P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOW Olomouc | 5 | 2627 | 515,40 | 23,0 |
2. | Bowland junioři | 5 | 2207 | 411,40 | 14,5 |
3. | Hurikán Šternberk | 5 | 2484 | 486,80 | 14,0 |
4. | Bowling Team OP | 5 | 2266 | 447,20 | 12,0 |
5. | Holešov Oldies | 5 | 2485 | 497,00 | 11,5 |
6. | Holešov Rockeři | 5 | 0 | 0,00 | 0,0 |
: | 1 | 124 | Navrátil Tomáš | |||
: | 1 | 127 | Zámarská Alena +10 | |||
: | 1 | 121 | Kadlec Tomáš |
Roubalík Petr | 187 | 1 | : | 0 | 182 | Příhoda Antonín |
Šípek Jiří | 148 | 0 | : | 1 | 169 | Brzokoupil Oldřich |
Hasník Vít | 147 | 0 | : | 1 | 177 | Fajdeková Kateřina +10 |
König Antonín | 178 | 0 | : | 1 | 225 | Doleželová Alexandra +10 |
Štefka Miroslav st. | 134 | 1 | : | 0 | 99 | Tříska Jan +10 |
Štefková Eva +10 | 136 | 0 | : | 1 | 139 | Smékalová Simona +10 |
König Antonín | 143 | 0 | : | 1 | 161 | Příhoda Antonín |
Štefka Miroslav st. | 181 | 0 | : | 1 | 182 | Brzokoupil Oldřich |
Štefková Eva +10 | 135 | 0 | : | 1 | 204 | Fajdeková Kateřina +10 |
: | 1 | 102 | Tříska Jan +10 | |||
: | 1 | 114 | Smékalová Simona +10 | |||
: | 1 | 150 | Doleželová Alexandra +10 |
Navrátil Tomáš | 132 | 0 | : | 1 | 189 | Roubalík Petr |
Straka Lukáš | 161 | 1 | : | 0 | 148 | Šípek Jiří |
Zámarská Alena +10 | 125 | 0 | : | 1 | 200 | Hasník Vít |
Roubalík Petr | 203 | 1 | : | |||
Šípek Jiří | 193 | 1 | : | |||
Hasník Vít | 156 | 1 | : |
Kadlec Tomáš | 141 | 1 | : | 0 | 137 | König Antonín |
Straka Lukáš | 186 | 0 | : | 1 | 219 | Štefka Miroslav st. |
Navrátil Tomáš | 157 | 1 | : | 0 | 150 | Štefková Eva +10 |
Tříska Jan +10 | 118 | 0 | : | 1 | 167 | Příhoda Antonín |
Smékalová Simona +10 | 135 | 0 | : | 1 | 167 | Brzokoupil Oldřich |
Doleželová Alexandra +10 | 198 | 1 | : | 0 | 156 | Fajdeková Kateřina +10 |
Zámarská Alena +10 | 122 | 1 | : | 0 | 113 | Tříska Jan +10 |
Straka Lukáš | 194 | 1 | : | 0 | 98 | Smékalová Simona +10 |
Navrátil Tomáš | 170 | 0 | : | 1 | 180 | Doleželová Alexandra +10 |
Fajdeková Kateřina +10 | 173 | 1 | : | |||
Příhoda Antonín | 171 | 1 | : | |||
Brzokoupil Oldřich | 153 | 1 | : |
Roubalík Petr | 158 | 0 | : | 1 | 204 | König Antonín |
Šípek Jiří | 153 | 0 | : | 1 | 163 | Štefka Miroslav st. |
Hasník Vít | 138 | 0 | : | 1 | 190 | Štefková Eva +10 |
: | 1 | 202 | König Antonín | |||
: | 1 | 157 | Štefka Miroslav st. | |||
: | 1 | 155 | Štefková Eva +10 |
Tříska Jan +10 | 167 | 0,5 | : | 0,5 | 167 | Roubalík Petr |
Smékalová Simona +10 | 146 | 0 | : | 1 | 158 | Šípek Jiří |
Doleželová Alexandra +10 | 223 | 1 | : | 0 | 140 | Hasník Vít |
Fajdeková Kateřina +10 | 190 | 1 | : | 0 | 177 | Kadlec Tomáš |
Brzokoupil Oldřich | 184 | 1 | : | 0 | 156 | Straka Lukáš |
Příhoda Antonín | 191 | 1 | : | 0 | 173 | Navrátil Tomáš |
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.
Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.
Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.
Sobotní Baráž pro MČR 5 čl. družstev ZRUŠENA. Hrací den MČR pro přihlášená družstva začíná místo 13.oo hod. již v 11.oo hod.
Nejlepší hráč kategorie P190, nejlepší senior - 9. turnaj Prestige Tour 2023/24