1. liga sk. B

Datum konání: 15. dubna 2012 Místo: FUNtasy

Informace k turnaje

Kontakt:
Lebedová Zuzana
Telefon:
není k dispozici
Email:
lebedova.zuzka@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
1. liga sk. B
Články:
1. liga sk. B, 7. kolo

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Bowland Olomouc - B 7 4103 586,14 25,0
2. Tacl Letohrad 7 3926 560,86 23,0
3. Radava SC 7 3824 546,29 22,0
4. BC Falk 7 3968 566,86 19,0
5. BC Tábor 7 3933 561,86 19,0
6. Kvadrofolio 7 3709 529,86 12,0
7. Prague Hornets 7 3687 518,14 11,0
8. Citrus 7 3678 525,43 9,0

Zápasy kola

BC Falk5313
Prague Hornets4982

UTKÁNÍ

Růžek Jan 156 0 : 1 167 Plíhal Denis st.
Široký Martin 200 1 : 0 145 Čermáková Petra +10
Brendl Jiří 175 0 : 1 186 Cifra Miroslav
Radava SC4851
Tacl Letohrad5024

UTKÁNÍ

Hulicius Tomáš 181 0 : 1 184 Koráb Pavel
Kobal Bohdan 159 1 : 0 153 Koráb Michal
Černý Michal ml. 145 0 : 1 165 Koráb Jan
Bowland Olomouc - B5665
Citrus5000

UTKÁNÍ

Juřena Jan 198 1 : 0 182 Šípka Michal
Deák Bohumil 137 1 : 0 133 Anděl Martin
Hubáček Aleš 231 1 : 0 185 Roubíček David
Kvadrofolio6024
BC Tábor5011

UTKÁNÍ

Komínek Petr 200 1 : 0 165 Rolínek Viktor
Mička Daniel 245 1 : 0 146 Smrž Jan
Márovec Lukáš 157 0 : 1 190 Bílek Tomáš
Citrus4891
BC Tábor5734

UTKÁNÍ

Šípka Michal 186 1 : 0 182 Smrž Jan
Anděl Martin 129 0 : 1 178 Rolínek Viktor
Roubíček David 174 0 : 1 213 Bílek Tomáš
Bowland Olomouc - B5964
Kvadrofolio5471

UTKÁNÍ

Juřena Jan 179 1 : 0 152 Komínek Petr
Deák Bohumil 208 0 : 1 237 Mička Daniel
Hubáček Aleš 209 1 : 0 158 Márovec Lukáš
Prague Hornets4520
Tacl Letohrad6155

UTKÁNÍ

Plíhal Denis st. 144 0 : 1 216 Severa Tomáš
Čermáková Petra +10 154 0 : 1 197 Koráb Pavel
Cifra Miroslav 154 0 : 1 202 Koráb Jan
BC Falk5491
Radava SC6134

UTKÁNÍ

Růžek Jan 169 0 : 1 187 Hulicius Tomáš
Široký Martin 235 1 : 0 159 Kobal Bohdan
Brendl Jiří 145 0 : 1 267 Černý Michal ml.
Bowland Olomouc - B5884
Tacl Letohrad5671

UTKÁNÍ

Juřena Jan 162 0 : 1 189 Severa Tomáš
Deák Bohumil 191 1 : 0 178 Koráb Pavel
Hubáček Aleš 235 1 : 0 200 Koráb Jan
BC Falk5591
BC Tábor5834

UTKÁNÍ

Brendl Jiří 201 0 : 1 202 Rolínek Viktor
Široký Luděk 189 1 : 0 167 Smrž Jan
Široký Martin 169 0 : 1 214 Bílek Tomáš
Kvadrofolio4991
Radava SC5244
Prague Hornets5682
Citrus5853

UTKÁNÍ

Plíhal Denis st. 181 0 : 1 213 Šípka Michal
Čermáková Petra +10 198 1 : 0 192 Anděl Martin
Cifra Miroslav 189 1 : 0 180 Roubíček David
Radava SC5773
Citrus5712
Kvadrofolio4531
Prague Hornets5004

UTKÁNÍ

Komínek Petr 161 1 : 0 122 Plíhal Denis st.
Mička Daniel 176 0 : 1 178 Čermáková Petra +10
Márovec Lukáš 116 0 : 1 200 Cifra Miroslav
BC Falk6194
Bowland Olomouc - B5641

UTKÁNÍ

Brendl Jiří 246 1 : 0 203 Juřena Jan
Široký Luděk 201 1 : 0 183 Deák Bohumil
Růžek Jan 172 0 : 1 178 Hubáček Aleš
BC Tábor6074
Tacl Letohrad5471

UTKÁNÍ

Rolínek Viktor 180 0 : 1 194 Severa Tomáš
Smrž Jan 210 1 : 0 164 Koráb Pavel
Bílek Tomáš 217 1 : 0 189 Koráb Jan
Kvadrofolio4651
BC Falk5704

UTKÁNÍ

Komínek Petr 111 0 : 1 188 Brendl Jiří
Mička Daniel 191 1 : 0 179 Široký Martin
Márovec Lukáš 163 0 : 1 203 Široký Luděk
Tacl Letohrad5545
Citrus5000

UTKÁNÍ

Koráb Pavel 156 1 : 0 132 Šípka Michal
Severa Tomáš 183 1 : 0 169 Anděl Martin
Koráb Jan 215 1 : 0 199 Roubíček David
Radava SC5544
BC Tábor5031

UTKÁNÍ

Hulicius Tomáš 185 1 : 0 135 Rolínek Viktor
Kobal Bohdan 187 1 : 0 173 Smrž Jan
Černý Michal ml. 182 0 : 1 195 Bílek Tomáš
Bowland Olomouc - B6593
Prague Hornets6402

UTKÁNÍ

Deák Bohumil 236 1 : 0 189 Čermáková Petra +10
Juřena Jan 179 0 : 1 206 Bleša Jiří
Hubáček Aleš 244 0 : 1 245 Cifra Miroslav
Prague Hornets5040
Radava SC5935

UTKÁNÍ

Čermáková Petra +10 163 0 : 1 195 Hulicius Tomáš
Bleša Jiří 153 0 : 1 155 Kobal Bohdan
Cifra Miroslav 188 0 : 1 243 Černý Michal ml.
BC Tábor5891
Bowland Olomouc - B6334

UTKÁNÍ

Rolínek Viktor 182 0 : 1 199 Juřena Jan
Smrž Jan 172 0 : 1 252 Deák Bohumil
Bílek Tomáš 235 1 : 0 182 Hubáček Aleš
Tacl Letohrad5142
BC Falk5623

UTKÁNÍ

Koráb Pavel 149 1 : 0 148 Brendl Jiří
Severa Tomáš 176 0 : 1 234 Široký Martin
Koráb Jan 189 1 : 0 180 Široký Luděk
Citrus4641
Kvadrofolio5954

UTKÁNÍ

Šípka Michal 169 1 : 0 118 Komínek Petr
Anděl Martin 124 0 : 1 268 Mička Daniel
Roubíček David 171 0 : 1 209 Márovec Lukáš
Tacl Letohrad6275
Kvadrofolio5480

UTKÁNÍ

Koráb Pavel 182 1 : 0 159 Komínek Petr
Severa Tomáš 235 1 : 0 212 Mička Daniel
Koráb Jan 210 1 : 0 177 Márovec Lukáš
Citrus5692
BC Falk5783

UTKÁNÍ

Šípka Michal 231 1 : 0 190 Brendl Jiří
Anděl Martin 113 0 : 1 176 Široký Martin
Roubíček David 225 1 : 0 212 Široký Luděk
BC Tábor5774
Prague Hornets5251

UTKÁNÍ

Rolínek Viktor 167 1 : 0 157 Bleša Jiří
Smrž Jan 191 0 : 1 229 Cifra Miroslav
Bílek Tomáš 219 1 : 0 139 Plíhal Denis st.
Radava SC4781
Bowland Olomouc - B4974

UTKÁNÍ

Hulicius Tomáš 179 1 : 0 176 Juřena Jan
Kobal Bohdan 129 0 : 1 146 Deák Bohumil
Černý Michal ml. 170 0 : 1 175 Hubáček Aleš

Krátké zprávy

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

09.10.2019 v 10:55

STK provedla a zveřejnila rozřazení do hracích rund na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS