Jaroslav Lorenc zazářil na Ballmasteru 2016

Celkové 3. místo (akt. 20:30)

20:30
Jaroslav Lorenc ve finálovém stepleaderu, který přenášela státní televize Areena porazil v prvním zápase Lauru Beuthner 226:190. Ve druhém kole Stepleaderu narazil na Parkera Bohna III., kterému podlehl 218:242. Parker Bohn III. ve finále porazil Kimmo Lehtonena a vyhrál tak Ballmaster 2016. Jaroslav Lorenc si z Finska odváží odměnu 6000 EUR! Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů na EBT tour 2016.

16:10
Jaroslav Lorenc posouvá laťku v Českém bowlingu zase o něco dál. Probojoval se do TOP 4 turnaje a bude hrát finále systémem Stepleader (4. místo proti 3. místu, vítěz tohoto zápasu proti 2. místu a vítěz zmiňovaného zápasu proti 1. místu. Tak držte Jarinovi palce, už je dost daleko!!!

Oficiální stránky turnaje ZDE
Článek na bowlingdigital.com ZDE
Online scoring ZDE
Záznam Finále ZDE

11:30
Sen se stal skutečností a Jaroslav Lorenc se dostal do TOP 12 turnaje. Ve Final Stepu 1 vybojoval 8.místo s rezervou 36 bodů na 12. místo. Na leadera ztrácí 141 bodů. Nyní ho čeká 11 her systémem Round Robin (každý s každým), které se načítají k předešlému stepu 1. V Round Robin jsou bonusy 30 bodů za výhru a 15 bodů za remízu proti aktuálnímu soupeři. Z tohoto kola postoupí TOP 4 hráčů. Již teď je jasné, že si Jaroslav domů odveze minimálně 2000 EUR.

9:00
Včera se zpožděním hodinu a půl začala první sada 5 her z deseti celkových ve Final stepu 1. Jaroslav Lorenc opět potvrdil, že se mu na Ballmasteru daří a s výkony 215, 225, 246, 257, 216 se umístil na průběžném 3. místě. Nyní již hraje druhou sadu 5 her po které budeme znát TOP 12. Tak sledujte online scoring a streaming. Držíme palce.

9.1.2016 19:40
Jak jsme Vám již psali, tak Jaroslav Lorenc zahrál opravdu famózní výkon. Na největším turnaji v Evropě nechal za sebou 527 hráčů a vyhrává kvalifikaci. Nyní již na centru čeká na začátek Final stepu 1, který se bude hrát po desperadu a bude známo kompletní složení finálové části.

9.1.2016 15:30
Jaroslav Lorenc staff player značky Track a hráč klubu Expert King Pins ovládl kvalifikaci na Ballmaster 2016 ve Finsku. Jedná se o největší turnaj v Evropě a po hrách 255, 206, 180, 235, 288, 269 (průměr 238,83) ovládl kvalifikaci s prozatimním počtem 523 hráčů. Zanedlouho se hraje poslední runda a od 20:30 našeho času pak první část 5 her Final step 1 do něhož postupuje TOP 44 z celkového pořadí, 6 ze separátního pořadí prvních rund a 4 hráči z desperada. Do dalšího stepu 2 postupuje TOP 12 hráčů po součtu obou bloků. Turnaje se účastní i Marek Talpa, který je na 49. místě. Tak držte palce