Hrušková, Klimeš vítězí na DVOJICÍCH
Turnaj dvojic na Hluboké vyhráli před druhým Rudou Pouzarů a Radkem Jirků, na
místě třetím Tětkovi.
Čísla padala menší a mazání nesedlo profíkům :-), proto se šance chopili
rovináři a poprali se o bednu. Měšec s osmi stovkama vylosovala Ivanka Sovů a s
Rudou se dělili na polovic. V prosinci 17 se uvidíme a pak už dárečky a válení.
Všem hezké dny, přejí.
Vackojc
P. | Příjmení a jméno | Náhozy | Průměr | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slach Zbyněk | 193 | 170 | 198 | 181 | 221 | 172 | 255 | 203 | 234 | 203,00 |
Trča Pavel | 184 | 209 | 191 | 158 | 205 | 210 | 177 | 191 | 181 | 189,56 | |
2. | Sova Petr ml. | 207 | 180 | 187 | 155 | 168 | 176 | 202 | 174 | 143 | 176,89 |
Hron Pavel | 169 | 158 | 132 | 170 | 211 | 173 | 186 | 158 | 193 | 172,22 | |
3. | Hradil Vavřinec | 162 | 180 | 149 | 188 | 182 | 151 | 182 | 231 | 156 | 175,67 |
Staněk Libor | 138 | 182 | 158 | 188 | 171 | 175 | 145 | 186 | 171 | 168,22 | |
4. | Pouzar Rudolf | 188 | 191 | 182 | 192 | 178 | 175 | 166 | 165 | 159 | 177,33 |
Tětek Petr | 225 | 165 | 145 | 163 | 164 | 161 | 177 | 162 | 180 | 171,33 | |
5. | Hrušková Libuše | 159 | 179 | 155 | 151 | 167 | 178 | 133 | 137 | 167 | 158,44 |
Baborská Dana | 120 | 204 | 181 | 134 | 118 | 144 | 142 | 167 | 147 | 150,78 | |
6. | Furik Ludvík | 175 | 162 | 210 | 181 | 136 | 113 | 144 | 169 | 195 | 165,00 |
Sovová Ivana - JČ | 173 | 174 | 150 | 124 | 146 | 138 | 146 | 135 | 180 | 151,78 | |
7. | Baborský Milan | 168 | 180 | 160 | 185 | 191 | 139 | 158 | 143 | 167 | 165,67 |
Klimeš Josef | 150 | 180 | 155 | 200 | 153 | 149 | 134 | 194 | 150 | 162,78 | |
8. | Sova Petr st. | 180 | 157 | 224 | 189 | 146 | 156 | 124 | 143 | 160 | 164,33 |
Denk Zdeněk | 166 | 143 | 211 | 177 | 200 | 129 | 149 | 131 | 142 | 160,89 | |
9. | Javorský Luboš | 190 | 176 | 175 | 164 | 131 | 167,20 | ||||
Vacek Tomáš | 152 | 130 | 162 | 183 | 150 | 155,40 | |||||
10. | Minnakhmetov Kamil | 161 | 157 | 146 | 202 | 144 | 162,00 | ||||
Tětková Lenka | 130 | 163 | 130 | 167 | 175 | 153,00 | |||||
11. | David Zdeněk | 149 | 122 | 146 | 198 | 166 | 156,20 | ||||
Antalík Ivan | 172 | 122 | 147 | 168 | 145 | 150,80 | |||||
12. | Orálek Radek | 142 | 112 | 207 | 148 | 179 | 157,60 | ||||
Vítek Miroslav | 133 | 177 | 166 | 101 | 165 | 148,40 | |||||
13. | Bárta Ladislav | 142 | 159 | 157 | 146 | 160 | 152,80 | ||||
Jirků Radek | 138 | 144 | 166 | 154 | 142 | 148,80 | |||||
14. | Kreidlová Iveta | 136 | 89 | 114 | 133 | 143 | 123,00 | ||||
Mencel Jiří | 113 | 138 | 112 | 90 | 120 | 114,60 |
Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.
Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.
Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.
Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.
V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.
Bodovací žebříček, nejlepší hráčka + nej.hráčka P190, březen 2024