EBONITE tour

Datum konání: 20. června 2013 Místo: V-bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://novobowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 256 185 228 219 186 208 244 203 278 238 224,50
2. Vrážel Jiří st. 194 222 268 245 205 166 265 278 235 217 229,50
3. Havel Petr ml. 186 225 258 227 199 234 208 253 216 211 221,70
4. Homola Lukáš 246 237 214 163 228 210 212 225 194 223 254 201 217,25
5. Drábek Aleš 200 150 166 300 183 247 191 184 215 203 244 193 206,33
6. Synek Aleš 249 268 168 171 200 231 209 233 221 245 186 216,45
7. Ševčík Vlastimil 175 236 267 199 203 168 223 215 220 235 241 216,55
8. Bárta Karel st. 223 236 183 185 193 217 227 211 233 213 212,10
9. Fleischmann Jan st. 269 215 222 193 246 265 217 217 218 179 224,10
10. Holubčák Petr 230 213 225 218 161 202 202 236 204 203 209,40
11. Janovský Michal 300 168 222 167 211 182 204 246 196 177 207,30
12. Beran Jiří ml. 190 208 234 149 206 208 166 159 235 126 188,10
13. Vrňata David 180 213 234 216 159 175 214 184 150 191,67
14. Homola Ladislav 211 215 181 184 186 269 149 216 199 201,11
15. Mužík Michal 204 188 194 204 214 237 175 194 203 201,44
16. Souček Roman 218 170 189 213 211 179 177 180 169 189,56
17. Mach Libor 245 244 216 199 218 234 158 195 189 210,89
18. Lukeš Vladimír 176 212 195 231 224 203 185 144 137 189,67
19. Vacek Pavel 242 212 179 184 203 244 174 157 177 196,89
20. Malec Jaromír st. 233 145 235 216 217 193 178 159 171 194,11
21. Flegelová Dáša 155 143 219 213 246 213 198,17
22. Novotný Evžen 263 150 190 245 267 186 216,83
23. Kulhánek Vratislav 227 187 246 181 241 214 216,00
24. Kolář Jan st. 220 191 185 157 266 223 207,00
25. Závladská Svatava 177 201 197 151 215 201 190,33
26. Verbič Miroslav 204 157 212 211 190 191 194,17
27. Olarescu Jana 191 156 232 185 213 181 193,00
28. Nováková Miluše 183 189 204 204 173 185 189,67
29. Beran Jiří st. 211 172 193 169 183 232 193,33
30. Polívka Dalibor 236 180 165 202 195 213 198,50
31. Štýsová Bohdana 178 181 144 223 180 185 181,83
32. Vrňata Zdeněk 226 207 176 191 195 169 194,00
33. Janovská Jana 173 151 156 199 184 203 177,67
34. Švec Ladislav 236 202 160 145 177 226 191,00
35. Čermák Pavel 200 173 206 183 221 187 195,00
36. Typolt Pavel 166 192 229 194 155 195 188,50
37. Novotná Soňa 149 176 159 218 135 177 169,00
38. Fryšová Věra 159 169 235 178 128 179 174,67
39. Hostaš Jan 138 204 171 230 176 170 181,50
40. Voleráb Pavel 175 170 181 164 184 222 182,67
41. Kolářová Hana 190 180 137 159 170 191 171,17
42. Dědič Dalibor 149 201 166 223 229 171 189,83
43. Čiperová Michaela 175 134 156 168 222 179 172,33
44. Marval Michal 150 211 217 200 180 175 188,83
45. Egert Jiří 174 192 198 169 169 159 176,83
46. Kadlčík Tomáš 206 184 162 167 191 156 177,67
47. Nedbálek Václav 200 179 157 176 190 156 176,33
48. Wasserrab Oldřich 139 227 190 178 172 189 182,50
49. Prokůpek Pavel 153 210 175 191 158 184 178,50
50. Závladský Dušan 162 161 234 191 191 130 178,17
51. Hradilová Daniela 161 113 223 145 156 131 154,83
52. Rechtorik Milan 166 183 205 213 157 183 184,50
53. Hradil Vavřinec 189 149 179 147 207 199 178,33
54. Guič Boris 178 167 192 200 162 147 174,33
55. Květoň Jiří 144 183 169 170 177 136 163,17
56. Vojtěchová Markéta 169 140 211 158 127 130 155,83
57. Prokůpková Alena 118 205 150 166 179 153 161,83
58. Císařovský Stanislav 190 183 154 180 167 144 169,67
59. Borovec Jiří 150 150 198 192 144 153 164,50
60. Vlčková Pavlína 148 190 148 121 183 167 159,50
61. Štýs Jan 152 149 121 159 193 190 160,67
62. Gregor Tomáš 135 164 154 177 165 166 160,17
63. Bílek Miroslav 151 159 150 147 134 178 153,17
64. Petáková Anna 120 162 147 133 123 126 135,17
65. Mráček Petr 157 134 150 174 155 134 150,67
ReHavel Petr ml. 161 212 228 177 213 181 195,33
ReKulhánek Vratislav 187 162 210 206 204 160 188,17
ReTypolt Pavel 153 197 191 221 190 176 188,00
ReBárta Karel st. 200 182 178 236 189 235 203,33
ReBeran Jiří ml. 142 162 224 178 191 158 175,83
ReBeran Jiří st. 176 216 214 176 152 192 187,67
ReNováková Miluše 159 159 179 191 190 171 174,83
ReRechtorik Milan 203 208 182 183 170 158 184,00
ReOlarescu Jana 186 180 211 161 154 227 186,50
ReWasserrab Oldřich 187 145 210 156 150 190 173,00
ReJanovský Michal 177 208 119 182 198 193 179,50
ReHomola Ladislav 176 199 202 221 170 201 194,83
ReNovotná Soňa 133 161 150 148 188 133 152,17
ReČermák Pavel 165 198 190 164 222 225 194,00
ReDrábek Aleš 143 193 176 200 150 210 178,67
ReGuič Boris 185 176 172 152 126 121 155,33
ReBílek Miroslav 160 163 145 133 141 181 153,83
ReMach Libor 184 188 172 214 174 225 192,83
RePolívka Dalibor 211 187 179 180 219 189 194,17
ReVrážel Jiří st. 186 172 215 191 156 220 190,00
ReHostaš Jan 163 199 155 180 182 157 172,67
ReKvětoň Jiří 151 165 145 152 158 122 148,83
ReLukeš Vladimír 156 171 169 218 182 213 184,83
ReMarval Michal 169 222 211 206 120 142 178,33
ReMužík Michal 196 187 185 200 203 238 201,50
ReŠevčík Vlastimil 147 203 223 181 172 195 186,83
ReZávladská Svatava 179 186 207 130 150 182 172,33

Dnes se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Zítra se hraje

Prestige 2020-2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

31.07.2020 v 00:30

Dnes je poslední den, kdy můžete zaslat hlasy do ankety Bowlingový hráč/hráčka, senior/seniorka, junior/juniorka sezony 2019 - 2020.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS