Žižkovská Xbowling devítka

Datum konání: 8. října 2019 Místo: Xbowling Žižkov

Informace k turnaje

Kontakt:
Dvořáček David
Telefon:
776 032 320
Email:
david.dvoracek@email.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Bodovací žebříček
Série:
Xbowling devítka Žižkov
Články:
Žižkovská Xbowling devítka, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Gurgul Lukáš 262 234 226 168 244 218 277 266 236,88 40
2. Colon Josef 256 252 276 278 265 258 264,17 39
3. Makovec Jaromír 231 234 220 191 258 288 232 245 237,38 38
4. Ondrejec Petr 205 237 297 245 223 253 222 242 240,50 37
5. Javůrek Pavel 233 300 251 243 214 231 245,33 36
6. Janiga Oldřich 300 208 211 254 249 208 224 214 233,50 35
7. Matějka Antonín 287 277 208 227 230 202 238,50 34
8. Palas Martin 234 242 165 193 228 173 189 241 208,13 33
9. Kouba Václav 158 219 216 172 247 186 170 244 201,50 32
10. Kober Ivan 199 278 254 258 236 178 233,83 31
11. Kotjužanský Jiří 199 181 189 264 228 175 232 178 205,75 30
12. Vrba Petr PH 170 187 244 161 278 224 176 229 208,63 29
13. Obrusník Lukáš 266 163 135 234 256 208 199 203 208,00 28
14. Veselý Filip 161 200 221 198 189 201 166 207 192,88 27
15. Lacina Jaroslav 197 198 162 177 169 239 149 208 187,38 26
16. Brázda Bohumil 231 242 230 211 155 210 119 229 203,38 25
17. Roth Jan 196 192 236 220 211 189 153 177 196,75 24
18. Russ Martin 235 227 217 216 246 230 154 173 212,25 23
19. Merva Vladimír 256 207 213 224 257 300 242,83 22
20. Mervová Jarmila 246 205 178 265 190 183 211,17 21
21. Jašková Milena 266 229 243 234 207 163 223,67 20
22. Kaprálek Petr 278 198 239 189 181 188 212,17 19
23. Běhal Jaroslav 176 264 197 261 185 177 210,00 18
24. Převorová Monika 210 189 182 208 182 179 191,67 17
25. Uhlířová Hana 176 186 171 226 178 156 182,17 16
26. Holoubek Miroslav 218 265 243 200 163 167 209,33 15
27. Hojková Irena 197 185 252 190 152 164 190,00 14
28. Lacinová Marie 217 211 146 172 133 167 174,33 13
29. Žebro Martin 246 201 220 209 219,00 12
30. Elstnerová Naďa 228 221 194 145 197,00 11
31. Jirsa Miloš 182 217 218 166 195,75 10
32. Glezgo Štefan 224 172 195 187 194,50 9
33. Hlušková Mária 217 187 187 165 189,00 8
34. Volek Pavel 167 153 206 219 186,25 7
35. Hajná Daniela 188 177 202 132 174,75 6
36. Nečas František 220 144 158 167 172,25 5
37. Halama Miroslav 197 161 177 153 172,00 4
38. Serbusová Marcela 199 154 114 151 154,50 3
39. Kamenská Marie 114 157 126 207 151,00 2
40. Němečková Veronika 103 148 137 111 124,75 1

Krátké zprávy

19.02.2020 v 10:03

V menu STK jsou zveřejněny propozice na seniorské MČR dvojic 2020.

18.02.2020 v 16:25

V menu STK jsou zveřejněny propozice na juniorské MČR jednotlivců 2020.

12.02.2020 v 10:18

Otevřena "obsazovačka" na 8. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Brně.

09.02.2020 v 10:47

Sledujte ON-LINE výsledky a průběžné pořadí Prestige 7, první hry se již zapisují.

06.02.2020 v 23:55

Uzavřen Bodovací žebříček za leden, vítězí Irena Straková

Galerie

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - leden

Straková Irena
STRIKE
Straková Irena

Straková Irena

STRIKE

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - leden

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčk P190 - leden

Prokop Zdeněk
bez klubové příslušnosti
Prokop Zdeněk

Prokop Zdeněk

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - leden

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - leden

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS