P. | Příjmení a jméno | Náhozy | Průměr | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Gorejová Jana | 225 | 172 | 145 | 180,67 |
2. | Trčková Gabriela | 158 | 151 | 226 | 178,33 |
3. | Janštová Lenka | 161 | 195 | 174 | 176,67 |
4. | Mazáčová Kateřina | 174 | 194 | 158 | 175,33 |
5. | Vondráčková Šárka | 192 | 154 | 179 | 175,00 |
6. | Beková Martina | 188 | 147 | 167,50 | |
7. | Vacková Marcela | 163 | 177 | 162 | 167,33 |
8. | Jirků Kateřina | 176 | 157 | 168 | 167,00 |
9. | Pospíšilová Ilona | 189 | 146 | 166 | 167,00 |
10. | Lišková Libuše | 158 | 183 | 149 | 163,33 |
11. | Čermáková Petra | 139 | 154 | 196 | 163,00 |
12. | Rezková Alena | 159 | 151 | 179 | 163,00 |
13. | Jechová Marcela | 160 | 194 | 132 | 162,00 |
14. | Kyralová Zuzana | 167 | 150 | 163 | 160,00 |
15. | Pařilová Jana | 145 | 163 | 160 | 156,00 |
16. | Nováková Dagmar | 189 | 133 | 141 | 154,33 |
17. | Žáková Jitka | 122 | 155 | 180 | 152,33 |
18. | Neumanová Lenka | 105 | 205 | 145 | 151,67 |
19. | Aulická Lenka | 145 | 151 | 150 | 148,67 |
20. | Drábová Ivana | 138 | 156 | 152 | 148,67 |
21. | Vobořilová Helena | 141 | 154 | 147,50 | |
22. | Šišková Petra | 158 | 113 | 163 | 144,67 |
23. | Kolářová Irena | 129 | 115 | 189 | 144,33 |
24. | Šenkapoulová Petra | 123 | 143 | 154 | 140,00 |
25. | Havriljaková Alena | 110 | 159 | 146 | 138,33 |
26. | Pačesová Monika | 129 | 158 | 124 | 137,00 |
27. | Benešová Iva | 124 | 139 | 147 | 136,67 |
28. | Konfrštová Miroslava | 153 | 117 | 139 | 136,33 |
29. | Seidlová Radomíra | 125 | 125,00 | ||
30. | Trupová Olga | 107 | 134 | 126 | 122,33 |
31. | Štelcigová Štěpánka | 120 | 120,00 | ||
32. | Janečková Dana | 107 | 124 | 106 | 112,33 |
Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.
Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.
Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.
Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.
Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24