Finále ČBL o mistrovský titul se blíží

Odložené celostátní Finále České bowlingové ligy o titul mistra České republiky tříčlenných

družstev se blíží. Byla otevřena obsazovačka pro toto Finále, ale i pro baráž o Finále, která

se hraje dopoledne ve stejný den jako Finále (sobota 5. 9. 2020). Pozor, účast ve Finále

ani účast v baráži o Finále není automatická. Všichni kapitáni zainteresovaných týmů

musí potvrdit účast v obsazovačkách. Připomínáme ale, že baráž o Finále i Finále je

pro všechny týmy s právem účasti zcela zdarma.

Takže deset nejúspěšnějších družstev Extraligy ČBL si vybojovalo přímou účast v

celostátním Finále o titul Mistra České republiky tříčlenných družstev. Dalších deset

družstev si vybojovalo právo účasti v baráži o Finále z extraligy, stejně jako si právo

účasti v baráži vybojovali vítězové 1. lig jarní části ABL.

BARÁŽ O FINÁLE se hraje před samotným celostátním Finále o titul Mistra České republiky

v sobotu dne 5. 9. 2020 od 10:00 na centru Bowlingzone Pardubice. Hraje se o 6

postupových míst do tohoto finále. Baráže se mohou zúčastnit týmy umístěné ve finálových

skupinách po jarní části Extraligy na šestém, sedmém a osmém místě, dále první a druzí z

jarních skupin o udržení. Stejně jako loni se baráže mohou zúčastnit družstva ABL, která se

v jarní části 1. ligy ABL 2020 umístila na 1. místě v každém regionu.

FINÁLE o titul Mistra ČR je dvoudenní (5.9. a 6.9. 2020) a je připraveno pro 16 týmů. Hraje

se tedy na centru Bowlingzone Pardubice a souboje začnou po ukončení a vyhlášení

výsledků baráže cca ve 12:15. Mimo postupujících z této dopolední baráže mají právo přímé

účasti ve finále týmy, které se ve finálových skupinách po jarní části Extraligy umístily na

prvním, druhém, třetím, čtvrtém a pátém místě.

První hrací den (sobota) je naplánováno 8 zápasu, druhý hrací den 7 zápasu. Sobotní

podvečer mezi hracími dny zpříjemní raut pro všechny účastníky Finále a vyhlášení výsledků

ankety Bowler roku 2020.

Dnes se hraje

MČR jednotlivců a dvojic 2024
Bowland Olomouc

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.

30.03.2024 v 23:36

Tým chlapců získal na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže týmů.

28.03.2024 v 19:55

Zuzana Kvasničková a Ema Iwazawa vybojovaly na ME juniorů stříbrné medaile ze soutěže dvojic.

18.03.2024 v 21:10

V úterý 19.3. po 20.oo hod. bude otevřena obsazovačka na dubnový turnaj PRESTIGE.