P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | Bowling Team OP | 5 | 2558 | 511,60 | 24,0 |
2. | Alien | 5 | 2589 | 517,80 | 14,0 |
3. | BO junioři | 5 | 2680 | 506,00 | 13,0 |
4. | SK Skivelo | 5 | 2591 | 510,20 | 13,0 |
5. | Devils | 5 | 2278 | 453,60 | 11,0 |
6. | NANI | 5 | 0 | 0,00 | 0,0 |
Janošec Miroslav ml. | 224 | 1 | : | |||
Maléřová Pavlína +10 | 148 | 1 | : | |||
Kučera Petr | 120 | 1 | : |
Dvořák Radomír | 189 | 1 | : | 0 | 167 | Tříska Jan +10 |
Štěrba Petr | 195 | 1 | : | 0 | 142 | Hargašová Nikola +10 |
Rosenzweig Milan | 155 | 0 | : | 1 | 183 | Grunda Daniel +10 |
Tříska Roman | 127 | 0 | : | 1 | 155 | Kadlec Tomáš |
Dostál Jiří | 127 | 0 | : | 1 | 144 | Haim Stanislav |
Slamka Miroslav | 158 | 0 | : | 1 | 171 | Tomanec David |
Navrátil Tomáš | 165 | 1 | : | 0 | 150 | Štěrba Petr |
Kadlec Tomáš | 174 | 1 | : | 0 | 160 | Dvořák Radomír |
Tomanec David | 188 | 1 | : | 0 | 156 | Rosenzweig Milan |
Janošec Miroslav ml. | 188 | 1 | : | 0 | 156 | Tříska Roman |
Maléřová Pavlína +10 | 158 | 0 | : | 1 | 164 | Dostál Jiří |
Zápalka Stanislav | 127 | 0 | : | 1 | 188 | Slamka Miroslav |
Grunda Daniel +10 | 177 | 1 | : | |||
Tříska Jan +10 | 193 | 1 | : | |||
Smékalová Simona +10 | 189 | 1 | : |
Kučera Petr | 170 | 0 | : | 1 | 204 | Smékalová Simona +10 |
Zápalka Stanislav | 165 | 0 | : | 1 | 169 | Hargašová Nikola +10 |
Janošec Miroslav ml. | 259 | 1 | : | 0 | 169 | Grunda Daniel +10 |
: | 1 | 156 | Haim Stanislav | |||
: | 1 | 130 | Tomanec David | |||
: | 1 | 193 | Navrátil Tomáš |
Štěrba Petr | 166 | 1 | : | 0 | 103 | Tříska Roman |
Dvořák Radomír | 182 | 1 | : | 0 | 159 | Dostál Jiří |
Rosenzweig Milan | 160 | 0 | : | 1 | 184 | Slamka Miroslav |
: | 1 | 160 | Tříska Roman | |||
: | 1 | 178 | Dostál Jiří | |||
: | 1 | 127 | Slamka Miroslav |
Štěrba Petr | 199 | 1 | : | 0 | 135 | Kučera Petr |
Dvořák Radomír | 159 | 0 | : | 1 | 167 | Maléřová Pavlína +10 |
Rosenzweig Milan | 164 | 0 | : | 1 | 262 | Janošec Miroslav ml. |
Tříska Jan +10 | 175 | 1 | : | 0 | 158 | Kadlec Tomáš |
Grunda Daniel +10 | 171 | 0 | : | 1 | 191 | Haim Stanislav |
Hargašová Nikola +10 | 149 | 0 | : | 1 | 169 | Navrátil Tomáš |
Haim Stanislav | 201 | 1 | : | 0 | 174 | Janošec Miroslav ml. |
Kadlec Tomáš | 179 | 1 | : | 0 | 143 | Maléřová Pavlína +10 |
Tomanec David | 184 | 1 | : | 0 | 151 | Kučera Petr |
Zedníčková Eva +10 | 120 | 0 | : | 1 | 184 | Hargašová Nikola +10 |
Tříska Roman | 120 | 0 | : | 1 | 216 | Tříska Jan +10 |
Dostál Jiří | 207 | 1 | : | 0 | 192 | Smékalová Simona +10 |
: | 1 | 190 | Štěrba Petr | |||
: | 1 | 173 | Dvořák Radomír | |||
: | 1 | 191 | Rosenzweig Milan |
Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.
Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.
Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.
Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24