Juniorská liga sk. A, 1. kolo

V neděli 25.9.2016 byl na herně Lucerna v Plzni zahájen další ligový ročník juniorské ligy skupina A. Na herně se podle rozpisu sešlo všech 8 družstev. S menším časovým zpožděním kvůli nedochvilnosti obsluhy herny byl zahájen nový ročník soutěže. Všichni se pustili do hry s plným nasazením a během dne se zahrálo mnoho hezkých her. Vítězné družstvo dnešního dne BC Most Benedikt vede tabulku s 27,5 body. Druzí s rozdílem pouhého 0,5 bodu jsou hráči Rabbits Praha B. Třetí příčku dnes obsadili hráči BC Most Obex s 24 body.

Nejlepším hráčkou dnešního hracího dne je Anna Petáková z družstva Rabbits Praha B s nejvyšším náhozem dne 249 bodů a celkovým průměrem 194,29 bodů.

Další kolo je naplánováno do centra Bestbowling Zličín na 16.10.2016.

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. BC Most Benedikt 7 3782 513,29 27,5
2. Rabbits Praha B 7 3703 497,00 27,0
3. BC Most Obex 7 3539 442,57 24,0
4. Bowlingjunior Plzeň A 7 3507 459,00 23,0
5. DDM Třemošná 7 3237 415,43 16,0
6. BC Most Esko 7 2931 382,14 10,0
7. Bowlingjunior Plzeň B 7 2889 375,86 8,0
8. Rabbits Praha C 7 1941 208,00 4,5

Zápasy kola

BC Most Benedikt5164,5
Rabbits Praha C3110,5

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 191 0,5 : 0,5 191 Mojka David +35
Demuth Filip +4 144 1 :
Jeníček Jan +15 181 1 : 0 120 Babec Tomáš +40
BC Most Esko4481
Rabbits Praha B5054

UTKÁNÍ

Chludil Jan +10 137 1 : 0 127 Babec Adam +10
Krunt Tom +8 148 0 : 1 182 Král Ondřej +10
Vajshajtl Stanislav +10 163 0 : 1 196 Petáková Anna +12
BC Most Obex4824
DDM Třemošná4531

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 179 1 : 0 121 Mourek Tomáš +8
Zajíčková Natálie +23 126 0 : 1 167 Bártová Šárka +33
Hojdarová Marie +28 177 1 : 0 165 Suchý Martin +6
Bowlingjunior Plzeň A5195
Bowlingjunior Plzeň B3900

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 209 1 : 0 121 Toman Lukáš +20
Míka Adam +10 141 1 : 0 125 Minařík Robin +4
Vítová Zina +28 169 1 : 0 144 Šlechta Jan +6
DDM Třemošná4314
Bowlingjunior Plzeň B3471

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 152 1 : 0 105 Kasalová Alžběta +18
Bártová Šárka +33 150 1 : 0 109 Toman Lukáš +20
Suchý Martin +6 129 0 : 1 133 Minařík Robin +4
BC Most Obex5965
Bowlingjunior Plzeň A4570

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 190 1 : 0 171 Roger Timothy +4
Zajíčková Natálie +23 199 1 : 0 144 Míka Adam +10
Hojdarová Marie +28 207 1 : 0 142 Vítová Zina +28
Rabbits Praha C3141
Rabbits Praha B4984

UTKÁNÍ

Mojka David +35 181 1 : 0 135 Babec Adam +10
Babec Tomáš +40 133 0 : 1 158 Král Ondřej +10
: 1 205 Petáková Anna +12
BC Most Benedikt5695
BC Most Esko4850

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 177 1 : 0 151 Weber Rudolf +25
Demuth Filip +4 204 1 : 0 148 Vajshajtl Stanislav +10
Jeníček Jan +15 188 1 : 0 186 Krunt Tom +8
BC Most Obex4971
Rabbits Praha B5174

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 172 0 : 1 178 Petáková Anna +12
Zajíčková Natálie +23 137 0 : 1 159 Babec Adam +10
Hojdarová Marie +28 188 1 : 0 180 Král Ondřej +10
BC Most Benedikt5284
Bowlingjunior Plzeň B4761

UTKÁNÍ

Jeníček Jan +15 172 1 : 0 167 Kasalová Alžběta +18
Demuth Filip +4 174 1 : 0 115 Toman Lukáš +20
Rejč Libor +8 182 0 : 1 194 Šlechta Jan +6
Bowlingjunior Plzeň A4915
BC Most Esko3420

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 155 1 : 0 113 Weber Rudolf +25
Míka Adam +10 181 1 : 0 123 Chludil Jan +10
Vítová Zina +28 155 1 : 0 106 Krunt Tom +8
Rabbits Praha C3351
DDM Třemošná4624

UTKÁNÍ

Mojka David +35 198 1 : 0 153 Mourek Tomáš +8
Babec Tomáš +40 137 0 : 1 151 Bártová Šárka +33
: 1 158 Suchý Martin +6
BC Most Esko3820
DDM Třemošná5065

UTKÁNÍ

Chludil Jan +10 104 0 : 1 153 Mourek Tomáš +8
Krunt Tom +8 122 0 : 1 158 Bártová Šárka +33
Vajshajtl Stanislav +10 156 0 : 1 195 Suchý Martin +6
Bowlingjunior Plzeň A5205
Rabbits Praha C2520

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 156 1 :
Míka Adam +10 169 1 : 0 150 Mojka David +35
Vítová Zina +28 195 1 : 0 102 Babec Tomáš +40
BC Most Benedikt5254
BC Most Obex4711

UTKÁNÍ

Rejč Libor +8 176 1 : 0 145 Zajíčková Natálie +23
Demuth Filip +4 176 1 : 0 150 Hornová Ivana +12
Jeníček Jan +15 173 0 : 1 176 Hojdarová Marie +28
Bowlingjunior Plzeň B3910
Rabbits Praha B5125

UTKÁNÍ

Kasalová Alžběta +18 129 0 : 1 166 Babec Adam +10
Minařík Robin +4 114 0 : 1 167 Petáková Anna +12
Šlechta Jan +6 148 0 : 1 179 Král Ondřej +10
Bowlingjunior Plzeň A4800
BC Most Benedikt5475

UTKÁNÍ

Roger Timothy +4 150 0 : 1 180 Rejč Libor +8
Míka Adam +10 175 0 : 1 194 Demuth Filip +4
Vítová Zina +28 155 0 : 1 173 Jeníček Jan +15
Rabbits Praha B6005
DDM Třemošná4430

UTKÁNÍ

Babec Adam +10 157 1 : 0 135 Mourek Tomáš +8
Král Ondřej +10 182 1 : 0 148 Bártová Šárka +33
Petáková Anna +12 261 1 : 0 160 Suchý Martin +6
BC Most Esko4125
Bowlingjunior Plzeň B3350

UTKÁNÍ

Krunt Tom +8 127 1 : 0 82 Toman Lukáš +20
Weber Rudolf +25 142 1 : 0 121 Kasalová Alžběta +18
Chludil Jan +10 143 1 : 0 132 Minařík Robin +4
BC Most Obex4944
Rabbits Praha C2971

UTKÁNÍ

Hornová Ivana +12 162 0 : 1 226 Mojka David +35
Zajíčková Natálie +23 160 1 : 0 71 Babec Tomáš +40
Hojdarová Marie +28 172 1 :
Rabbits Praha C1721
BC Most Esko4514

UTKÁNÍ

Mojka David +35 172 1 : 0 155 Vajshajtl Stanislav +10
: 1 124 Weber Rudolf +25
: 1 172 Krunt Tom +8
Bowlingjunior Plzeň B4381
BC Most Obex4974

UTKÁNÍ

Toman Lukáš +20 130 0 : 1 178 Hojdarová Marie +28
Kasalová Alžběta +18 158 1 : 0 148 Zajíčková Natálie +23
Šlechta Jan +6 150 0 : 1 171 Hornová Ivana +12
Rabbits Praha B5414
BC Most Benedikt5321

UTKÁNÍ

Babec Adam +10 157 1 : 0 136 Rejč Libor +8
Král Ondřej +10 170 0 : 1 192 Jeníček Jan +15
Petáková Anna +12 214 1 : 0 204 Demuth Filip +4
DDM Třemošná4741
Bowlingjunior Plzeň A4894

UTKÁNÍ

Suchý Martin +6 166 0 : 1 172 Roger Timothy +4
Bártová Šárka +33 135 0 : 1 176 Míka Adam +10
Mourek Tomáš +8 173 1 : 0 141 Vítová Zina +28
Rabbits Praha B5301
Bowlingjunior Plzeň A5514

UTKÁNÍ

Babec Adam +10 141 0 : 1 180 Roger Timothy +4
Král Ondřej +10 166 0 : 1 205 Míka Adam +10
Petáková Anna +12 223 1 : 0 166 Vítová Zina +28
DDM Třemošná4681
BC Most Benedikt5654

UTKÁNÍ

Mourek Tomáš +8 143 0 : 1 217 Jeníček Jan +15
Bártová Šárka +33 157 1 : 0 155 Demuth Filip +4
Suchý Martin +6 168 0 : 1 193 Rejč Libor +8
Bowlingjunior Plzeň B5125
Rabbits Praha C2600

UTKÁNÍ

Kasalová Alžběta +18 146 1 :
Minařík Robin +4 202 1 : 0 174 Mojka David +35
Šlechta Jan +6 164 1 : 0 86 Babec Tomáš +40
BC Most Esko4110
BC Most Obex5025

UTKÁNÍ

Vajshajtl Stanislav +10 148 0 : 1 157 Hornová Ivana +12
Krunt Tom +8 132 0 : 1 147 Zajíčková Natálie +23
Chludil Jan +10 131 0 : 1 198 Hojdarová Marie +28

Krátké zprávy

24.03.2019 v 17:18

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii mixů dvojice Jana Lébrová - Jiří Vrážel.

23.03.2019 v 22:42

Mistrovský titul na MČR dvojic seniorů 2019 získala v kategorii žen dvojice Blanka Hanusíková - Dana Hanušová a v kategorii mužů Milan Soušek - Tomáš Rathouský.

16.03.2019 v 13:42

Otevřena OBSAZOVAČKA na 9. turnaj Prestige.

25.02.2019 v 11:43

Obsazovačky na všechna Mistrovství regionů 2019 jsou již otevřeny, najdete je zde v horním menu OBSAZOVAČKY.

Galerie

Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráč Prestige 8
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nej. hráč Prestige 8, kat. P190
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší žena Prestige 8
Valošek Tomáš
Jadran Frýdek Místek
Valošek Tomáš

Valošek Tomáš

Jadran Frýdek Místek
Nej. hráč Prestige 8, kat. P165