Český pohár - Praha, Ovčín

Datum konání: 24. února 2007 - 25. února 2007 Místo: Praha, Na Ovčíně

Informace k turnaje

Kontakt:
Plíhal Denis
Telefon:
603 597 565
Email:
denis.plihal@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
žádný související článek

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Bělecký Jiří 174 195 166 171 227 194 187,83
2. Kaliba Vladimír 204 183 138 181 203 203 181 183 192 185,33
3. Ivanciv Petr 174 223 177 204 148 176 233 198 175 145 185,30
4. Pleticha Jaroslav st. 177 169 188 191 181,25
5. Gonda Jan 194 193 200 181 158 178 165 185 191 158 198 160 180,08
6. Píša Petr 157 193 182 170 198 212 163 139 240 145 179,90
7. Florík Petr 180 183 205 188 177 162 174 201 175 151 179,60
8. Nový Karel 159 204 168 197 184 156 179 188 176 202 162 179,55
9. Hartina Petr 202 192 182 152 189 160 179,50
10. Zahálka Pavel 171 190 197 190 175 154 179,50
11. Mubský Martin 180 150 169 234 163 180 179,33
12. Chaloupka Václav 199 179 170 200 171 176 152 157 165 197 204 179,09
13. Pátek Lukáš 180 172 167 168 200 139 157 138 170 211 236 193 190 202 163 167 178,31
14. Mrázek Pavel 172 214 161 162 162 177 174,67
15. Petráček Karel 178 211 147 143 216 177 145 173,86
16. Vrána Luboš 164 177 147 207 173 173,60
17. Firek Petr 162 182 172,00
18. Vnouček Miroslav 172 179 187 185 198 191 126 151 160 163 149 191 158 170,00
19. Laitl Jan 161 166 199 151 169,25
20. Sojka Petr 174 148 187 162 167,75
21. Matura Milan 141 133 170 167 156 157 201 193 186 190 157 156 175 192 158 132 166,50
22. Holub Petr 167 178 164 132 191 148 169 164,14
23. Hrabal Josef 152 153 130 156 212 167 134 188 179 164 163,50
24. Synek Aleš 177 153 178 177 171 149 155 134 172 162,89
25. Müller Richard 179 178 145 147 162,25
26. Holub Vladimír 130 151 169 203 188 137 153 161,57
27. Topinka Stanislav 135 192 162 158 169 204 162 141 170 145 138 161,45
28. Nosek Richard 167 157 152 192 186 145 130 161,29
29. Kouba Václav 153 140 169 175 123 175 181 160 159,50
30. Stříbrský Václav 181 168 143 118 151 139 182 128 177 192 170 123 199 159,31
31. Vlková Jana 147 177 153 192 170 146 152 137 159,25
32. Vacek Pavel 144 121 155 171 175 147 199 148 157,50
33. Novák Vojtěch 129 192 122 100 135 197 158 151 110 149 179 166 203 151 184 171 156,06
34. Čechová Monika 175 158 158 132 140 159 153,67
35. Malec Jaromír st. 125 142 178 179 156 135 152,50
36. Krištov René 140 158 163 130 168 151,80
37. Vymazal Mojmír 126 176 151,00
38. Klůna Jiří 111 189 133 136 142,25
39. Běhal Jaroslav 144 133 138,50
40. Dlouhý Vladimír 134 153 130 115 112 163 179 119 132 133 137,00
41. Kořínek Martin 153 127 161 125 128 128 137,00
42. Vrba Petr 108 163 142 135 135 136,60
43. Baumgartl Jindřich 141 124 135 133,33
44. Urbanová Petra 162 95 114 141 126 127,60
45. Kloták David 106 149 130 102 127 122,80
46. Veselý Martin 134 105 119,50
47. Kupča Tomáš 114 111 132 122 110 117,80

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS