BNC Follow Me 2015

Na tradičním Slovenském turnaji vítězí Jaroslav Lorenc.

Jako každý rok, tak i letos se konal jeden z velkých turnajů Slovenska BNC Follow Me 2015. Na tento turnaj si našlo cestu 28 hráčů z České republiky a musím říct, že si nevedli vůbec špatně. Na mazání z turnaje EBT ve Wroclavi, kde Jaroslav Lorenc vybojoval 2. místo opět potvrdil, že na tomto mazání v Bratislavě je jen málo pravděpodobné, že ho někdo porazí. Vyhrál 1. místo a odnesl si peněžitou prémii v hodnotě 700 EUR. Na druhém místě se umístil švédský hráč Ion Robinson a jako třetí opět hráč z ČR Jiří Hindrák. Všem hráčům gratulujeme k pěkné reprezentaci Českého bowlingu.


Další výsledky a info o turnaji naleznete zde.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 222 213 224 237 247 221 182 166 205 258 232 207 265 258 260 215 225,75
2. Hindrák Jiří 236 226 236 203 255 227 201 215 230 178 203 182 268 202 198 257 219,81
3. Talpa Marek 176 214 279 236 215 246 216 225 209 239 235 235 219 248 200 150 221,38
4. Janovský Michal 225 235 237 248 234 226 248 215 236 181 237 214 218 175 179 170 217,38
5. Tříska Jan 174 189 211 183 223 202 224 181 207 244 165 177 217 199,77
6. Plechata Tomáš 204 226 229 162 236 277 213 214 268 230 192 209 169 217,62
7. Konečný Pavel 219 246 232 206 231 168 192 212 245 174 212,50
8. Burian Ivan 230 158 232 190 207 182 231 220 168 184 200,20
9. Hromek Jiří 200 193 222 201 198 204 199 174 194 226 201,10
10. Pukl Dušan 224 203 177 182 208 214 223 161 199 183 197,40
11. Kyncl Karel 190 193 183 216 212 213 225 136 149 169 188,60
12. Křižka Filip 187 184 205 230 216 180 211 183 229 177 200,20
13. Chládek Vlastimil st. 184 204 171 213 168 201 190,17
14. Burianová Eva 162 187 222 196 181 153 183,50
15. Stašová Eva 181 181 213 135 157 173 158 166 155 168,78
16. Chládková Hana 190 172 146 169 138 201 169,33
17. Kratochvil Jiří 212 161 191 162 184 174 180,67
18. Harašta Jiří 147 186 226 154 180 183 179,33
19. Hejdučková Kateřina ml. 175 177 164 181 169 126 165,33
20. Frydrych Tomáš 157 128 153 227 178 163 167,67
21. Stašová Lucie 143 182 129 179 191 164 164,67
22. Bednář Jiří 170 144 158 179 155 188 165,67
23. Motyka Milan 170 154 160 141 151 185 160,17
24. Bařina Václav 154 144 163 138 185 163 157,83
25. Dvořáčková Dagmar 154 116 169 145 157 152 148,83
26. Varhaníček Pavel 144 138 132 194 152 168 154,67
27. Suchánková Ivana 158 166 126 99 138 127 135,67
28. Knies Miroslav 148 128 116 102 104 116 119,00
ReChládková Hana 142 129 117 180 146 163 146,17
ReChládková Hana 178 167 130 194 179 149 166,17
ReChládková Hana 173 170 212 137 146 158 166,00
ReBurian Ivan 224 222 134 186 135 192 182,17
ReBurian Ivan 205 163 203 179 210 235 199,17
ReBurianová Eva 178 200 159 168 192 170 177,83
RePlechata Tomáš 224 188 198 267 206 180 210,50
ReKřižka Filip 212 163 212 167 181 171 184,33
ReKyncl Karel 188 146 180 177 164 186 173,50
ReChládek Vlastimil st. 157 140 148 191 137 212 164,17
ReChládek Vlastimil st. 189 162 204 181 172 167 179,17
ReChládek Vlastimil st. 193 206 127 171 166 191 175,67
ReKratochvil Jiří 160 158 166 161 194 162 166,83
ReKratochvil Jiří 164 187 188 169 200 172 180,00
ReJanovský Michal 166 209 209 198 179 192 192,17
ReBednář Jiří 130 150 158 157 124 165 147,33
ReHindrák Jiří 184 231 236 211 210 269 223,50
ReTříska Jan 164 149 187 201 184 199 180,67
ReHejdučková Kateřina ml. 174 149 149 120 175 198 160,83
RePukl Dušan 180 174 171 211 192 169 182,83
RePukl Dušan 162 191 205 174 223 180 189,17

Krátké zprávy

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/