EBONITE tour

Datum konání: 2. srpna 2013 - 3. srpna 2013 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
České rekordy
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Nováková Miluše 212 184 228 190 161 224 193 221 200 209 206 202,55
2. Oliva Miroslav 217 224 201 222 201 249 182 225 234 171 212,60
3. Kulhánek Vratislav 194 169 227 204 245 228 258 204 255 172 215,60
4. Kolář Jan st. 192 215 195 195 226 244 257 167 204 215 222 170 208,50
5. Holubčák Petr 243 142 224 234 203 205 219 233 216 167 208,60
6. Beštová Kateřina 239 196 159 258 190 170 197 199 196 214 221 152 199,25
7. Breindlová Anna 204 210 206 176 203 186 238 167 191 157 193,80
8. Talaš Vlastimír 211 150 178 189 158 180 208 212 190 138 181,40
9. Vacek Pavel 203 161 196 224 247 224 199 248 210 246 156 210,36
10. Zimandl Josef 183 139 191 190 188 223 199 208 211 158 189,00
11. Rechtorik Milan 243 196 266 209 226 214 207 221 194 154 213,00
12. Polívka Dalibor 170 210 198 237 255 210 230 226 171 145 205,20
13. Borovec Jiří 213 201 237 189 216 188 195 206 182 203,00
14. Olarescu Jana 183 168 169 198 223 200 205 206 185 193,00
15. Čermák Pavel 232 217 227 189 246 206 208 172 207 211,56
16. Homola Lukáš 187 209 191 213 248 235 216 199 174 208,00
17. Hanusíková Blanka 203 215 205 196 166 192 161 179 218 192,78
18. Hindrák Jiří 226 212 194 154 198 247 205 190 193 202,11
19. Závladská Svatava 230 173 172 156 209 158 156 181 201 181,78
20. Vrážel Jiří st. 188 124 267 234 225 247 170 184 204 204,78
21. Vrňata David 158 158 193 193 212 237 204 148 182 187,22
22. Prokůpková Alena 193 183 198 180 225 161 170 167 167 182,67
23. Hřebík Lumír 224 183 213 205 181 159 159 176 168 185,33
24. Havel Petr ml. 209 178 212 196 212 204 151 172 175 189,89
25. Ševčík Vlastimil 160 181 184 206 234 193 193,00
26. Brzák Vlastimil 165 194 181 206 215 144 184,17
27. Vrňata Zdeněk 149 211 205 204 201 162 188,67
28. Trčka Vladimír 168 211 185 198 183 167 185,33
29. Kolářová Hana 151 190 211 139 174 169 172,33
30. Jedlanová Iveta 154 178 182 183 164 160 170,17
31. Straková Irena 168 160 182 207 173 190 180,00
32. Krňáková Šárka 143 179 152 190 183 170 169,50
33. Prokůpek Pavel 183 201 158 193 192 160 181,17
34. Drábek Aleš 241 192 181 225 158 137 189,00
35. Krňák Pavel 159 180 177 164 215 223 186,33
36. Mach Libor 206 199 166 158 213 181 187,17
37. Wasserrab Oldřich 205 174 182 166 149 221 182,83
38. Homola Ladislav 184 159 154 210 195 205 184,50
39. Janovská Jana 165 139 167 192 169 167 166,50
40. Štýs Jan 150 142 157 201 183 196 171,50
41. Zelený Miroslav 189 164 162 191 182 156 174,00
42. Švec Ladislav 190 184 169 182 154 193 178,67
43. Květoň Jiří 144 196 144 160 143 184 161,83
44. Kocman Lukáš 165 189 105 235 148 211 175,50
45. Štýsová Bohdana 156 154 175 177 170 149 163,50
46. Egert Jiří 175 169 175 177 144 159 166,50
47. Guič Boris 236 187 113 170 125 158 164,83
48. Závladský Dušan 203 169 134 159 147 169 163,50
49. Fuchs Zdeněk 178 185 135 180 143 146 161,17
50. Typolt Pavel 169 169 161 192 155 137 163,83
51. Souček Roman 131 194 180 151 120 169 157,50
52. Frýbort Otakar 177 161 149 150 170 157 160,67
53. Hampl Milan 181 168 160 169 150 122 158,33
54. Janovský Michal 158 197 177 202 145 107 164,33
55. Soukupová Dana 143 115 121 146 135 155 135,83
56. Malec Jaromír 190 116 188 177 132 128 155,17
57. Krepindl Martin 121 113 121 113 130 118 119,33
ReBeštová Kateřina 226 155 177 167 217 206 191,33
ReČermák Pavel 183 186 267 204 210 236 214,33
ReDrábek Aleš 169 199 186 181 152 187 179,00
ReHavel Petr ml. 179 189 211 179 189 234 196,83
ReKolář Jan st. 190 216 196 172 192 200 194,33
ReKolářová Hana 182 159 161 161 141 192 166,00
ReKulhánek Vratislav 184 188 185 191 215 184 191,17
ReBorovec Jiří 177 167 202 161 152 178 172,83
ReDrábek Aleš 144 153 202 181 216 169 177,50
ReHavel Petr ml. 227 215 174 196 199 178 198,17
ReRechtorik Milan 239 175 149 171 185 153 178,67
ReOlarescu Jana 200 164 164 178 214 178 183,00
ReWasserrab Oldřich 168 192 184 149 184 170 174,50
ReBorovec Jiří 183 149 132 180 193 234 178,50
ReDrábek Aleš 190 213 155 206 202 152 186,33
ReProkůpek Pavel 135 145 163 192 171 200 167,67
ReZimandl Josef 171 162 159 178 162 164 166,00
ReOliva Miroslav 164 178 204 210 257 232 207,50
ReBreindlová Anna 170 188 235 179 212 162 191,00
ReEgert Jiří 161 153 185 130 159 163 158,50
ReKrňáková Šárka 124 121 175 188 135 179 153,67
ReKulhánek Vratislav 180 210 184 181 208 239 200,33
ReŠevčík Vlastimil 149 230 168 178 192 212 188,17
ReVacek Pavel 205 172 182 172 189 200 186,67
ReVrňata David 161 201 190 158 170 159 173,17
ReZávladská Svatava 132 161 165 166 148 151 153,83
ReZelený Miroslav 163 158 173 176 140 190 166,67
ReHanusíková Blanka 134 151 195 196 161 180 169,50
ReHindrák Jiří 167 201 199 164 203 193 187,83
ReKvětoň Jiří 136 177 123 158 190 113 149,50
ReSoukupová Dana 159 123 124 140 109 146 133,50
ReHomola Ladislav 177 178 162 170 172 178 172,83
ReZimandl Josef 130 171 205 162 184 200 175,33
ReKrňák Pavel 162 196 170 177 187 176 178,00

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS