling.cz (v příloze)
Přílohy

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/