Druhé vítězství juniora Vašíka Kordulíka ml. v letošním ročníku BBO tour
Na 6. turnaj BBO tour Chomutov v neděli 7.7. přijelo 35 hráčů, chybělo několik dovolenkářů a především početný klan Hujerů. Kvalifikaci vyhrál Martin Křížek, z dvacátého místa postupovala Ivanka Šmejkalová a čtyřiadvacítku semifinalistů doplnili čtyři úspěšní z Desperada – Martin Leskovjansky, Richard Enders, Bob Ondráček a Andrej Paračka. Po následujících třech semifinálových hrách se dvanáctka lepších mohla těšit na tři hry finálové. Vítězem 6. turnaje se stal Vašík Kordulík ml. (735), druhý skončil Ondra Heligr (709) a třetí Toník Nahodil (653). Dále se umístili Andrej Paračka, Jirka Kurka, František Kubík ml., Martin Křížek, Vavřa Hradil, Sváťa Závladská, František Kubík, Vojta Plánička a Abdul Kassas. Nejlepšími ženami byly Sváťa Závladská, Zdenka Pláničková a Ivanka Šmejkalová, oceněni byli i tři nejlepší senioři – Vojta Plánička, Zdenka Pláničková a Vláďa Horňák a také junioři – Vašík Kordulík ml., František Kubík ml., Kristián Talaš a Ema Ondráčková. Cenu za nejvyšší nához 289 převzal Martin Křížek.
Nejlepšími hráči výkonnostních kategorií A-J byli: Ondra Heligr (A), Vašík Kordulík ml. (B), Andrej Paračka (C), Vavřa Hradil (D), Lukáš Roučka (E), Ivanka Šmejkalová (F), Iveta Faitová (G), Denisa Roučková (H), Týnka Vaníčková (I), Kristián Talaš (J). Zde je fotogalerie a BBO video.
Průběžné celoroční pořadí po 6. turnaji: Toník Nahodil (545 b), Vašík Kordulík ml. (538 b), Ondra Heligr (527 b), Andrej Paračka (523 b), Martin Křížek (514 b), Lukáš Roučka (461 b), Vláďa Horňák (433 b), Štěpán Heligr (432 b), Vojta Plánička (418 b), Zdenka Pláničková (395 b).
Děkujeme kladenské pekárně Kompek za slané dobroty pro všechny hráče, Strikelandu Chomutov, Svátě a Dušanovi Závladským, Ivě a Bobovi Ondráčkovým, Ivance Šmejkalové a dalším. V Chomutově se na vás budeme těšit na 7. BBO tour 4.8. - obsazovačka, nebo ještě předtím 10.7. na BBO dvojicích Strikeland, 14.7. na BBO FIRO tour low-game a 21.7. na BBO devítce Strikeland.
P. | Příjmení a jméno | Náhozy | Průměr | FT | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kordulík Václav ml. | 215 | 217 | 206 | 217 | 227 | 188 | 171 | 246 | 237 | 234 | 215,80 | 35 |
2. | Heligr Ondřej | 278 | 224 | 246 | 176 | 258 | 235 | 254 | 216 | 268 | 225 | 238,00 | 34 |
3. | Nahodil Antonín | 215 | 192 | 248 | 235 | 223 | 218 | 215 | 227 | 224 | 202 | 219,90 | 33 |
4. | Paračka Andrej | 139 | 177 | 225 | 168 | 207 | 147 | 233 | 173 | 217 | 246 | 193,20 | 32 |
5. | Kurka Jiří | 163 | 189 | 203 | 223 | 175 | 261 | 213 | 214 | 180 | 189 | 201,00 | 31 |
6. | Kubík František ml. | 180 | 214 | 180 | 157 | 181 | 217 | 182 | 172 | 204 | 191 | 187,80 | 30 |
7. | Křížek Martin | 211 | 247 | 289 | 224 | 244 | 225 | 163 | 196 | 215 | 177 | 219,10 | 29 |
8. | Hradil Vavřinec | 197 | 215 | 217 | 225 | 193 | 204 | 174 | 195 | 178 | 194 | 199,20 | 28 |
9. | Závladská Svatava | 175 | 211 | 152 | 202 | 204 | 203 | 223 | 172 | 181 | 201 | 192,40 | 27 |
10. | Kubík František | 175 | 224 | 228 | 205 | 188 | 201 | 181 | 207 | 192 | 148 | 194,90 | 26 |
11. | Plánička Vojtěch | 176 | 227 | 202 | 161 | 152 | 253 | 166 | 170 | 150 | 215 | 187,20 | 25 |
12. | Kassas Abdulkader | 187 | 161 | 192 | 208 | 167 | 169 | 244 | 167 | 153 | 143 | 179,10 | 24 |
13. | Roučka Lukáš | 181 | 181 | 168 | 205 | 164 | 191 | 201 | 184,43 | 23 | |||
14. | Sihelník Josef | 214 | 171 | 181 | 210 | 164 | 204 | 181 | 189,29 | 22 | |||
15. | Ondráček Bohuslav | 139 | 191 | 165 | 184 | 178 | 174 | 189 | 174,29 | 21 | |||
16. | Pláničková Zdenka | 185 | 158 | 177 | 197 | 167 | 138 | 190 | 173,14 | 20 | |||
17. | Leskovjanský Martin | 142 | 167 | 167 | 182 | 211 | 134 | 168 | 167,29 | 19 | |||
18. | Horňák Vladimír | 222 | 181 | 222 | 171 | 194 | 159 | 160 | 187,00 | 18 | |||
19. | Šípek Karel | 191 | 226 | 191 | 175 | 158 | 199 | 166 | 186,57 | 17 | |||
20. | Šmejkalová Ivana | 161 | 164 | 171 | 156 | 159 | 147 | 147 | 157,86 | 16 | |||
21. | Závladský Dušan | 185 | 176 | 209 | 143 | 159 | 160 | 164 | 170,86 | 15 | |||
22. | Enders Richard | 175 | 129 | 136 | 159 | 170 | 163 | 115 | 149,57 | 14 | |||
23. | Mrviš Dušan | 174 | 174 | 150 | 192 | 137 | 159 | 113 | 157,00 | 13 | |||
24. | Vaníčková Kristýna | 144 | 170 | 162 | 148 | 127 | 112 | 120 | 140,43 | 12 | |||
25. | Kubíková Dana | 160 | 173 | 190 | 136 | 164,75 | 11 | ||||||
26. | Svoboda Milan | 139 | 138 | 224 | 180 | 170,25 | 10 | ||||||
27. | Ondráčková Iva | 170 | 143 | 144 | 128 | 146,25 | 9 | ||||||
28. | Faitová Iveta | 184 | 140 | 148 | 144 | 154,00 | 8 | ||||||
29. | Lebeda Pavel | 170 | 179 | 170 | 141 | 165,00 | 7 | ||||||
30. | Borovec Jiří | 133 | 206 | 147 | 142 | 157,00 | 6 | ||||||
31. | Talaš Vlastimír | 167 | 145 | 142 | 144 | 149,50 | 5 | ||||||
32. | Roučková Denisa | 135 | 89 | 131 | 139 | 123,50 | 4 | ||||||
33. | Talaš Kristián | 122 | 97 | 75 | 102 | 99,00 | 3 | ||||||
34. | Ondráčková Ema | 89 | 72 | 84 | 86 | 82,75 | 2 | ||||||
35. | Růžička Karel | 94 | 101 | 122 | 117 | 108,50 | 1 | ||||||
ReFaitová Iveta | 124 | 161 | 142,50 | ||||||||||
ReHorňák Vladimír | 170 | 186 | 166 | 179 | 175,25 | ||||||||
ReKassas Abdulkader | 158 | 187 | 188 | 171 | 176,00 | ||||||||
ReKřížek Martin | 218 | 158 | 175 | 140 | 172,75 | ||||||||
ReKurka Jiří | 175 | 135 | 186 | 205 | 175,25 | ||||||||
ReLebeda Pavel | 183 | 167 | 143 | 164 | 164,25 | ||||||||
ReLeskovjanský Martin | 112 | 159 | 113 | 139 | 130,75 | ||||||||
ReMrviš Dušan | 131 | 139 | 165 | 212 | 161,75 | ||||||||
RePlánička Vojtěch | 220 | 158 | 156 | 160 | 173,50 | ||||||||
RePláničková Zdenka | 164 | 128 | 159 | 204 | 163,75 | ||||||||
ReSihelník Josef | 164 | 199 | 179 | 221 | 190,75 | ||||||||
ReSvoboda Milan | 154 | 150 | 175 | 180 | 164,75 | ||||||||
ReŠípek Karel | 188 | 146 | 204 | 174 | 178,00 | ||||||||
ReVaníčková Kristýna | 117 | 112 | 137 | 163 | 132,25 | ||||||||
ReVaníčková Kristýna | 111 | 90 | 143 | 126 | 117,50 | ||||||||
ReZávladská Svatava | 166 | 161 | 200 | 168 | 173,75 | ||||||||
ReZávladský Dušan | 163 | 162 | 166 | 222 | 178,25 |
Zuzana kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 15.2. v 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na březnový turnaj PRESTIGE.
Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.
Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.