3. RBL Sev. Morava

Datum konání: 12. března 2012 Místo: Bowland

Informace k turnaje

Kontakt:
Schiner Daniel
Telefon:
604 631 908
Email:
schiner@lobster-restaurant.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
3. RBL Severní Morava
Články:
3. Regionální liga Severní Morava, 3. kolo jarní část

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Hurikán Šternberk 5 2737 537,40 20,0
2. BOW Olomouc 5 2698 535,60 18,0
3. Holešov Oldies 5 2650 530,00 15,0
4. Holešov Rockeři 5 2493 488,60 10,0
5. Bowland junioři 5 2360 442,00 7,0
6. Bowling Team OP 5 2310 462,00 5,0

Zápasy kola

Holešov Oldies5012
BOW Olomouc5293
Hurikán Šternberk5734
Bowland junioři4781

UTKÁNÍ

König Antonín 223 1 : 0 137 Tříska Jan +10
Štefka Miroslav st. 171 1 : 0 161 Smékalová Simona +10
Štefková Eva +10 179 0 : 1 180 Doleželová Alexandra +10
Holešov Rockeři4714
Bowling Team OP4661

UTKÁNÍ

Roubalíková Dagmar +10 159 1 : 0 152 Straka Lukáš
Mlčák František 152 0 : 1 168 Kadlec Tomáš
Hradil Marek 160 1 : 0 146 Tomanec David
Holešov Rockeři5264
Bowland junioři4451

UTKÁNÍ

Roubalíková Dagmar +10 209 1 : 0 141 Smékalová Simona +10
Mlčák František 180 0 : 1 188 Doleželová Alexandra +10
Hradil Marek 137 1 : 0 116 Tříska Jan +10
Bowling Team OP4581
Holešov Oldies5144

UTKÁNÍ

Kadlec Tomáš 167 1 : 0 156 Roubalík Petr
Navrátil Tomáš 138 0 : 1 178 Šípek Jiří
Straka Lukáš 153 0 : 1 180 Hasník Vít
Hurikán Šternberk5554
BOW Olomouc5301
Holešov Oldies4711
Hurikán Šternberk5294

UTKÁNÍ

Roubalík Petr 143 0 : 1 203 König Antonín
Šípek Jiří 203 1 : 0 155 Štefka Miroslav st.
Hasník Vít 125 0 : 1 171 Štefková Eva +10
BOW Olomouc5495
Holešov Rockeři4590
Bowling Team OP4341
Bowland junioři4594

UTKÁNÍ

Kadlec Tomáš 148 0 : 1 168 Tříska Jan +10
Straka Lukáš 152 1 : 0 145 Smékalová Simona +10
Tomanec David 134 0 : 1 146 Doleželová Alexandra +10
BOW Olomouc4864
Bowling Team OP4391
Bowland junioři4761
Holešov Oldies5464

UTKÁNÍ

Tříska Jan +10 170 1 : 0 168 Roubalík Petr
Doleželová Alexandra +10 171 0 : 1 197 Šípek Jiří
Smékalová Simona +10 135 0 : 1 181 Hasník Vít
Holešov Rockeři4991
Hurikán Šternberk5204

UTKÁNÍ

Mlčák František 197 0 : 1 213 König Antonín
Roubalíková Dagmar +10 166 1 : 0 152 Štefka Miroslav st.
Hradil Marek 136 0 : 1 155 Štefková Eva +10
Holešov Oldies6184
Holešov Rockeři5381

UTKÁNÍ

Roubalík Petr 193 0 : 1 199 Hradil Marek
Šípek Jiří 191 1 : 0 133 Roubalíková Dagmar +10
Hasník Vít 234 1 : 0 206 Mlčák František
Bowling Team OP5131
Hurikán Šternberk5604

UTKÁNÍ

Navrátil Tomáš 138 0 : 1 195 König Antonín
Tomanec David 210 1 : 0 152 Štefka Miroslav st.
Straka Lukáš 165 0 : 1 213 Štefková Eva +10
Bowland junioři5020
BOW Olomouc6045

UTKÁNÍ

Doleželová Alexandra +10 194 0 : 1 215 Hnilica František
Tříska Jan +10 141 0 : 1 195 Brzokoupil Oldřich
Smékalová Simona +10 167 0 : 1 194 Fajdeková Kateřina +10

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS