Sprinter Cup

Datum konání: 20. července 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Sprinter Cup
Články:
Sprinter Cup, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Straková Irena 184 268 199 205 148 200,80 48
2. Liebichová Fantová Ingrid 210 181 158 236 157 188,40 47
3. Kolář Jan st. 191 236 221 204 155 201,40 46
4. Rác Václav 215 206 216 213 188 207,60 45
5. Muránsky Daniel 197 226 175 185 104 177,40 44
6. Colon Josef 222 190 222 188 159 196,20 43
7. Čepelák Jan 234 202 211 171 157 195,00 42
8. Janočková Krystyna 212 168 169 189 138 175,20 41
9. Rácová Julie 216 181 169 170 113 169,80 40
10. Čermák Pavel 183 189 197 245 141 191,00 39
11. Demuth Filip 177 215 202 211 160 193,00 38
12. Matějka Antonín 170 224 185 191 162 186,40 37
13. Fleischmann Jan st. 161 179 165 221 156 176,40 36
14. Jiránek Filip 204 157 184 178 96 163,80 35
15. Vopička Karel 170 172 235 188 157 184,40 34
16. Nosková Jitka 226 159 174 149 125 166,60 33
17. Brázda Bohumil 189 146 174 195 122 165,20 32
18. Ondráček Bohuslav 213 156 213 165 138 177,00 31
19. Vacík Matěj 200 179 199 182 175 187,00 30
20. Slavíková Kateřina 172 187 153 184 140 167,20 29
21. Kvasnička Ondřej 186 179 178 181 159 176,60 28
22. Jarovský Albert 168 213 188 178 161 181,60 27
23. Hřebík Lumír 169 154 151 192 133 159,80 26
24. Květenský Vítězslav 158 149 193 160 123 156,60 25
25. Malcová Gabriela 175 157 150 180 123 157,00 24
26. Egert Jiří 145 177 168 160 140 158,00 23
27. Málková Lenka 157 145 169 171 140 156,40 22
28. Šarišský Jakub 155 147 214 203 147 173,20 21
29. Suchánková Miloslava 141 167 162 169 138 155,40 20
30. Včeliš Jaroslav 158 191 139 146 130 152,80 19
31. Jirsa Miloš 176 159 159 151 149 158,80 18
32. Korynta Jan 146 165 161 164 99 147,00 17
33. Schönová Jana 147 160 159 158 127 150,20 16
34. Nejezchleba Stanislav 162 171 189 148 146 163,20 15
35. Sopková Irena 147 142 153 171 136 149,80 14
36. Korecký Michal 146 169 134 166 113 145,60 13
37. Vrzal David 165 123 186 130 119 144,60 12
38. Boháč Martin 149 149 163 144 137 148,40 11
39. Kober Ivan 142 141 145 158 117 140,60 10
40. Valo Karel 130 112 164 169 109 136,80 9
41. Marek Jakub 125 160 141 162 91 135,80 8
42. Soukupová Dana 121 152 142 144 114 134,60 7
43. Kvasnička Pavel 157 136 128 185 105 142,20 6
44. Malec Jaromír st. 179 138 144 160 103 144,80 5
45. Matoušková Hana 126 142 145 132 121 133,20 4
46. Schön Viktor st. 152 134 128 119 101 126,80 3
47. Havlíček Zdeněk st. 130 144 133 141 125 134,60 2
48. Javůrek Pavel 154 123 148 123 108 131,20 1

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/