Třinecká devítka

Datum konání: 13. prosince 2020 Místo: GAJA centrum Třinec

Informace k turnaje

Kontakt:
Bittala Petr
Telefon:
724 438 356
Email:
bittala.petr@tiscali.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Třinecká devítka
Články:
Třinecká devítka, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Bittala Petr 228 268 205 215 268 205 231,50 34
2. Ulička Antonín 189 230 187 284 232 243 227,50 33
3. Poprocký Michal 240 206 222 211 218 215 218,67 32
4. Kokurowski Zygmunt 251 226 220 200 195 201 215,50 31
5. Bojko Lubomír ml. 246 210 223 223 208 179 214,83 30
6. Maťaťa Marcel 255 214 134 160 219 300 213,67 29
7. Kubátko Vlastimil 228 158 163 184 260 257 208,33 28
8. Szilasi Tomáš 181 173 218 192 217 243 204,00 27
9. Smolon Bohumír 211 200 192 220 198 202 203,83 26
10. Malenda Richard 168 186 202 257 184 218 202,50 25
11. Kubát Tomáš 179 199 139 253 236 208 202,33 24
12. Szotkowski Jaroslav 165 194 176 212 205 260 202,00 23
13. Valíčková Agáta 179 144 165 220 261 216 197,50 22
14. Burda Petr 179 193 207 246 219 141 197,50 21
15. Cieslar Radek 178 208 256 177 191 172 197,00 20
16. Jung Jindřich 196 163 197 160 244 196 192,67 19
17. Nerad František 217 149 192 222 144 203 187,83 18
18. Rambousek Kamil 173 172 178 180 228 172 183,83 17
19. Valíček Petr 195 152 164 174 187 229 183,50 16
20. Milerski Roman 162 172 167 197 177 222 182,83 15
21. Pašek Radim 151 221 194 173 143 198 180,00 14
22. Ježek Jan ml. 207 178 151 168 179 194 179,50 13
23. Zmijka Filip 166 156 145 201 196 208 178,67 12
24. Valíčková Beata 218 145 136 188 182 197 177,67 11
25. Zmijková Radka 158 125 171 206 224 178 177,00 10
26. Bittalová Anna 190 189 165 201 168 141 175,67 9
27. Smilowski Česlav 168 187 184 192 132 174 172,83 8
28. Očadlík Miroslav 166 169 142 161 205 145 164,67 7
29. Vlachovičová Sylvie 173 206 122 134 153 174 160,33 6
30. Rambousek Lukáš 151 161 166 167 184 133 160,33 5
31. Vlachovič Josef 190 155 115 197 106 122 147,50 4
32. Krywda Rudolf 116 142 168 118 138 131 135,50 3
33. Muška Josef 161 114 160 120 105 107 127,83 2
34. Fraitová Kateřina 73 100 124 158 155 99 118,17 1

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Campus Bowling

Zítra se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Klíše

Krátké zprávy

22.09.2021 v 14:23

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Praze .

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

Galerie

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Schön Viktor st.
bez klubové příslušnosti
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Lencová Anežka
bez klubové příslušnosti
Lencová Anežka

Lencová Anežka

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura