Třinecká devítka

Datum konání: 20. června 2021 Místo: GAJA centrum Třinec

Informace k turnaje

Kontakt:
Bittala Petr
Telefon:
724 438 356
Email:
bittala.petr@tiscali.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Třinecká devítka
Články:
Třinecká devítka, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Bittala Petr 232 260 191 227 204 256 228,33 41
2. Lysek Petr 226 228 265 220 176 228 223,83 40
3. Smilowski Daniel 208 245 240 200 220 222 222,50 39
4. Filuš Jan 197 232 241 219 225 213 221,17 38
5. Bittalová Anna 206 243 213 234 180 240 219,33 37
6. Klusáčková Dana 203 251 186 220 262 181 217,17 36
7. Klusáček Jiří 207 219 278 155 211 221 215,17 35
8. Jung Jindřich 186 258 240 256 219 131 215,00 34
9. Kubát Tomáš 234 194 189 222 226 204 211,50 33
10. Rambousek Kamil 170 230 201 219 253 185 209,67 32
11. Motyka Vlastimil 145 224 222 255 188 212 207,67 31
12. Stabik Artur 132 256 206 177 233 241 207,50 30
13. Milerski Roman 173 191 185 236 189 266 206,67 29
14. Bojko Lubomír ml. 227 156 249 189 232 177 205,00 28
15. Kowalski Zbyszek 239 215 153 208 229 181 204,17 27
16. Ježek Jan ml. 220 208 170 228 253 140 203,17 26
17. Kokurowski Zigmund 199 189 234 168 248 177 202,50 25
18. Ulička Antonín 245 168 155 228 184 228 201,33 24
19. Filušová Anna 172 223 162 252 206 191 201,00 23
20. Maťaťa Marcel 198 173 179 203 235 216 200,67 22
21. Pašek Radim 196 207 195 230 189 184 200,17 21
22. Malenda Richard 140 277 180 218 197 173 197,50 20
23. Kubátko Vlastimil 179 206 210 143 184 239 193,50 19
24. Poprocký Michal 164 211 217 226 172 165 192,50 18
25. Valíček Petr 210 212 180 160 175 211 191,33 17
26. Vlachovičová Sylvie 194 163 154 192 207 215 187,50 16
27. Vlachovič Josef 208 186 163 208 158 201 187,33 15
28. Navrátil Rostislav 167 164 201 205 219 164 186,67 14
29. Pawlik Dalibor 177 166 190 162 164 255 185,67 13
30. Filuš Jan ml. 156 221 161 175 196 186 182,50 12
31. Horák Ladislav 163 169 172 190 173 227 182,33 11
32. Valíčková Agáta 119 236 181 183 177 181 179,50 10
33. Zmijková Radka 118 236 153 169 187 158 170,17 9
34. Smilowski Česlav 131 227 165 165 142 168 166,33 8
35. Valíčková Beata 154 139 162 161 195 173 164,00 7
36. Chlopčík Jiří 163 145 164 166 181 163 163,67 6
37. Cwik Petr 144 168 173 134 188 173 163,33 5
38. Burda Petr 169 137 136 134 190 191 159,50 4
39. Krywda Rudolf 158 164 219 126 151 131 158,17 3
40. Szilasi Tomáš 189 163 187 123 136 132 155,00 2
41. Zmijka Filip 91 105 122 205 177 109 134,83 1

Zítra se hraje

Prestige tour 2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

06.09.2021 v 14:02

Otevřeny kvalifikační obsazovačky na MČR dvojic.

Galerie

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Schön Viktor st.
bez klubové příslušnosti
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Lencová Anežka
bez klubové příslušnosti
Lencová Anežka

Lencová Anežka

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura