MČR juniorských dvojic

​První titul MČR juniorských dvojic vyhráli Jan Tříska a Jakub Vlachovič

Celé MČR dvojic bylo pod taktovkou juniorských reprezentantů a tak není divu, že posbírali všechny medaile.

Ve finále ukázali svoji převahu a titul Mistrů ČR zaslouženě získali hráči z Olomouce, Jan Tříska a Jakub Vlachovič.

Na druhém místě do té doby výborně hrající Lukáš Jelínek a Lukáš Gurgul ve finále na své soupeře nenašli recept.

Bronz získali poražení semifinalisté Anna Petáková s Filipem Demuthem a Tomáš Liebich s Markétou Vojtěchovou, kteří jako jediní svůj čtvrtfinálový zápas odehráli na tři utkání a domácí dvojici Kratochvíl-Mazalová porazili o 17 kuželek v rozhodující hře.

Přílohy

MČR JUNIORSKÝCH DVOJIC 2018

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vlachovič Jakub 180 224 212 175 184 213 213 224 198 212 247 225 208,92
1. Tříska Jan 189 205 171 167 212 257 198 189 214 227 194 257 206,67
2. Jelínek Lukáš 217 263 217 203 244 268 195 165 255 226 207 185 220,42
2. Gurgul Lukáš 185 158 209 232 177 209 202 221 173 170 162 158 188,00
3. Demuth Filip 159 183 191 182 190 234 167 185 197 210 189,80
3. Petáková Anna 182 171 156 169 150 213 206 169 169 178 176,30
4. Liebich Tomáš 182 150 154 158 168 176 191 225 178 205 159 176,91
4. Vojtěchová Markéta 120 190 147 181 146 228 221 140 189 160 136 168,91
5. Kratochvíl Dominik 177 174 191 241 144 227 157 213 190 190,44
5. Mazalová Andrea 153 124 166 191 152 187 178 153 159 162,56
6. Nahodil Antonín 165 149 170 218 193 191 143 153 172,75
6. Jeníček Jan 190 144 138 174 138 181 128 120 151,63
7. Grunda Daniel 185 202 164 150 181 176 142 151 168,88
7. Beran Richard 157 148 172 156 192 133 129 124 151,38
8. Mňačko Matyáš 137 166 158 149 96 118 164 97 135,63
8. Iwazawa Ema 134 94 171 149 89 143 158 108 130,75
9. Prekop Ondřej 149 165 199 119 168 150 158,33
9. Brychová Eliška 91 131 127 113 156 132 125,00
10. Strejcová Tereza 185 163 149 144 157 133 155,17
10. Nováková Iva 102 135 142 179 119 142 136,50
11. Nejezchleba Daniel 122 135 146 158 157 134 142,00
11. Vacík Matěj 136 134 168 109 103 137 131,17
12. Krummerová Eliška 141 137 162 152 173 141 151,00
12. Knap Miroslav ml. 133 146 167 134 133 143 142,67
13. Valenta David 155 147 134 148 198 131 152,17
13. Rejč Libor 152 149 169 136 136 166 151,33
14. Brož Dominik 148 145 162 150 175 125 150,83
14. Timko Dominik 119 103 170 107 200 150 141,50
15. Vondráček Šimon 135 137 100 140 129 159 133,33
15. Vondráček Robin 134 131 134 91 121 135 124,33
16. Budařová Pavlína 135 110 102 94 208 167 136,00
16. Šoleová Petra 133 148 145 129 113 130 133,00
17. Hais Petr 135 118 154 110 115 137 128,17
17. Mojka David 69 136 124 145 131 120 120,83
18. Brokešová Annabel 123 118 85 129 130 104 114,83
18. Brokešová Viktorie 98 95 129 120 86 69 99,50
19. Kučerová Natálie 99 91 70 94 98 132 97,33
19. Píša Maxim 64 69 54 89 89 94 76,50
20. Heering Sofie 95 81 103 116 119 100 102,33
20. Heerink Jim 60 116 98 114 84 88 93,33

Krátké zprávy

21.07.2024 v 17:26

Další medaile z ESBC: Jana Lébrová bronz za All Event, kat. B + zlato v Masters, Ondrej Surán bronz v Masters.

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let vybojovali zlato.

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/