Bezejmenná liga

Datum konání: 18. září 2019 Místo: Radava - ÚnO

Informace k turnaje

Kontakt:
Barvínek Zdeněk
Telefon:
777 999 444
Email:
barvinek@ktuo.cz
Web:
http://www.barvinek.com/

Souvislosti

Žebříčky:
Turnajový žebříček ČBA
Série:
Bezejmenná liga
Články:
Bezejmenná liga, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kristek Jiří 178 230 159 189,00
2. Paukert Tomáš 175 169 179 164 171,75
3. Vodehnal Jindřich 191 172 145 163 167,75
4. Kalous Roman 189 139 173 153 163,50
5. Barna Michal 149 157 156 164 156,50
6. Doležalová Jitka 163 136 162 148 152,25
7. Novák Petr 144 152 154 147 149,25
8. Bartošová Marie 153 113 165 163 148,50
9. Vítek David 146 166 152 126 147,50
10. Barna Martin 189 121 130 146,67
11. Moravec Rostislav 182 135 140 126 145,75
12. Čada Tomáš 105 140 176 161 145,50
13. Petráček Pavel 144 143 148 145,00
14. Šilarová Kateřina 145 151 136 144,00
15. Havlík Jiří 148 132 146 142,00
16. Šnajdar Marek 118 126 171 138,33
17. Vítková Barbora 175 142 118 103 134,50
18. Tichý Marek 143 124 133,50
19. Švestka Pavel 121 138 146 127 133,00
20. Heřmánek Jiří 118 136 118 160 133,00
21. Záleský Milan ml. 162 132 103 126 130,75
22. Rathnerová Dana 115 138 122 145 130,00
23. Hubálková Dana 155 116 118 129,67
24. Bohuněk Jan 146 110 116 140 128,00
25. Záleský Dominik 121 111 132 145 127,25
26. Kašparová Dagmar 117 138 141 111 126,75
27. Havla Petr 125 122 132 126,33
28. Stejskal Ladislav 115 176 89 107 121,75
29. Valachová Blanka 117 114 113 137 120,25
30. Boháčová Jana 99 113 111 107,67
31. Břízová Kateřina 85 129 92 91 99,25
32. Hloušková Jana 103 117 79 96 98,75
33. Halamová Stanislava 108 92 94 98,00

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV