Liga dvojic Plzeň, 4. turnaj

​Posledním kolem All Fin potvrzuje svoji formu a vítězí

Závěrečné 4. kolo Ligy dvojic 2022 v Plzni potvrzuje na čele lídra All Fin, jenž kraloval, získal 28 bodů, vyhrál všechna svá utkání. Druzí jsou dnes OLIN s 22 body a jedinou prohrou - právě s All Finem. Třetí končí docela překvapivě KUPA, protože za sebou nechala D beton. Ten zůstal o 2 body zpět. Nejvyšší hru 242 zahrál Pavel Richter (KUPA). Jen díky svému věkovému hendykepu se ale s výsledky celého dnešního dne před něj dostal Standa Nejezchleba (průměr 190,4 ze všech her vč. HDC). Druhý nejlepší z dneška je Pavel Richter, třetí Šárka Bártová (OLIN).

Důležitější jsou však konečné výsledky Ligy dvojic 2022 a ty hovoří jasně: 1. místo All Fin (Stanislav, Daniel a Vladimír Nejezchlebovi) s 88 body a celkovým průměrem přes 367. 2. místo vybojoval díky dnešku OLIN (Jaroslav Bárta, Šárka Bártová, Luboš Voral), nasbíral 80 bodů s průměrem téměř 330. 3. místo patří týmu D beton (Dana Soukupová, David Vítovec, Jaroslav Vítovec, Pavel Zahálka) s průměrem přes 330. Vítěze - tým All Fin - vidíme i zde na fotce...

V hodnocení jednotlivců za všechna kola a všechny odehrané hry jsou na tom nejlépe Standa a Dan Nejezchlebovi (v tomto pořadí), za nimi Josef Hofman z FIRA. Nejlepší ženou byla Dana Soukupová z D betonu. Pokud bychom nebrali v potaz žádné hendykepy přičítané ke hrám, pak nejlepším hráčem by byl Josef Hofman s průměrem 182,93 ze všech jeho her.

Všichni ocenění převzali své poháry a ceny. Večer doprovázel rautík zdarma pro všechny. Z této skupiny postupují do Republikového finále 2 nejlepší dvojice, tedy All Fin a OLIN. Seznam finalistů se tak zkompletoval. Finále se hraje 10. prosince na Kaštance v Brně, detaily naleznete ZDE. Vítěz Ligy dvojic, skupina Plzeň, byl rovněž zapsán do Galérie vítězů.

Velké poděkování patří zcela všem týmům, hráčkám, hráčům, včetně našeho dorostu, rozhodčímu Standovi, jakož i bowlingovému centru Lucerna. Věříme, že se soutěž líbila svým pojetím a sympatickou atmosférou. Jsme zvědavi, jak se plzenští prosadí na Republikovém finále. Výsledky, fotky atd. budou na našem webu zveřejněny v sobotu pozdě v noci hned po skončení Finále. Vše najdete na této stránce zcela nahoře jako nový článek.

Současně je také již možné se registrovat do další série Ligy dvojic pro 1. pololetí 2023, a to nejen zde do Plzně, ale do mnoha dalších bowlingových center. Uzávěrka příjmu přihlášek je ve 2. polovině ledna 2023. Přihlášky jsou k dispozici ZDE. Hrát se bude opět v dohodnutý všední den od února do května. Finále pak bude koncem května nebo začátkem června 2023.

Detailní výsledky plzeňské skupiny, jakož i všech ostatních skupin, najdete na stránkách Ligy dvojic.