1. Regionální liga Severní Morava, 2. kolo

Výsledky, tabulka a Ligový zpravodaj

Je tu neděle 26.10. a opět se na Olomouckém Bowland centru v Galerii Šantovka konalo již druhé kolo 1. RBL Severní Morava.
Týmy se sešly v plném počtu, jen jsme měli malinkou závadu na centru, která se ale díky personálu vyřešila.
Některé týmy si povolaly posily a to taky bylo na výsledcích znát.
Dosavadní vítěz dnes rozdával body a Ti co je chtěli, si je velice rádi vzali.
Když se podíváme na některé výsledky, tak je vidět, že to v Olomouci krásně padá a tato neděle všechny příznivce bowlingu bavila.
Nejlepší hráčkou byla Jana Lébrová (Car Citon Hurikán), nejlepší jednotlivce Karel Kyncl (Free Time) a nejlepší tým Bajakap Team.
Další hrací den bude 16.11. a to opět od 9.00
Příjemný zbytek neděle.

DS

Příloha

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Car Citon Hurikan 7 4350 602,86 28,0
2. Free Time 7 4167 595,29 25,0
3. Car Citon Olomouc 7 3923 560,43 24,0
4. Bajakap Team 7 4332 618,86 23,0
5. BO Chomoutov 7 3885 545,00 15,0
6. BO Litovel 7 4040 547,14 13,0
7. BO Šantovka 7 3735 513,57 6,0
8. Bowling Team OP 7 3436 490,86 6,0

Zápasy kola

Bowling Team OP5220
Bajakap Team6545

UTKÁNÍ

Haim Stanislav 203 0 : 1 226 Sadlek Petr
Tomanec David 152 0 : 1 213 Tichý Tomáš
Kadlec Tomáš 167 0 : 1 215 Hromek Jiří
Car Citon Olomouc5955
BO Litovel5170

UTKÁNÍ

Šenkapoul Petr 177 1 : 0 176 Štýbnarová Svatava +10
Rec Michal 185 1 : 0 162 Deáková Eva +10
Rosenberger Vojtěch 233 1 : 0 179 Janošcová Kateřina +10
Free Time5814
BO Šantovka5161
Car Citon Hurikan6715
BO Chomoutov5280

UTKÁNÍ

König Antonín 202 1 : 0 176 Šálek Antonín ml.
Lébrová Jana +10 246 1 : 0 182 Skopelidis Valeriy
Štefková Eva +10 223 1 : 0 180 Skopelidou Eleni +10
BO Šantovka5001
BO Chomoutov5074
Free Time5674
Car Citon Hurikan5251

UTKÁNÍ

Kyncl Karel 202 1 : 0 182 König Antonín
Mlčák František 177 0 : 1 194 Lébrová Jana +10
Kratochvíl Jiří 188 1 : 0 149 Štefková Eva +10
Bajakap Team5444
BO Litovel5201

UTKÁNÍ

Sadlek Petr 149 0 : 1 176 Štýbnarová Svatava +10
Tichý Tomáš 189 1 : 0 178 Janošcová Kateřina +10
Hromek Jiří 206 1 : 0 166 Deáková Eva +10
Bowling Team OP4590
Car Citon Olomouc5685

UTKÁNÍ

Haim Stanislav 151 0 : 1 206 Šenkapoul Petr
Pavelek Jiří 148 0 : 1 169 Rec Michal
Kadlec Tomáš 160 0 : 1 193 Rosenberger Vojtěch
Free Time6604
BO Litovel6211

UTKÁNÍ

Kyncl Karel 225 1 : 0 203 Štýbnarová Svatava +10
Mlčák František 181 0 : 1 183 Deáková Eva +10
Kratochvíl Jiří 254 1 : 0 235 Janošcová Kateřina +10
Bowling Team OP5351
BO Chomoutov5764
Car Citon Hurikan6585
Car Citon Olomouc5040

UTKÁNÍ

König Antonín 257 1 : 0 167 Šenkapoul Petr
Lébrová Jana +10 193 1 : 0 170 Rec Michal
Štefková Eva +10 208 1 : 0 167 Rosenberger Vojtěch
Bajakap Team5695
BO Šantovka5160

UTKÁNÍ

Tichý Tomáš 181 1 : 0 171 Tříska Jan +10
Sadlek Petr 203 1 : 0 172 Černý Lukáš
Hromek Jiří 185 1 : 0 173 Hejdučková Kateřina ml. +10
Car Citon Olomouc5484
BO Šantovka5111

UTKÁNÍ

Šenkapoul Petr 199 1 : 0 191 Tříska Jan +10
Rosenberger Jakub 182 1 : 0 158 Hejdučková Kateřina ml. +10
Rec Michal 167 0 : 1 172 Černý Lukáš
Car Citon Hurikan7035
Bajakap Team6760

UTKÁNÍ

König Antonín 238 1 : 0 236 Hromek Jiří
Lébrová Jana +10 247 1 : 0 228 Tichý Tomáš
Štefková Eva +10 218 1 : 0 212 Sadlek Petr
Bowling Team OP4540
Free Time6225
BO Chomoutov5774
BO Litovel5091

UTKÁNÍ

Šálek Antonín ml. 234 1 : 0 182 Štýbnarová Svatava +10
Skopelidou Eleni +10 171 1 : 0 144 Deáková Eva +10
Skopelidis Valeriy 172 0 : 1 183 Janošcová Kateřina +10
Car Citon Hurikan5384
Bowling Team OP4201

UTKÁNÍ

König Antonín 205 1 : 0 134 Haim Stanislav
Lébrová Jana +10 174 1 : 0 116 Pavelek Jiří
Štefková Eva +10 159 0 : 1 170 Tomanec David
BO Litovel6304
BO Šantovka5681

UTKÁNÍ

Štýbnarová Svatava +10 179 0 : 1 191 Černý Lukáš
Deáková Eva +10 217 1 : 0 206 Tříska Jan +10
Janošcová Kateřina +10 234 1 : 0 171 Hejdučková Kateřina ml. +10
Car Citon Olomouc5564
BO Chomoutov5321
Free Time6184
Bajakap Team5461

UTKÁNÍ

Kyncl Karel 228 1 : 0 166 Hromek Jiří
Mlčák František 182 1 : 0 168 Sadlek Petr
Kratochvíl Jiří 208 0 : 1 212 Tichý Tomáš
Bajakap Team6144
Car Citon Olomouc5391

UTKÁNÍ

Tichý Tomáš 224 1 : 0 158 Šenkapoul Petr
Hromek Jiří 177 0 : 1 182 Rec Michal
Sadlek Petr 213 1 : 0 199 Rosenberger Vojtěch
BO Chomoutov5011
Free Time5564
BO Litovel6385
Bowling Team OP4460

UTKÁNÍ

Štýbnarová Svatava +10 201 1 : 0 141 Haim Stanislav
Deáková Eva +10 168 1 : 0 148 Tomanec David
Janošcová Kateřina +10 269 1 : 0 157 Kadlec Tomáš
BO Šantovka5371
Car Citon Hurikan6424

UTKÁNÍ

Hejdučková Kateřina ml. +10 212 1 : 0 154 König Antonín
Tříska Jan +10 188 0 : 1 289 Lébrová Jana +10
Černý Lukáš 147 0 : 1 199 Štefková Eva +10
BO Litovel6051
Car Citon Hurikan6134

UTKÁNÍ

Štýbnarová Svatava +10 201 0 : 1 234 König Antonín
Deáková Eva +10 183 0 : 1 201 Štefková Eva +10
Janošcová Kateřina +10 221 1 : 0 178 Štefka Miroslav st.
BO Šantovka5871
Bowling Team OP6004

UTKÁNÍ

Tříska Jan +10 219 1 : 0 206 Kadlec Tomáš
Černý Lukáš 186 0 : 1 195 Pavelek Jiří
Hejdučková Kateřina ml. +10 182 0 : 1 199 Tomanec David
BO Chomoutov6641
Bajakap Team7294

UTKÁNÍ

Šálek Antonín ml. 180 0 : 1 224 Tichý Tomáš
Skopelidou Eleni +10 241 0 : 1 275 Hromek Jiří
Skopelidis Valeriy 243 1 : 0 230 Sadlek Petr
Car Citon Olomouc6135
Free Time5630

Krátké zprávy

11.08.2020 v 12:46

Právě byla otevřena obsazovačka na 3. turnaj Prestige tour v Pardubicích.

09.08.2020 v 15:43

Jakub Vlachovič zahrál na PRESTIGE v 4. hře PERFECT GAME.

09.08.2020 v 10:45

Začal výsledkový ON-LINE servis PRESTIGE TOUR 2, běží též živý přenos z hracího dne.

07.08.2020 v 09:32

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige tour.

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS