Budějcká devítka, 2. turnaj

​Budějckou devítku v únoru ovládl Jindra Vaněček stylem Start-Cíl.

Ze základních kol postupoval favorit dnešního turnaje s průměrem 252 a ve finále potvrdil svoji roli náhozem 287, což Jindru vyhouplo do vedení únorové devítky. Michalovi Lasovskému vyšly poslední dvě hry, ale nizká první finálové hra ho odsoudila k celkové 2. pozici. Kvalitní finále také předvedl Pospíšil Jan mladší, který se umístil na třetím místě.

Další kolo nás čeká 27.3. na mazacím modelu "41"

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Vaněček Jindřich 266 233 262 246 220 228 287 248,86 31
2. Lasovský Michal 178 265 220 209 176 265 244 222,43 30
3. Pospíšil Jan ml. JČ 160 244 248 209 234 244 206 220,71 29
4. Procházka Aleš 178 233 216 235 243 255 183 220,43 28
5. Jelínek Petr st. JČ 218 242 236 188 248 196 232 222,86 27
6. Starý Pavel 222 224 241 179 209 227 218 217,14 26
7. Tvrzický Milan 278 191 225 229 243 213 179 222,57 25
8. Biskupová Martina 222 219 202 181 181 200 243 206,86 24
9. Oudes Zdeněk 256 215 276 188 153 234 233 222,14 23
10. Rábek Erik 242 215 262 155 233 179 221 215,29 22
11. Kotrbatý Jiří 205 211 233 255 208 214 202 218,29 21
12. Honsa Rostislav 172 232 151 241 247 211 190 206,29 20
13. Hollman Petr 162 221 236 223 202 212 204 208,57 19
14. Pospíšilová Jitka 235 278 187 210 193 144 238 212,14 18
15. Staněk Libor 235 202 243 182 218 164 223 209,57 17
16. Sovová Ivana 165 210 183 261 201 197 190 201,00 16
17. Bobek Vlastimil 246 229 197 179 218 170 208 206,71 15
18. Nováček Josef 184 234 202 193 170 159 257 199,86 14
19. Nevyjel Jiří 215 231 273 258 137 192 150 208,00 13
20. David Zdeněk 214 261 188 169 189 146 164 190,14 12
21. Lehovec Radek 179 176 246 189 197,50 11
22. Kunc Oto 185 189 253 159 196,50 10
23. Nováčková Iveta 164 238 174 152 182,00 9
24. Klimeš Josef 205 170 163 204 185,50 8
25. Jukl Šimon 242 126 150 187 176,25 7
26. Honsa Erik 179 169 171 214 183,25 6
27. Pospíšil Jan st. 189 171 146 220 181,50 5
28. Sova Petr ml. 218 153 169 181 180,25 4
29. Kamarýt Tomáš 170 148 182 212 178,00 3
30. Jukl Ladislav 161 131 246 171 177,25 2
31. Hron Pavel 178 223 133 142 169,00 1

Krátké zprávy

12.05.2019 v 21:58

Mistry ČR pro rok 2019 se stali Václav Rác a Kateřina Hejdučková ml.

03.05.2019 v 09:11

STK aktualizovala INFO o MČR juniorů a baráži o účast na MČR jednotlivců.

01.05.2019 v 11:42

STK aktualizovala seznam postupujících hráčů do baráže o účast na MČR jednotlivců. OBSAZOVAČKY otevřeny též na MČR jednotlivců 2019.

30.04.2019 v 12:42

STK aktualizovala seznam postupujících hráčů a rozpis do hracích rund na MČR juniorů 2019

20.04.2019 v 19:41

Lukáš Jelínek vybojoval na Mistrovství Evropy juniorů 2019 bronzovou medaili.

Galerie

Horáček Petr
Tajfun
Horáček Petr

Horáček Petr

Tajfun
Bodovací žebříček, nejlepší hráč - duben
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - duben
Horáček Petr
Tajfun
Horáček Petr

Horáček Petr

Tajfun
Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - duben
Závladská Svatava
BK Klíše
Závladská Svatava

Závladská Svatava

BK Klíše
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - duben
Paračka Andrej
Big Lebowski abides
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Big Lebowski abides
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - duben
Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - duben