Výsledky, tabulka a výsledkový zpravodaj.
Je úterý podvečer a na bowlingové centru Bowland Šantovka se sešli všechny týmy 1 amaterské bowlingové ligy. Na uvítanou na našem novém centru nám řekl pár slov Honza Spáčil.Po chvilku zmatku na začátku ligy se pustili všichni do dnešních výkonů. A že padali vysoká čísla. Nejvíc nás překvapil svým náhozem, Michal Hirsh náhozem 253. Těšíme se na příští kolo.
Pepa Macháček
P. | Tým | Zápasy | Skóre | Průměr | Body |
---|---|---|---|---|---|
1. | BlackHole Pro-Shop 12X | 5 | 3037 | 607,40 | 18,0 |
2. | Split Team | 5 | 2902 | 580,40 | 18,0 |
3. | ABC Pergola XII | 5 | 2920 | 584,00 | 16,5 |
4. | Happy Strike | 5 | 2885 | 571,00 | 15,5 |
5. | R.Station | 5 | 2697 | 539,40 | 12,0 |
6. | Four | 5 | 2696 | 529,20 | 8,0 |
7. | Bojani | 5 | 2563 | 496,60 | 8,0 |
8. | Tak Nějak | 5 | 2586 | 507,20 | 4,0 |
Tichý Tomáš | 183 | 1 | : | 0 | 159 | Spáčil Jan |
Hirsch Michal | 144 | 0 | : | 1 | 175 | Slamka Miroslav |
Hromek Jiří | 217 | 0 | : | 1 | 225 | König Antonín |
Čubrda Michal | 183 | 0 | : | 1 | 202 | Fojtík Roman |
Brzokoupil Oldřich | 192 | 0,5 | : | 0,5 | 192 | Kabelka Petr |
Rosenberger Jakub | 221 | 1 | : | 0 | 165 | Krejčí Jarmila st. +10 |
Šrámek Josef | 152 | 1 | : | 0 | 137 | Šálek Antonín st. |
Kiš Libor | 152 | 0 | : | 1 | 158 | Skopelidou Eleni +10 |
Šenkapoul Petr | 168 | 1 | : | 0 | 164 | Koukal Drahomír |
Koutná Helena +10 | 176 | 1 | : | 0 | 166 | Lovecká Marcela +10 |
Krejčová Danuše +10 | 215 | 1 | : | 0 | 163 | Macháček Josef |
Koutný Vlastimil | 193 | 0 | : | 1 | 195 | Chmelař Michal |
Krejčová Danuše +10 | 168 | 0 | : | 1 | 170 | Šrámek Josef |
Morkes Jaroslav | 176 | 1 | : | 0 | 163 | Kiš Libor |
Koutný Vlastimil | 126 | 0 | : | 1 | 193 | Šenkapoul Petr |
Šálek Antonín st. | 155 | 0 | : | 1 | 169 | Lovecká Marcela +10 |
Skopelidou Eleni +10 | 187 | 0 | : | 1 | 203 | Macháček Josef |
Koukal Drahomír | 118 | 0 | : | 1 | 221 | Chmelař Michal |
Tichý Tomáš | 246 | 1 | : | 0 | 170 | Fojtík Roman |
Hirsch Michal | 185 | 1 | : | 0 | 150 | Kabelka Petr |
Hromek Jiří | 191 | 0 | : | 1 | 210 | Peřina Stanislav |
Hnilica František | 183 | 1 | : | 0 | 154 | Spáčil Jan |
Brzokoupil Oldřich | 209 | 1 | : | 0 | 204 | Slamka Miroslav |
Rosenberger Jakub | 208 | 0 | : | 1 | 229 | König Antonín |
Lovecká Marcela +10 | 133 | 0 | : | 1 | 177 | Čubrda Michal |
Macháček Josef | 200 | 1 | : | 0 | 159 | Brzokoupil Oldřich |
Chmelař Michal | 193 | 0 | : | 1 | 210 | Rosenberger Jakub |
Krejčí Jarmila st. +10 | 159 | 1 | : | 0 | 140 | Koutná Helena +10 |
Peřina Stanislav | 241 | 1 | : | 0 | 151 | Morkes Jaroslav |
Fojtík Roman | 188 | 0 | : | 1 | 210 | Krejčová Danuše +10 |
Spáčil Jan | 188 | 1 | : | 0 | 155 | Šrámek Josef |
Slamka Miroslav | 179 | 1 | : | 0 | 167 | Kiš Libor |
König Antonín | 202 | 1 | : | 0 | 172 | Šenkapoul Petr |
Šálek Antonín st. | 166 | 0 | : | 1 | 192 | Tichý Tomáš |
Skopelidou Eleni +10 | 211 | 1 | : | 0 | 190 | Hirsch Michal |
Koukal Drahomír | 157 | 0 | : | 1 | 163 | Hromek Jiří |
Šrámek Josef | 172 | 0 | : | 1 | 226 | Tichý Tomáš |
Kiš Libor | 210 | 0 | : | 1 | 253 | Hirsch Michal |
Šenkapoul Petr | 194 | 0 | : | 1 | 211 | Hromek Jiří |
Spáčil Jan | 206 | 1 | : | 0 | 200 | Šálek Antonín st. |
Slamka Miroslav | 200 | 0 | : | 1 | 224 | Skopelidou Eleni +10 |
König Antonín | 244 | 1 | : | 0 | 179 | Koukal Drahomír |
Čubrda Michal | 179 | 1 | : | 0 | 174 | Krejčová Danuše +10 |
Brzokoupil Oldřich | 164 | 0 | : | 1 | 194 | Morkes Jaroslav |
Hnilica František | 217 | 1 | : | 0 | 137 | Koutný Vlastimil |
Lovecká Marcela +10 | 155 | 0 | : | 1 | 220 | Fojtík Roman |
Macháček Josef | 172 | 0 | : | 1 | 180 | Kabelka Petr |
Chmelař Michal | 164 | 0 | : | 1 | 226 | Peřina Stanislav |
Fojtík Roman | 220 | 1 | : | 0 | 167 | Šálek Antonín st. |
Krejčí Jarmila st. +10 | 182 | 0 | : | 1 | 196 | Skopelidou Eleni +10 |
Peřina Stanislav | 180 | 1 | : | 0 | 167 | Koukal Drahomír |
Šrámek Josef | 167 | 0 | : | 1 | 229 | Čubrda Michal |
Kiš Libor | 236 | 1 | : | 0 | 195 | Hnilica František |
Šenkapoul Petr | 226 | 1 | : | 0 | 194 | Rosenberger Jakub |
Lovecká Marcela +10 | 153 | 0 | : | 1 | 215 | Tichý Tomáš |
Macháček Josef | 231 | 1 | : | 0 | 199 | Hirsch Michal |
Chmelař Michal | 178 | 0 | : | 1 | 222 | Hromek Jiří |
Spáčil Jan | 204 | 1 | : | 0 | 150 | Koutná Helena +10 |
Slamka Miroslav | 183 | 1 | : | 0 | 180 | Krejčová Danuše +10 |
König Antonín | 150 | 0 | : | 1 | 173 | Koutný Vlastimil |
Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.
Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.
Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.
Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.
Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24