Bowling.cz Tour, 10. turnaj

Bowling CZ tour vyhrála žena

V neděli 24.listopadu se odehrál závěrečný 10.turnaj BOWLING CZ TOUR 2013. Včetně předehrávky se jej zůčastnilo 33 hráčů. Za strike při vrcholové červené kuželce se tradičně rozdávala pepsi. Z kvalifikace postoupilo do semifinále 24 nejlepších hráčů. Jelikož se hrálo o dvojnásobné body bylo pro hráče v semifinále připraveno adrenalinové play-off. Vítězové těchto zápasů postupovali do finále, které se hrálo klasicky na součet 2 her bez hendikepů. V kvalifikaci na sebe nejvíce upozornil Daniel Dragoun, který hodil ve své třetí hře krásných 254 bodů. Do semifinále šli z prvních dvou míst hlavní favorité pro celkové vítězství v Tour, Marie Frýbortová a Stanislav Semerák. V play-off si oba dva zkušeně pohlídali postup i do finále. Ve „vyřazováku“ byly k vidění zajímavé zápasy jako např. Zach vs. Fuchs, Semerák vs. Ruml, Spilková vs. Havlíčková atd. K největšímu překvapení došlo v utkání Rusin vs. Kadlec. O postupu benešovského hráče Lukáše Kadlece rozhodl až poslední hod! Lukáš tak vyřadil dvojnásobného vítěze předešlých dvou ročníků BOWLING CZ TOUR. Ve finále byla nejlepší hráčka Comett plus Tábor, Marie Frýbortová, která korunovala „svůj“ den i vítězstvím v celkovém pořadí BOWLING CZ TOUR 2013. Na druhém místě se v neděli umístil Petr Zach st., který tak vybojoval celkově krásné třetí místo. Pomyslný bronz si v závěrečném turnaji vybojovala Martina Králiková, která celkově poskočila na 5.místo. V celkovém pořadí skončil na druhém místě Standa Semerák, který tak obhájil postavení z minulého ročníku. Čtvrtý celkově skončil Tomáš Rathouský a šesté místo vybojoval Zdeněk Fuchs. V celoročním pořadí kategorie „B“ (hráči a hráčky s průměrem pod 160) zvítězila Iveta Jedlanová před Milenou Bejčkovou a Jaroslavou Peškovou. Slavnostní vyhlášení a předávání cen proběhne na prvním turnaji BOWLING CZ TOUR 2014.

Hlavní ceny do turnaje věnovala společnost Bowling cz spol. s r.o., která je výhradním distributorem firmy Brunswick v České a Slovenské republice. Tímto děkuji za spolupráci zejména paní Zdeňce Krajíčkové. Další díky patří S-centru Benešov, firmě Pepsico, bowlingshopu Jana Hájka, Slavík Time a ABL. V neposlední řadě děkuji všem hráčům, kteří se letošní série pravidelně či občasně zúčastnili, bylo Vás celkově 52!

Foto zleva: Petr Zach st., Marie Frýbortová a Martina Králiková.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.