Zhodnocení 1. turnaje CTT

S velkým zpožděním se vracíme k zhodnocení prvního nominačního turnaje Czech Team Trials. Dle nové koncepce reprezentace 2023-2024 se na centru Bowling Brno rozehrála nominační série turnajů na nadcházející ME a MS v jednotlivých kategoriích. První CTT byl nejdůležitější pro nominaci na MS Kadetů a ME Žen, junioři prvním turnajem zahájili svou nominační „pouť“. Na základě výsledků prvního CTT byla schválena nominace na MS Kadetů a ME žen (již v předchozím článku). Podívejme se na každou kategorii zvlášť.

Muži (ti měli účast dobrovolnou)

1.místo – Zapletal Jaroslav 5334 bodů (222,25)

2.místo – Prekop Ondřej 5137 bodů (214,04)

3.místo – Jelínek Lukáš 5128 bodů (213,66)

Ženy (ME 2024)

1.místo – Brokešová Viktorie 4809 bodů (200,37)

2.místo – Kvasničková Zuzana 4704 bodů (196)

3.místo – Iwazawa Ema 4643 bodů (193,45)

Kadeti (MS 2024)

1.místo – Zapletal Jaroslav 5334 bodů

2.místo – Prekop Ondřej 5137 bodů

3.místo – Jelínek Lukáš 5128 bodů

Kadetky (MS 2024)

1.místo – Brokešová Viktorie 4809 bodů

2.místo – Kvasničková Zuzana 4704 bodů

3.místo – Iwazawa Ema 4643 bodů

Junioři (EYC 2025)

1.místo – Zapletal Jaroslav 5334 bodů

2.místo – Prekop Ondřej 5137 bodů

3.místo – Mojka David 4808 bodů (200,33)

Juniorky (EYC 2025)

1.místo – Iwazawa Ema 4643 bodů

2.místo – Rácová Jůlie 4157 bodů (173,20)

3.místo - Dočkalová Tina 3865 bodů (161,04)

Samozřejmě výsledky juniorů a juniorek jsou průběžné.

Krátké zprávy

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/