MČR jednot. - celost. část - čtvrtfinále - muži

Datum konání: 28. března 2008 - 29. března 2008 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Hubáčková Pavlína
Telefon:
724 183 910
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
není součástí žádné série
Články:
MČR - celostátní část - čtvrtfinále, 3. runda

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Režňák Michal 222 237 206 203 224 235 221,17
2. Uhlíř Jiří st. 233 201 225 204 247 203 218,83
3. Sádlík Vojtěch ml. 209 193 204 152 228 300 214,33
4. Nosek Antonín 264 201 197 201 219 203 214,17
5. Gurovič Jaroslav 178 237 210 204 223 217 211,50
6. Čepelák Jan 213 204 267 164 182 236 211,00
7. Černý Michal ml. 224 191 235 204 223 180 209,50
8. Koráb Jan 206 217 157 213 257 195 207,50
9. Hájek Jan 200 196 223 160 221 245 207,50
10. Pořízka Vojtěch 233 235 207 178 209 178 206,67
11. Cifra Miroslav 182 210 221 217 227 168 204,17
12. Čepelák Josef 213 212 184 234 185 192 203,33
13. Nosek Martin 210 160 190 231 230 199 203,33
14. Bleša Jiří 237 224 193 182 182 200 203,00
15. Brzica Rostislav 221 182 191 233 201 188 202,67
16. Vyšín Jan 223 162 226 202 203 194 201,67
17. Prediger Jiří 194 185 254 203 182 191 201,50
18. Hindrák Jiří 196 211 194 220 194 192 201,17
19. Vinklárek Pavel 236 156 183 208 210 210 200,50
20. Dědic Michal 209 221 202 169 175 223 199,83
21. Kabrhel Petr 200 177 177 194 228 222 199,67
22. Kubát Jiří st. 172 218 201 200 203 201 199,17
23. Drábek Aleš 206 193 188 193 191 223 199,00
24. Hlúch Tomáš 215 201 211 181 212 163 197,17
25. Hladík Karel 201 142 235 213 197 185 195,50
26. Hubáček Aleš 192 236 198 192 192 161 195,17
27. Veselý Milan 219 180 157 221 201 179 192,83
28. Kunert Roman 207 196 142 192 155 258 191,67
29. Bešík Josef st. 210 168 211 215 183 163 191,67
30. Opatrný Pavel 196 193 178 200 180 201 191,33
31. Růžek Jan 204 197 194 129 235 188 191,17
32. Kabrhel Jiří 173 182 215 176 185 213 190,67
33. Spáčil Jan st. 179 184 180 186 201 210 190,00
34. Koráb Pavel 169 204 179 177 181 220 188,33
35. Lank Ivan st. 202 172 165 225 199 165 188,00
36. Kala Rostislav 226 136 182 230 198 146 186,33
37. Vopička Karel 184 159 164 218 234 158 186,17
38. Kutina Karel 197 177 168 197 204 173 186,00
39. Macháček Josef 180 173 156 203 215 187 185,67
40. Rec Michal 197 186 175 167 178 207 185,00
41. Mráček Petr 188 165 185 202 211 158 184,83
42. Kopečný Jiří 201 177 164 226 171 165 184,00
43. Bittersmann Milan 234 212 192 134 177 154 183,83
44. Juřena Jan 168 225 152 173 192 190 183,33
45. Vrážel Jiří st. 224 157 136 147 177 258 183,17
46. Váradi Jakub 157 158 180 182 233 187 182,83
47. Žváček Petr 268 167 149 170 155 184 182,17
48. Deák Bohumil 181 196 171 186 179 179 182,00
49. Rosenberger Jakub 179 156 171 213 225 147 181,83
50. Tesárek Kamil 195 137 159 212 198 189 181,67
51. Minář Zdeněk 187 202 146 179 234 135 180,50
52. Zvěřina Michal 169 186 182 193 176 164 178,33
53. Kulhánek Karel 171 178 214 200 148 158 178,17
54. Šípka Ivan 174 146 178 177 213 180 178,00
55. Fotr Ivan 170 163 146 157 231 190 176,17
56. Kozák Jiří 153 203 145 187 213 152 175,50
57. Navrátil Zdeněk 153 179 146 180 202 189 174,83
58. Semerák Bohuslav 138 193 187 168 159 195 173,33
59. Podzimek Vladislav 195 155 170 175 168 175 173,00
60. Sedláček Daniel 162 219 159 180 162 151 172,17
61. Tichý Martin 145 190 198 183 147 162 170,83
62. Franc Jaroslav 150 211 152 172 174 154 168,83
63. Větrovský Jaromír 196 152 199 147 127 181 167,00
64. Rodr Jaroslav 158 148 163 138 156 201 160,67
65. Šefl Martin 174 198 158 136 146 147 159,83
66. Jedlička Václav 149 164 124 139 177 184 156,17
67. Novák Robert 176 129 170 145 160 139 153,17
68. Matějů Filip 158 139 173 150 136 163 153,17
69. Bulva František 176 125 172 161 138 137 151,50
70. Oujeský Roman 142 133 183 146 152 143 149,83

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS