MČR Bowling Czech Open - celostátní kolo - 4. den

Souboje gradují a jak dál?

Pro kompletní informatiku o turnaji přidávám důležité upřesňující informace. Základní kolo turnaje Bowling Czech Open 2006 bude ukončeno dne 3. 5. 2006 a hned 4. 5. 2006 bude pokračovat čtvrtfinálovým kolem. Žádám hráče, kteří mají již zajištěn postup mezi 106 nejlepších o urychlené potvrzení účasti pro čtvrtfinále. Hraje se ve čtvrtek 4. 5. 2006 a v pátek 5. 5. 2006 shodně od 16.30 hod. Tyto hrací rundy jsou určeny především pro hráče z Prahy a blízkého okolí. Turnaj dále pokračuje v sobotu 6. 5. 2006 hracími rundami od 9.00 hod. a 12.00 hod.

PS: Bez ohledu postupu do čtvrtfinále mezi 106 nejlepších hráčů (72 mužů a 36 žen) postupuje ze základního kola samostatně do „semifinále kategorie B“ celkem 36 hráčů. Semifinále výkonnostní kategorie B se účastní 24 mužů a 12 žen. Hraje se v sobotu 6. 5. 2006 od 16.00 hod. Účastníci semifinále hrají od nuly opět na součet bodů ze šesti her a ihned po skončení této části turnaje navazuje „finále výkonnostní kategorie B“.

Hlavní semifinále turnaje Bowling Czech Open 2006 se hraje v neděli 7. 5. 2006 od 9.00 hod. Zde se sejde 36 nejlepších hráčů bez rozdělení kategorie o postup do finále. Šest semifinálových her se přičítá k šesti odehraným hrám ze čtvrtfinále. Následné finále pro 8 mužů a 6 žen je naplánováno na 13.30 hod.

Průběžné výsledky jednotlivců a dvojic najdete v níže uvedeném souboru. Aktuální obsazovačky čtvrtfinále a semifinále kategorie B najdete v podmenu Obsazovačky.

Kompletní průběžné výsledky včetně dvojic (formát MS Excel, vel. 150 kB)

Výsledky po 4. dni - kategorie muži
1.Váradi Jakub2242582772232892311 502250,33
2.Hruška Pavel2142152552352352251 379229,83
3.Brzica Rostislav1802372332242182511 343223,83
4.Síbrt Ivan1612262132562282561 340223,33
5.Šimánek Ladislav1762462641962072321 321220,17
6.Morávek RichardB1702772592292131691 317219,50
7.Raška Luděk1622332572372071851 281213,50
8.Mráček Petr1942042772242011801 280213,33
9.Čermák Pavel ml.1772272472241952091 279213,17
10.Postránecký Václav2182211962162271991 277212,83
11.Uhlíř Jiří2461932101981612661 274212,33
12.Šefl MartinB1792321862562012141 268211,33
13.Sádlík Vojtěch ml.2191952122142112121 263210,50
14.Nosek Antonín1902341962032132261 262210,33
15.Vinklárek Pavel2211582202022551991 255209,17
16.Veselý Milan2092362361871931931 254209,00
17.Kulhánek Karel1711912262172222201 247207,83
18.Čepelák JanB1802392042161882111 238206,33
19.Hubáček Aleš2191701932691901951 236206,00
20.Pešl Roman1792461812041722481 230205,00
21.Gomola Petr2302351931952021691 224204,00
22.Spáčil Jan1482332202002022211 224204,00
23.Němeček Jaroslav2121732122012331911 222203,67
24.Hájek Jan1882651612021812241 221203,50
25.Vobořil Jaroslav1932131822151882261 217202,83
26.Ludvík František2111931931752062351 213202,17
27.Krňák Pavel1892241552281892251 210201,67
28.Lipš Martin2011452651612222131 207201,17
29.Kutina Karel2082432161981591821 206201,00
30.Hobza DavidB1991991792112102071 205200,83
31.Harbáček Ladislav2172572051781811661 204200,67
32.Brendl JiříB1891861622242172261 204200,67
33.Stanishevskiy Vladimir2241752042141831951 195199,17
34.Kabrhel Petr2041802151591902451 193198,83
35.Pleticha Jaroslav st.1591492542261942091 191198,50
36.Kozák Jiří1922161931702231971 191198,50
37.Barvínek Zdeněk1482352061672371941 187197,83
38.Kyral Michal2042511961761881701 185197,50
39.Stolba Edvard1882381661812082041 185197,50
40.Vyšín Jan1881492232231892131 185197,50
41.Harbáček Petr2101831802132161831 185197,50
42.Špalek Jan ml.B1911911762581502161 182197,00
43.Chaloupka Václav2021632352022131671 182197,00
44.Coufal Oldřich1992232121791602091 182197,00
45.Nováček Josef2162131561891732301 177196,17
46.Navrátil Zdeněk1871641892152052151 175195,83
47.Rosenberger Jakub2422212041381701931 168194,67
48.Koráb Pavel1931932011932011871 168194,67
49.Váradi PetrB2071591862032281841 167194,50
50.Trčka Vladimír st.1822062021931871961 166194,33
51.Hladík Karel2071682391811911781 164194,00
52.Harašta Jiří2051581881782222121 163193,83
53.Kurka Zdeněk1731892042132121701 161193,50
54.Rosenberger Vojtěch1811781861992032131 160193,33
55.Polák Ladislav1942052031961821781 158193,00
56.Vopička Karel1941922011741612351 157192,83
57.Loučka Michal2041981612111812011 156192,67
58.Rec Michal2042121511861952041 152192,00
59.Košťál Pavel2061992111821611891 148191,33
60.Cajska Roman1911881801662012141 140190,00
61.Gurovič Jaroslav2341881622041751761 139189,83
62.Špalek Milan1451922451551832161 136189,33
63.Bělecký Jiří1812061752151861731 136189,33
64.Krucký Vladimír1641681562362241851 133188,83
65.Jirků Ladislav1661991742311791841 133188,83
66.Čubr PavelB2012011731751582251 133188,83
67.Kunert Roman2201781801422221911 133188,83
68.Voleráb PavelB2071832231831681681 132188,67
69.Pospíšil Luboš1951922181471821971 131188,50
70.Linhart Jan ml.B2282151571652021621 129188,17
71.Kubín Filip1851881921631961981 122187,00
72.Hindrák JiříB1381961872181891911 119186,50
73.Majer TomášB1601661611932162211 117186,17
74.Dlouhý Stanislav ml.B1701501931941912191 117186,17
75.Bittersmann MilanB2321572011941751571 116186,00
76.Veselý TomášB2151631601921392461 115185,83
77.Hakl Richard2141911671921681831 115185,83
78.Sova Kamil1931811721862121701 114185,67
79.Krásný Roman1811902031612121671 114185,67
80.Holub Pavel1671791912071632041 111185,17
81.Sudolský Michal1581581701552472221 110185,00
82.Panský Radek1911811801621622331 109184,83
83.Nosek Martin1752001911681871871 108184,67
84.Rolínek ViktorB2011451832191701881 106184,33
85.Jarůšek Martin1682021792081462021 105184,17
86.Štochl Marcel2261671751472231641 102183,67
87.Větrovský Jaromír1831752011681642111 102183,67
88.Florík DavidB2051831722041771601 101183,50
89.Dlouhý Stanislav st.B1712161821591791901 097182,83
90.Včeliš Michal2031851501921452201 095182,50
91.Perman Milan st.1922132011591481821 095182,50
92.Kabrhel Jiří1471991481572172261 094182,33
93.Podzimek Vladislav1591611911592281921 090181,67
94.Tuček Miloslav1531411692072221981 090181,67
95.Franc Jaroslav1862142011671821381 088181,33
96.Sahula Lubomír st.B1931931611911771731 088181,33
97.Poruba JanB1501961712001582101 085180,83
98.Pečenka PetrB1381961901801961841 084180,67
99.Rota IvanB1601982131701701721 083180,50
100.Matuška PavelB1831871532291931341 079179,83
101.Bešík Josef st.1591791791931971711 078179,67
102.Prchal LuděkB1791842131791601611 076179,33
103.Sedláček DanielB1921621821641821941 076179,33
104.Kolka JanB1961361772221891551 075179,17
105.Vokroj Ladislav1441821812091711881 075179,17
106.Vik MiroslavB1961841711871791551 072178,67
107.Kopečný JiříB2041681551672031741 071178,50
108.Florík PetrB1901821461941921581 062177,00
109.Gonda Jan1821581582021951661 061176,83
110.Matuška JanB2081711781711991321 059176,50
111.Havel PetrB1532001731641921721 054175,67
112.Sládek Michal1751702181581272041 052175,33
113.Charvát Stanislav2001701911911591391 050175,00
114.Rodr JaroslavB1361561692131702011 045174,17
115.Janák TomášB1931661891721471781 045174,17
116.Horák LudvíkB1492171891701631501 038173,00
117.Malý IvanB1641341791801672061 030171,67
118.Jedlička VáclavB1891741381581751951 029171,50
119.Deák Bohumil1941611631731681701 029171,50
120.Jindra JosefB1491641581322042211 028171,33
121.Holub Vladislav st.B1911701521701741711 028171,33
122.Kubíček JanB1711501661771661951 025170,83
123.Koráb Jan1791931601711731481 024170,67
124.Tůma Karel1521941901581731491 016169,33
125.Lank Ivan ml.B1601661631741561941 013168,83
126.Hauser PavelB1591661612051861351 012168,67
127.Mandys PavelB2051831501441691591 010168,33
128.Vrábel StanislavB1631611501462081771 005167,50
129.Valenta ZdeněkB1291591971631681891 005167,50
130.Bujdsó Lászlo1901541841801361611 005167,50
131.Ladič ViktorB1711641751601651701 005167,50
132.Krátký FrantišekB1641711442051611581 003167,17
133.Matěj Zdeněk1811711921451691421 000166,67
134.Hejl Josef162133145171165219995165,83
135.Sůva JanB141172116175183204991165,17
136.Hrubý Martin ml.B146183155153155199991165,17
137.Novák Robert st.B172181180171137146987164,50
138.Dolog PavolB141166189146184160986164,33
139.Čížek MichalB140164168195152159978163,00
140.Kořínek KarelB152166143159181169970161,67
141.Kovaříček JaroslavB164161161180143154963160,50
142.Hampl MartinB168171151176132165963160,50
143.Macík Jan st.B157183155144157163959159,83
144.Dohnálek StanislavB161149159163170157959159,83
145.Hošek PetrB173146153146182154954159,00
146.Kolka JosefB142147185169190117950158,33
147.Iotti PaoloB161143187138152169950158,33
148.Šlechta DrahošB135145115157209185946157,67
149.Spodniak MichalB127163177148190138943157,17
150.Talaš VlastimírB170168143146161155943157,17
151.Barvínek JakubB170141202155143124935155,83
152.Kubec Bohumil170133149141171167931155,17
153.Rameš Jaromír192105157147123206930155,00
154.Jakovec LukášB156161191116128156908151,33
155.Vojtíšek JanB167165152163144116907151,17
156.Matuška RichardB160205135139118138895149,17
157.Dohnálek Pavel st.B157180173119115145889148,17
158.Lank IvanB141169144131171129885147,50
159.Ludvík MarekB117160188131123153872145,33

Výsledky po 4. dni - kategorie ženy
1.Morávková Helena2212082151872072251 263210,50
2.Brzicová-Hanzlovská Petra1931892232042252181 252208,67
3.Hanušová Dana1802082342122211781 233205,50
4.Drtilová EvaB2142142141961921961 226204,33
5.Mašatová VěraB1662062022442041931 215202,50
6.Beštová KateřinaB2001981801932142131 198199,67
7.Čermáková Petra2031892241752121781 181196,83
8.Marešová Jana2102031772311951561 172195,33
9.Andreasiková Andrea1982331951681682071 169194,83
10.Nosková Pavla2102152361691721651 167194,50
11.Nosková JitkaB1731842361922041701 159193,17
12.Lébrová Jana st.2032022291781721691 153192,17
13.Hudcová MonikaB2141801791921812001 146191,00
14.Prášková Petra2441611421912131931 144190,67
15.Trčková Gabriela2441941841751611821 140190,00
16.Špalková Pavlína2131831781891452221 130188,33
17.Ševčíková Hana2231721561861871941 118186,33
18.Straková Irena1601721901722102141 118186,33
19.Šípková Dagmar1372131921901981761 106184,33
20.Morávková MichaelaB2101621941612011671 095182,50
21.Chaloupková Eva ml.1812221591861451981 091181,83
22.Pospíšilová Ilona1482021371812192001 087181,17
23.Nováčková PavlaB1752121571762151471 082180,33
24.Hobzová DitaB1672012012021681331 072178,67
25.Nováková MiladaB1682021661861951541 071178,50
26.Váchová Věra1732041711791471921 066177,67
27.Čubrová Milada1491411482131852231 059176,50
28.Šlechtová Sylva1691441662221591911 051175,17
29.Krejčí Jarmila st.1981791592131641381 051175,17
30.Štelcigová Štěpánka1852101931481771361 049174,83
31.Mašatová ZdeňkaB1491812141601851521 041173,50
32.Jirků Kateřina1702131821661301701 031171,83
33.Lébrová Eva1551762191481391931 030171,67
34.Šimková Dagmar1521522022131621441 025170,83
35.Šťovíčková Dana1771321781871601891 023170,50
36.Vokrojová MarieB1531791481691901721 011168,50
37.Suchá Martina1801341531812031551 006167,67
38.Chaloupková Eva st.1601811761382011491 005167,50
39.Šmídová KateřinaB1371571921801581781 002167,00
40.Kotíková Martina121194160166192161994165,67
41.Síbrtová AndreaB150161174170169170994165,67
42.Kabrhelová Oldřiška158143222158165146992165,33
43.Malá Jitka180185131153159182990165,00
44.Křenková Miroslava145139179187156180986164,33
45.Aulická Lenka185143155172137190982163,67
46.Kašáková HanaB149161170150178173981163,50
47.Lébrová Jana ml.B199146147127181180980163,33
48.Krňáková Šárka158155181159156170979163,17
49.Rezková Alena142133201166168167977162,83
50.Bernardová Gabriela160215132176147144974162,33
51.Seidlová Radomíra142188178162156148974162,33
52.Švestková Marie198171145148159148969161,50
53.Böhmová AndreaB161150159142149185946157,67
54.Breindlová Anna147156172158157155945157,50
55.Harbáčková Markéta154133144164192153940156,67
56.Nováčková IvetaB123163185160188117936156,00
57.Machotová Martina169159170167123136924154,00
58.Síbrtová OlgaB155136145176122183917152,83
59.Kyralová Zuzana148147148148172143906151,00
60.Bešíková RomanaB161156170172130106895149,17
61.Kubec MarieB159142145137135139857142,83
62.Vojtíšková MarcelaB143156115142169121846141,00
63.Krucká Valdová Jiřina20212712514297130823137,17
64.Neradová JanaB102126138110143139758126,33
65.Dohnálková MarieB114148114145107120748124,67

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2024
Xbowling Prosek Duo
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Prosek Duo
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Budějce
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Budějce
Mistrovství regionů 2024
Bowling Replay (Klíše)
Mistrovství regionů 2024
Bowling Replay (Klíše)

Krátké zprávy

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

02.06.2024 v 10:49

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mužů stali stali Jan Lakomý / Antonín Ulička.

02.06.2024 v 10:47

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii žen stali Dagmar Stulíková / Anežka Lencová.

14.12.2023 v 08:51

11.12.2023 v 14:34

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/