MČR juniorů 2019

(aktualizováno 5.5.2019)

2. den MČR juniorů hráli obě starší kategorie, hráčky a hráči v kategoriích 13 – 15 let a 16 – 18 let.

- V mladší kategorii chlapců ukázal Martin Bula své kvality hlavně v KO vyřazovacím semifinále a finále a po 4. místě v kvalifikaci oba své soupeře porazil a dokráčel si k titulu. Na druhém místě skončil Matěj Vacík a na třetím společně vítěz kvalifikace Tomáš Štrbák a Václav Kordulík.

- V kategorii mladších dívek ve semifinálových a finálových soubojích žádné překvapení nenastalo a vítězka kvalifikace Eliška Krummerová si po zásluze dokráčela k mistrovskému titulu. Na druhém místě skončila Iva Nováková a na třetím Bára Márová a Michael Křepinská.

- Nejstarší kategorie juniorů 16 – 18 let byla výstavní síní celého mistrovství.

- V kategorii děvčat si stejně jako v mladší kategorii způsobem start cíl pro titul došla Markéta Vojtěchová před Martinou Honomichlovou. Bronz získaly Agáta Valíčková a Michaela Černíková.

- Finále juniorů byl opravdový zážitek, druhá hra byla excelentní, kdy příjemné překvapení mistrovství, Daniel Seidl porazil Lukáše Jelínka 287 – 256. A při stavu 1:1 na zápasy se šlo do rozhodujícího, v něm měl mírně navrch Daniel Seidl , ale v 9. frejmu mu padl dlouhý split a čekalo se , jestli Lukáš Jelínek dá double, aby o pár kuželek Daniela přeskočil. Kuželka č.7 si to asi 2 sekundy rozmýšlela, ale přece jenom spadla a o 3 kuželky přihrála titul Lukáši Jelínkovi.

Na třetím místě skončili v této kategorii Jan Tříska a Libor Rejč .

.

(zveřejněno 4.5.2019)

První den juniorského MČR v Bowlingzone Pardubice ukázali svůj um hráčky a hráči kategorií do 9 let a 10-12 let .

- V kategorii do 9 let dívek zvítězila Nela Honzíková před Klárou Robošovou a Henrikou Sekowskou.

- Ve stejné věkové kategorii chlapců zvítězil o 10 kuželek Jan Cihelka před Oskarem Škrabánkem a Martinem Štěpánkem .

- Ve vyšší a více zastoupené kategorii 10-12 bylo k vidění již několik dvoustovek a pořadí na stupních vítězů bylo následující :

Dívky:

1.Eliška Bulová

2.Eliška Brychová

3.Annabel Brokešová

Chlapci:

1.Alex Čoupek

2.Tomáš Vacek

3.Ondřej Prekop

- MČR pokračuje zítra kategoriemi 13 – 15 a 16-18 let, kde se představí většina juniorských reprezentantů.

MČR juniorů 2019 do 9ti let a 10-12ti let

MČR juniorů 2019 13 15 a 16 18

MČR juniorů 2019 - ŽÁCI DO 9 LET

Datum konání: 4. května 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Cihelka Jan 131 119 155 134 134,75
2. Škrabánek Oskar 111 124 161 133 132,25
3. Štěpánek Martin 113 139 119 139 127,50
4. Seifert Filip 125 117 140 111 123,25
5. Otec Jan 73 124 124 150 117,75
6. Haxa Adam 113 123 126 101 115,75
7. Vojkovský Ondřej 149 90 96 111 111,50
8. Štěpánek Michal 100 100 94 127 105,25
9. Staněk Tobiáš 76 87 124 109 99,00
10. Tobiáš Vilímek 125 98 78 88 97,25
11. Krauskopf Josef ml. 98 88 104 96 96,50
12. Nedělník Jaromír 88 65 100 107 90,00
13. Rak Tadeáš 77 82 106 79 86,00
14. Houška Pavel 93 57 93 91 83,50
15. Vaindl Jakub 68 84 77 70 74,75
16. Leysek Oliver 81 57 60 65 65,75
17. Chládek Vlastimil jun 53 42 53 73 55,25
18. Kotouček Vojtěch 53 62 52 43 52,50

MČR juniorů 2019 - ŽÁKYNĚ DO 9 LET

Datum konání: 4. května 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Honzíková Nela 114 76 98 78 91,50
2. Robošová Klára 79 98 90 75 85,50
3. Sekowská Henrika 78 88 60 66 73,00
4. Haxová Kateřina 51 20 46 8 31,25

MČR juniorů 2019 - ŽÁCI 10 AŽ 12 LET

Datum konání: 4. května 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Čoupek Alex 177 200 187 192 189,00
2. Vacek Tomáš 183 160 142 186 167,75
3. Prekop Ondřej 135 166 169 200 167,50
4. Mojka David 156 177 146 162 160,25
5. Nejezchleba Daniel 142 142 176 167 156,75
6. Průša David 169 118 166 160 153,25
7. Mňačko Matyáš 130 176 129 156 147,75
8. Vondráček Robin 137 156 162 131 146,50
9. Šatný Kristián 156 150 143 131 145,00
10. Jiránek Filip 127 156 163 130 144,00
11. Puršl Matěj 154 141 121 158 143,50
12. Mlynář Filip 117 151 157 139 141,00
13. Minnakhmetov Albert 137 121 152 151 140,25
14. Heerink Jim 192 119 105 129 136,25
15. Stojanov Jakub 132 147 139 111 132,25
16. Kičmer Vojtěch 166 113 116 132 131,75
17. Knapík Filip 152 128 126 114 130,00
18. Horák Samuel 126 132 119 121 124,50
19. Hasoň Jakub 137 131 118 110 124,00
20. Vitásek Adam 123 100 139 129 122,75
21. Kessner František 126 132 118 106 120,50
22. Teame Christian 114 112 112 136 118,50
23. Vrzal David 136 118 104 100 114,50
24. Krauskopf Daniel 136 97 104 99 109,00
25. Vítovec David 98 99 127 111 108,75
26. Bušek Václav 82 92 105 133 103,00
27. Horoško Roman 116 101 102 85 101,00
28. Hrazdíra Jan 98 93 91 76 89,50
29. Werbynský Štěpán 79 83 99 91 88,00
30. Horoško Adam 72 99 87 78 84,00
31. Peroutka Václav 79 64 98 74 78,75

MČR juniorů 2019 - ŽÁKYNĚ 10 AŽ 12 LET

Datum konání: 4. května 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Bulová Eliška 201 164 157 170 173,00
2. Brychová Eliška 148 191 165 161 166,25
3. Brokešová Annabel 118 154 122 169 140,75
4. Podlahová Šárka 122 133 148 124 131,75
5. Iwazawa Ema 109 146 115 141 127,75
6. Sekowská Beatrica 98 111 155 140 126,00
7. Svobodová Ester 135 110 128 126 124,75
8. Žáčková Pavla 121 129 126 115 122,75
9. Dočkalová Tina 133 127 94 122 119,00
10. Václavíková Natálie 123 88 95 137 110,75
11. Musilová Anna 111 104 95 110 105,00
12. Meluzinová Adéla 108 108 97 89 100,50
13. Hanusová Elen 100 102 80 108 97,50
14. Kotoučková Adéla 74 88 68 95 81,25
15. Bacová Sofia 67 34 39 62 50,50

MČR juniorů 2019 - ŽÁCI 13 AŽ 15 LET

Datum konání: 5. května 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Bula Martin 149 188 171 166 214 161 204 122 201 209 223 182,55
2. Vacík Matěj 188 184 159 205 180 164 172 235 124 162 177,30
3. Štrbák Tomáš 189 204 213 198 162 208 163 184 147 185,33
4. Kordulík Václav ml. 160 169 202 178 237 188 170 137 180,13
5. Timko Dominik 129 141 125 163 171 233 160,33
6. Řebík Jakub 190 149 139 189 146 140 158,83
7. Lenčéš Petr 108 158 167 141 177 197 158,00
8. Hašek Daniel 147 188 165 145 140 141 154,33
9. Sedláček Jakub 169 143 145 136 171 162 154,33
10. Vondráček Šimon 166 127 120 199 167 144 153,83
11. Musil Matěj 185 141 140 140 138 159 150,50
12. Hasoň Jiří 113 140 140 165 165 170 148,83
13. Kopřiva Adam 142 105 158 136 132 134 134,50
14. John Denis 136 103 100 194 156 92 130,17
15. Štěrba Marek 111 139 176 84 156 108 129,00
16. Kobylka Šimon 126 153 105 140 142 102 128,00
17. Peterka Marek 91 122 129 129 126 149 124,33
18. Macke Matyáš 103 105 142 117 153 123 123,83
19. Říha Jan 103 130 127 129 109 110 118,00
20. Rejthar Jakub 124 145 120 106 101 90 114,33
21. Petr Vladimír 119 93 106 123 113 124 113,00
22. Honomichl Jakub 81 102 107 114 125 104 105,50
23. Muránsky Daniel 78 99 147 85 110 80 99,83

MČR juniorů 2019 - ŽÁKYNÉ 13 AŽ 15 LET

Datum konání: 5. května 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Krummerová Eliška 180 192 192 193 157 167 173 166 192 184 169 178,64
2. Nováková Iva 191 133 147 181 195 176 143 117 159 139 165 158,73
3. Křepinská Michaela 193 135 179 205 182 169 125 199 152 171,00
4. Márová Bára 179 164 160 226 105 180 156 203 180 172,56
5. Mazalová Andrea 134 177 171 180 172 174 168,00
6. Hojdarová Marie 156 193 138 173 154 167 163,50
7. Hrazdírová Lucie 131 152 163 130 136 201 152,17
8. Krejčířová Nikola 137 156 158 135 178 145 151,50
9. Morys Angelina 166 140 171 169 107 140 148,83
10. Brokešová Viktorie 111 161 133 139 162 168 145,67
11. Šoleová Petra 134 158 137 130 167 144 145,00
12. Juráčková Mína 104 165 147 124 141 146 137,83
13. Bušková Tereza 106 153 132 141 111 116 126,50
14. Bernardová Vanessa 148 122 134 128 91 114 122,83
15. Winklerová Sára 95 127 120 128 119 108 116,17
16. Švecová Aneta 99 75 70 93 76 76 81,50

MČR juniorů 2019 - ŽÁCI 16 AŽ 18 LET

Datum konání: 5. května 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Jelínek Lukáš 160 226 168 196 237 227 193 223 257 256 225 215,27
2. Seidl Daniel 181 187 210 217 192 185 154 160 200 193 287 222 199,00
3. Tříska Jan 177 257 190 183 236 221 212 150 177 200,33
4. Rejč Libor 150 216 215 200 236 175 151 189 191,50
5. Demuth Filip 201 163 180 208 205 174 188,50
6. Uhlíř Jiří ml. 193 179 204 186 170 195 187,83
7. Valošek Tomáš 216 169 216 156 165 192 185,67
8. Valenta David 169 198 196 202 157 190 185,33
9. Grunda Daniel 200 209 180 179 168 170 184,33
10. Kratochvíl Dominik 180 181 156 166 192 201 179,33
11. Liebich Tomáš 184 160 166 177 192 175 175,67
12. Míka Adam 237 136 188 154 161 164 173,33
13. Vojkovský Matěj 193 201 159 172 177 129 171,83
14. Babec Adam 132 176 175 178 189 174 170,67
15. Salaquarda Tadeáš 172 158 182 200 152 156 170,00
16. Knap Miroslav ml. 161 186 162 115 177 139 156,67
17. Puršl Vojtěch 174 135 120 170 189 144 155,33
18. Sekowski Roderick 130 153 144 160 156 172 152,50
19. Zywcsok Tadeáš 103 132 152 148 148 190 145,50
20. Hais Petr 188 127 125 157 133 131 143,50
21. Štěrba Michal 126 154 143 108 163 128 137,00
22. Mareš Michal 115 138 146 135 127 137 133,00
23. Volek Mikuláš 98 128 107 159 133 116 123,50

MČR juniorů 2019 - ŽÁKYNÉ 16 AŽ 18 LET

Datum konání: 5. května 2019 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vojtěchová Markéta 182 200 193 170 158 220 179 185 245 199 193,10
2. Honomichlová Martina 167 165 146 176 179 177 204 179 155 157 170,50
3. Černíková Michaela 192 137 187 203 176 157 145 166 170,38
4. Valíčková Agáta 178 183 143 159 161 167 157 161 163,63
5. Strejcová Tereza 159 167 129 160 152 145 152,00
6. Zdeňková Denisa 154 162 139 132 159 165 151,83
7. Budařová Pavlína 112 108 168 128 132 141 131,50
8. Škrachová Marie 122 92 150 131 140 121 126,00
9. Kasalová Alžběta 113 138 118 142 136 100 124,50
10. Tenorová Sabina 102 152 92 107 109 109 111,83

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020