Třinecká devítka, 3. turnaj

Vysoké teploty na bowlingu v Třinci nejlépe překonal Michal Poprocký

V neděli 9. srpna 2020 se v Třinci sešlo neuvěřitelných 40 teplomilných bowlingových šílenců, aby odehráli 3. kolo Třinecké devítky 2020. Než začali hráči hrát, tak se olej na drahách lekl krajské i mezinárodní konkurence z Polska a vypařil se z herny. Toho se ale hráči nezalekli a nakouleli velice skvělé průměry.

Pořadí se po každé hře měnilo tak rychle, že se z toho pořadatelům zamotala hlava při zapisování výsledků. Nejlépe do turnaje vstoupili Fleško Jakub a Ulička Antonín s náhozy 266 a 259. Teplota nepolevovala, ale i tak padaly velmi vysoké náhozy. Mezi nejvyšší se zařadili Fleško Jakub s 286, Bittala Petr s 280, Kosiec Zbygniew s 276 a Vlachovičová Sylvie s 273. Rarita se povedla na drahách číslo 3 a 4, kde v jeden moment hodili Burda Petr 267, Ježek Jan ml. 266 a Zmijka Filip 265.

A se slábnoucím sluncem se i turnaj chýlil ke konci. Nejlépe ze všech se nakonec s teplotním peklem vypořádal Michal Poprocký, který s průměrem 230,50 získal první místo, druhý, kterému teplota nedělala až takový problém, byl Fleško Jakub s průměrem 223,17. Třetí skončil Filuš Jan (222,83) a čtvrtý se ztrátou 2 kuželek skončil Kosiec Zbigniew (222,50), kterému ,,hyca zagrzaŁy gŁowe“.

Šťastná plechovka konečně vydala svůj poklad (4.640,- Kč), ze kterého radostí skákal do stropu Petr Valíček s náhozem 135.

V celkovém pořadí se nenechali sesadit manželé Bittalovi, kteří dokázali obhájit první dvě místa, ale za ně se z 5. místa přisál Jan Ježek ml. Pečenou bramboru konzumuje Michal Poprocký.

Další, již 4. kolo, se bude konat ve dvou hracích dnech, v úterní předehrávce 8.9.2020 od 16:30 a v neděli 13.9.2020 od 12:00 a 15:00. OBSAZOVAČKAZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Poprocký Michal 205 226 204 251 249 248 230,50 40
2. Fleško Jakub 266 193 212 210 172 286 223,17 39
3. Filuš Jan 194 250 169 237 238 249 222,83 38
4. Kosiec Zbigniew 225 213 178 183 276 260 222,50 37
5. Burda Petr 230 177 267 210 196 219 216,50 36
6. Kajzar Tomáš 203 173 266 168 262 221 215,50 35
7. Lysek Petr 235 233 246 202 181 192 214,83 34
8. Pazděra Jaroslav 235 193 200 230 193 233 214,00 33
9. Ulička Antonín 259 169 202 181 214 249 212,33 32
10. Kubátko Vlastimil 172 239 250 212 201 183 209,50 31
11. Indra Martin 225 186 231 242 162 199 207,50 30
12. Mikšovičová Sylva 251 208 183 194 241 160 206,17 29
13. Ježek Jan ml. 138 161 235 211 209 266 203,33 28
14. Bittala Petr 193 199 151 206 280 186 202,50 27
15. Kokurowski Zygmunt 221 217 190 197 206 182 202,17 26
16. Jung Jindřich 212 200 205 196 170 228 201,83 25
17. Valíčková Agáta 175 176 234 218 209 196 201,33 24
18. Bittalová Anna 183 202 221 220 185 189 200,00 23
19. Smolon Bohumír 212 190 250 211 146 191 200,00 22
20. Zmijka Filip 227 165 265 186 186 165 199,00 21
21. Valíčková Beata 193 188 196 158 218 241 199,00 20
22. Filušová Anna 171 223 212 175 202 210 198,83 19
23. Malenda Richard 195 144 206 187 230 228 198,33 18
24. Vlachovičová Sylvie 161 237 122 218 273 146 192,83 17
25. Wojaczek Alina 115 238 211 184 220 183 191,83 16
26. Czarnik Grzegorz 186 222 145 198 221 178 191,67 15
27. Valíček Petr 135 204 214 242 196 148 189,83 14
28. Kowalski Zbyszek 190 179 164 186 172 232 187,17 13
29. Pawlik Dalibor 223 157 175 216 175 176 187,00 12
30. Cwik Petr 204 200 203 174 196 140 186,17 11
31. Zmijková Radka 196 198 216 186 145 171 185,33 10
32. Sroka Agnieszka 206 164 174 165 208 191 184,67 9
33. Maťaťa Marcel 157 195 161 205 150 240 184,67 8
34. Kaplan Milan 189 176 216 163 189 157 181,67 7
35. Karkoška Pavel 220 145 166 161 177 190 176,50 6
36. Navrátil Rostislav 186 232 205 143 155 126 174,50 5
37. Smilowski Česlav 185 222 164 162 134 172 173,17 4
38. Vlachovič Josef 172 174 179 151 145 162 163,83 3
39. Krywda Rudolf 162 177 155 146 194 143 162,83 2
40. Lysková Edita 160 154 181 171 142 144 158,67 1

Krátké zprávy

22.10.2021 v 15:20

V menu STK zveřejněny propozice na Kadet Cup, obsazovačka na 1. turnaj otevřena.

19.10.2021 v 15:33

Otevřena obsazovačka na 3. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Pardubicích .

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

Galerie

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - září

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - září

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - září

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - září

Fufalko Mykola
bez klubové příslušnosti
Fufalko Mykola

Fufalko Mykola

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - září

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura