Hluboká Cup - devítka, 2. turnaj

​Ruda Pouzar vítězí na Hluboké

Ruda Pouzar vítězí na Hluboké

S průměrem 253 nám tady ukázal jak se má hrát, a třístovkou to jen podtrhl, hrál skvěle a první místo si zasloužil.
Rovináři tu řádili i na druhém a třetím místě, druhé místo vyházel Pepa Klimeš a třetí Pavel Janů. Za ženy nej nához se povedl Daně Baborské 247. Občerstvení zajistil opět Ruda a nálada skvělá jako vždy.
Hezké, klidné svátky a nezapomeňte na ženy, pořádně je vyšupat ať jsou zdravé.
Jajda

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Pouzar Rudolf 218 206 244 226 211 234 221 300 232,50 27
2. Klimeš Josef 209 192 206 278 219 233 275 203 226,88 26
3. Janů Pavel 202 176 181 190 210 187 210 277 204,13 25
4. Slach Zbyněk 244 210 191 174 243 188 229 208 210,88 24
5. Vacek Tomáš 252 220 179 235 201 190 188 185 206,25 23
6. Krauskopf Josef 288 254 203 198 209 215 227 148 217,75 22
7. Baborský Milan 238 162 202 228 225 189 218 189 206,38 21
8. Trča Pavel 234 243 248 174 182 210 164 196 206,38 20
9. Staněk Libor 194 213 243 171 244 152 220 210 205,88 19
10. Tětek Petr 221 167 198 179 220 206 155 209 194,38 18
11. Minnakhmetov Kamil 262 231 254 167 189 183 177 176 204,88 17
12. Javorský Luboš 287 234 221 245 195 143 155 197 209,63 16
13. Hrušková Libuše 153 168 179 205 209 164 175 175 178,50 15
14. Furik Ludvík 227 172 210 166 238 134 200 164 188,88 14
15. Rod Radek 224 197 241 162 171 152 177 133 182,13 13
16. Minnakhmetov Albert 200 173 209 157 180 111 105 138 159,13 12
17. Baborská Dana 227 217 155 209 247 211,00 11
18. Bícová Eva 213 169 243 166 218 201,80 10
19. Orálek Radek 222 194 218 149 170 190,60 9
20. Sova Petr ml. 200 217 159 199 166 188,20 8
21. Toncar Karel 211 163 215 174 166 185,80 7
22. Antalík Ivan 165 158 192 150 252 183,40 6
23. Bukovjan Radek 153 166 266 147 168 180,00 5
24. Sova Petr st. 162 153 224 181 178 179,60 4
25. Sovová Ivana - JČ 126 175 195 185 165 169,20 3
26. Denk Zdeněk 168 170 150 171 207 173,20 2
27. Bárta Ladislav 153 203 116 254 135 172,20 1

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - únor

Černík Vojtěch
Xbowling club
Černík Vojtěch

Černík Vojtěch

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - únor

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - únor

Černík Vojtěch
Xbowling club
Černík Vojtěch

Černík Vojtěch

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčk P190 - únor

Guič Boris
BT Pitch a Ball
Guič Boris

Guič Boris

BT Pitch a Ball

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS