1. BWL muži - sk. B

Datum konání: 19. října 2008 Místo: Klíše

Informace k turnaje

Kontakt:
Dvořáček David
Telefon:
776 032 320
Email:
david.dvoracek@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
1. liga muži, sk. B
Články:
1. liga muži sk. B, 2. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. BC Tábor B 7 3979 568,43 11,0
2. SASH 7 3979 568,43 10,0
3. BLK Jablonec 7 3993 570,43 8,0
4. Bowland Olomouc D 7 3850 550,00 8,0
5. STRIKE B 7 3873 553,29 7,0
6. Matrixx Praha 7 3845 549,29 6,0
7. 1. PSKN Praha 7 3624 517,71 4,0
8. Draci Brno D 7 3493 499,00 2,0

Zápasy kola

Matrixx Praha5512
Draci Brno D4980
BLK Jablonec6002
SASH5080

UTKÁNÍ

Gonda Jan 178 0 : 0 159 Ambrož Petr
Vokál Josef 209 0 : 0 167 Mužík Jan
Pořízka Vojtěch 213 0 : 0 182 Brendl Jiří
1. PSKN Praha4730
BC Tábor B5002

UTKÁNÍ

Vohryzka Jaromír 158 0 : 0 142 Rolínek Viktor
Sůva Jan 158 0 : 0 202 Bílek Tomáš
Zeman Jan 157 0 : 0 156 Sova Kamil
Bowland Olomouc D4560
STRIKE B5362

UTKÁNÍ

Vrána Roman 180 0 : 0 173 Zeman Lukáš
Foťko Matěj 159 0 : 0 237 Jirásek Filip
Drtil Lukáš 117 0 : 0 126 Marval Jiří
BC Tábor B5981
STRIKE B5981

UTKÁNÍ

Bílek Tomáš 199 0 : 0 236 Zeman Lukáš
Rolínek Viktor 209 0 : 0 199 Chaloupka Václav
Sova Kamil 190 0 : 0 163 Jirásek Filip
1. PSKN Praha4990
Bowland Olomouc D5912

UTKÁNÍ

Zeman Jan 142 0 : 0 160 Drtil Lukáš
Jarůšek Martin 159 0 : 0 183 Vrána Roman
Vohryzka Jaromír 198 0 : 0 248 Foťko Matěj
Draci Brno D4400
SASH5832

UTKÁNÍ

Čech Ondřej 137 0 : 0 166 Růžek Jan
Matuška Richard 154 0 : 0 220 Mužík Jan
Oujeský Roman 149 0 : 0 197 Procházka Robert
Matrixx Praha5972
BLK Jablonec5230

UTKÁNÍ

Soukup Jiří 201 0 : 0 190 Pořízka Vojtěch
Dvořák Martin 190 0 : 0 165 Vokál Josef
Procházka Zbyněk 206 0 : 0 168 Gonda Jan
1. PSKN Praha5100
SASH5562

UTKÁNÍ

Vohryzka Jaromír 189 0 : 0 181 Procházka Robert
Jarůšek Martin 137 0 : 0 142 Mužík Jan
Sůva Jan 184 0 : 0 233 Růžek Jan
Matrixx Praha5250
STRIKE B5622
Bowland Olomouc D5270
BLK Jablonec5552

UTKÁNÍ

Foťko Matěj 174 0 : 0 183 Vokál Josef
Drtil Lukáš 170 0 : 0 170 Gonda Jan
Vrána Roman 183 0 : 0 202 Pořízka Vojtěch
Draci Brno D4480
BC Tábor B5692

UTKÁNÍ

Oujeský Roman 158 0 : 0 169 Rolínek Viktor
Čech Ondřej 156 0 : 0 212 Bílek Tomáš
Matuška Richard 134 0 : 0 188 Sova Kamil
BLK Jablonec4850
BC Tábor B5182

UTKÁNÍ

Vokál Josef 160 0 : 0 177 Bílek Tomáš
Gonda Jan 167 0 : 0 162 Rolínek Viktor
Pořízka Vojtěch 158 0 : 0 179 Sova Kamil
Bowland Olomouc D5512
Draci Brno D4810

UTKÁNÍ

Drtil Lukáš 189 0 : 0 170 Čech Ondřej
Vrána Roman 203 0 : 0 143 Matuška Richard
Foťko Matěj 159 0 : 0 168 Oujeský Roman
Matrixx Praha5572
1. PSKN Praha4970

UTKÁNÍ

Petráček Karel 176 0 : 0 192 Zeman Jan
Dvořák Martin 182 0 : 0 167 Vohryzka Jaromír
Procházka Zbyněk 199 0 : 0 138 Sůva Jan
STRIKE B5370
SASH5662

UTKÁNÍ

Chaloupka Václav 192 0 : 0 153 Brendl Jiří
Jirásek Filip 166 0 : 0 221 Růžek Jan
Zeman Lukáš 179 0 : 0 192 Ambrož Petr
Bowland Olomouc D5992
Matrixx Praha5950

UTKÁNÍ

Drtil Lukáš 200 0 : 0 207 Petráček Karel
Foťko Matěj 180 0 : 0 228 Dvořák Martin
Vrána Roman 219 0 : 0 160 Procházka Zbyněk
SASH6192
BC Tábor B5990

UTKÁNÍ

Růžek Jan 180 0 : 0 230 Bílek Tomáš
Ambrož Petr 209 0 : 0 153 Rolínek Viktor
Procházka Robert 230 0 : 0 216 Sova Kamil
BLK Jablonec6292
STRIKE B5340

UTKÁNÍ

Vokál Josef 205 0 : 0 166 Chaloupka Václav
Pořízka Vojtěch 239 0 : 0 181 Zeman Lukáš
Gonda Jan 185 0 : 0 187 Marval Jiří
1. PSKN Praha5422
Draci Brno D4770

UTKÁNÍ

Vohryzka Jaromír 165 0 : 0 157 Oujeský Roman
Jarůšek Martin 153 0 : 0 180 Čech Ondřej
Zeman Jan 224 0 : 0 140 Matuška Richard
Draci Brno D6112
BLK Jablonec6010

UTKÁNÍ

Čech Ondřej 213 0 : 0 160 Pořízka Vojtěch
Matuška Richard 184 0 : 0 206 Gonda Jan
Oujeský Roman 214 0 : 0 235 Vokál Josef
STRIKE B5530
1. PSKN Praha5562

UTKÁNÍ

Zeman Lukáš 160 0 : 0 146 Jarůšek Martin
Jirásek Filip 194 0 : 0 220 Zeman Jan
Marval Jiří 199 0 : 0 190 Sůva Jan
SASH5972
Matrixx Praha4990

UTKÁNÍ

Růžek Jan 202 0 : 0 186 Dvořák Martin
Ambrož Petr 186 0 : 0 146 Petráček Karel
Procházka Robert 209 0 : 0 167 Soukup Jiří
BC Tábor B6152
Bowland Olomouc D5580

UTKÁNÍ

Rolínek Viktor 180 0 : 0 202 Vrána Roman
Bílek Tomáš 223 0 : 0 154 Drtil Lukáš
Sova Kamil 212 0 : 0 202 Foťko Matěj
SASH5500
Bowland Olomouc D5682

UTKÁNÍ

Růžek Jan 181 0 : 0 231 Drtil Lukáš
Ambrož Petr 172 0 : 0 160 Vrána Roman
Procházka Robert 197 0 : 0 177 Foťko Matěj
BC Tábor B5802
Matrixx Praha5210

UTKÁNÍ

Bílek Tomáš 206 0 : 0 159 Soukup Jiří
Rolínek Viktor 172 0 : 0 175 Dvořák Martin
Sova Kamil 202 0 : 0 187 Procházka Zbyněk
STRIKE B5532
Draci Brno D5380

UTKÁNÍ

Chaloupka Václav 164 0 : 0 181 Oujeský Roman
Jirásek Filip 165 0 : 0 172 Matuška Richard
Marval Jiří 224 0 : 0 185 Čech Ondřej
BLK Jablonec6002
1. PSKN Praha5470

UTKÁNÍ

Gonda Jan 226 0 : 0 202 Vohryzka Jaromír
Vokál Josef 181 0 : 0 178 Sůva Jan
Pořízka Vojtěch 193 0 : 0 167 Zeman Jan

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS