Cyrilometodějský Xbowling Iron Special

Datum konání: 20. července 2023 - 22. července 2023 Místo: Xbowling Prosek Duo

Informace k turnaje

Kontakt:
Babka Jan
Telefon:
603 893 155
Email:
slavoj.revnice@seznam.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
není součástí žádné série
Články:
Cyrilometodějský Xbowling Iron Special

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Havelka Michal[+4] 194 247 187 180 194 217 141 233 175 208 197,60 29
2. Brázda Bohumil[+4] 156 172 145 177 185 222 235 230 167 214 190,30 28
3. Jarovský Albert[+5] 167 175 179 157 211 177 184 177 174 203 180,40 27
4. Janočková Krystyna[+21] 134 175 189 150 161 145 155 204 148 193 165,40 26
5. Blažková Lenka[+24] 123 170 143 154 133 156 157 144 190 155 152,50 25
6. Krubert Emil[+17] 160 133 175 212 189 126 149 182 165,75 24
7. Barták Tomáš[+16] 180 171 155 177 171 158 139 166 160 171 164,80 23
8. Makovec Jaromír[+4] 169 168 185 153 199 180 159 180 165 190 174,80 22
9. Matějka Antonín[+5] 172 167 171 143 197 185 206 180 140 173 173,40 21
10. Kožená Barbora[+20] 121 133 201 122 140 195 157 159 125 161 151,40 20
11. Marek Jakub[+8] 175 138 130 129 163 132 163 180 170 151 153,10 19
12. Štulc Jan[+8] 151 140 168 191 171 145 166 173 163 141 160,90 18
13. Samek Karel[+21] 149 112 113 147 166 165 147 138 160 126 142,30 17
14. Suchánková Miloslava[+25] 126 145 184 135 150 145 106 168 153 116 142,80 16
15. Dvornáková Táňa[+24] 142 126 147 161 136 153 155 138 136 118 141,20 15
16. Maglenová Simona[+24] 149 130 118 159 170 147 189 133 135 108 143,80 14
17. Matoušková Hana[+24] 174 131 179 177 112 127 122 146 146,00 13
18. Hypius Martin[+8] 187 142 151 155 143 149 175 129 153,88 12
19. Novák Jakub[+8] 147 133 157 177 160 184 137 158 156,63 11
20. Šponerová Kateřina[+24] 162 125 132 155 144 163 109 150 142,50 10
21. Košata Ondřej[+16] 168 97 140 143 136 124 131 163 137,75 9
22. Palas Martin[+4] 151 178 172 160 155 158 138 134 155,75 8
23. Brich Tomáš[+16] 125 134 154 126 105 107 130 109 123,75 7
24. Podzemský Marek[+12] 143 130 142 91 89 137 118 130 122,50 6
25. Šalkovič Michal[+16] 134 127 145 175 139 175 104 96 136,88 5
26. Hvězda Daniel[+12] 132 119 117 88 138 123 137 101 119,38 4
27. Blaška Štěpán[+8] 170 176 194 166 163 185 175,67 3
28. Gurgul Lukáš[+4] 141 162 148 150 149 219 161,50 2
29. Šulcová Hana[+29] 158 129 116 120 107 140 128,33 1

Krátké zprávy

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/