Mistrovství České republiky juniorů 2018

Juniorské tituly jsou rozdány.

Ve dnech 28. 4. a 29. 4. 2018 se na Bowland bowling centrum v Olomouci odehrálo Mistrovství České republiky juniorů, kterého se účastnilo celkem 87 hráčů. Šampionát byl tradičně rozložen do dvou hracích dnů dle jednotlivých věkových kategorií. V sobotu o unikátní medaile bojovaly starší kategorie 13-15 let a 16-18 let, v neděli poté kategorie do 9 let a 10-12 let.

- Sobotní klání se hrálo na šest kvalifikačních her a následné souboje nejlepších v play-off. Na hráčích byla vidět velká bojovnost a chuť zvítězit. Hlavně ve starších kategoriích byly vidět parádní výkony a závěrečné finálové boje byly velmi vyrovnané. Junioři se také ukázali před trenérem reprezentace a jeho asistentem a musím říct, že velmi překvapili. Jak vypadaly souboje v play-off si můžete představit v přiložených souborech.

A jak to nakonec dopadlo – vítězem a mistrem ČR 2018 se stali:

- V kategorii 13-15 let - Eliška Krummerová (Tacl team Letohrad) a Daniel Grunda (BC Bowland Olomouc).

- V kategorii 16-18 let – Zuzana Uhlířová (BC Tábor) a Dominik Kratochvíl (Bowlingzone).

.

- Neděle byla ve znamení pohody a pěkných náhozů našich nejmladších hráčů. Hrálo se na čtyři hry, systémem amerika. Loňské tituly v kategorii do 9 let si letos zopákli opět hráči z BC Radava.

- Mistrem a mistryní ČR 2018 v kategorii do 9 let je Matyáš Mňačko a Ema Iwazawa.

- V kategorii 10-12 let Tomáš Vacek (BC Hluboká) a Eliška Brychová (Bowlingzone).

.

Gratuluji medailistům a přeji hodně dalších úspěchů, Jan Spáčil.

Přikládám tabulku medailí jednotlivých klubu.

Jan Spáčil

Klub Zlato Stříbro Bronz Celkem
Radava SC Praha 2 0 2 4
BC BowlingZone Pardubice 2 0 0 2
BC Bowland Olomouc 1 1 3 5
BC Hluboká 1 2 0 3
Tacl team Letohrad 1 0 1 2
BC Tábor 1 0 0 1
Xbowling 0 1 2 3
ABB Vidlatá Seč 0 1 1 2
BSR Poděbrady 0 1 0 1
TCM Plzeň 0 1 0 1
BC Rabbits Praha 0 1 0 1
BC Benedikt Most 0 0 2 2
Bowling Blansko 0 0 1 1
Přílohy

MČR juniorů 2018

MČR juniorů 2018 - kat. chlapci do 9 let

Datum konání: 29. dubna 2018 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Mňačko Matyáš 157 152 130 201 160,00
2. Minnakhmetov Albert 156 167 117 134 143,50
3. Štěpánek Martin 82 128 130 116 114,00
4. Rak Tadeáš 121 107 97 87 103,00
5. Vojkovský Ondřej 118 65 87 112 95,50
6. Otec Jan 94 84 81 96 88,75

MČR juniorů 2018 - kat. chlapci 13-15 let

Datum konání: 28. dubna 2018 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Grunda Daniel 179 218 185 220 173 184 173 203 214 235 167 195,55
2. Vacík Matěj 209 158 264 216 162 224 122 245 225 170 156 195,55
3. Jelínek Lukáš 190 239 225 235 203 235 222 189 202 215,56
4. Vojkovský Matěj 218 178 164 245 211 194 213 137 128 187,56
5. Míka Adam 167 171 215 173 171 181 179,67
6. Charvát Hugo 138 198 148 202 186 197 178,17
7. Vondráček Šimon 184 147 150 200 222 141 174,00
8. Salaquarda Tadeáš 181 189 126 159 171 182 168,00
9. Liebich Tomáš 167 128 162 166 170 189 163,67
10. Jeníček Jan 170 178 148 146 167 167 162,67
11. Uhlíř Jiří ml. 152 172 147 148 181 156 159,33
12. Enders Filip 185 132 156 144 157 157 155,17
13. Štrbák Tomáš 168 118 171 162 137 170 154,33
14. Brož Dominik 122 159 203 116 128 180 151,33
15. Valošek Tomáš 119 132 177 116 151 210 150,83
16. Svák David 160 148 132 146 148 149 147,17
17. Hašek Daniel 114 179 129 90 156 139 134,50
18. Řebík Jakub 133 128 103 121 155 149 131,50
19. Mareš Michal 116 126 122 134 108 181 131,17
20. Sekowski Roderick 125 108 130 147 110 123 123,83
21. Navrátil Marek ml. 120 132 91 94 134 138 118,17

MČR juniorů 2018 - kat. dívky 13-15 let

Datum konání: 28. dubna 2018 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Krummerová Eliška 152 180 151 180 185 164 182 186 184 193 175,70
2. Strejcová Tereza 226 179 200 157 134 137 174 189 182 144 172,20
3. Hojdarová Marie 153 197 193 173 162 178 143 136 166,88
4. Hrazdírová Lucie 180 156 155 152 204 169 144 168 166,00
5. Mazalová Andrea 182 177 144 177 183 145 168,00
6. Černíková Michaela 168 190 191 155 145 134 163,83
7. Zdeňková Denisa 150 160 161 169 177 157 162,33
8. Kasalová Alžběta 177 157 147 137 179 167 160,67
9. Valíčková Agáta 134 159 155 166 148 155 152,83
10. Márová Bára 157 169 147 154 136 146 151,50
11. Bernardová Vanessa 131 149 148 143 137 185 148,83
12. Nováková Iva 117 142 141 155 156 147 143,00
13. Šoleová Petra 105 172 152 135 151 138 142,17
14. Křepinská Michaela 133 127 122 159 166 129 139,33
15. Honomichlová Martina 141 152 130 140 136 126 137,50
16. Juráčková Mína 120 118 145 87 131 145 124,33
17. Zajíčková Natálie 128 138 137 119 121 102 124,17

MČR juniorů 2018 - kat. chlapci 16-18 let

Datum konání: 28. dubna 2018 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kratochvíl Dominik 206 231 258 224 179 188 219 170 222 189 181 195 205,17
2. Tříska Jan 259 259 202 253 279 192 203 256 184 247 189 229,36
3. Vlachovič Jakub 212 238 199 242 225 249 217 177 205 218,22
4. Valenta David 148 184 190 246 179 170 187 194 187,25
5. Demuth Filip 171 130 196 234 197 167 182,50
6. Rejč Libor 187 167 161 168 192 212 181,17
7. Seidl Daniel 128 184 164 148 202 237 177,17
8. Gurgul Lukáš 169 202 150 192 189 161 177,17
9. Knap Miroslav ml. 144 183 173 163 147 173 163,83
10. Mourek Tomáš 151 157 135 164 137 156 150,00
11. Smilowski Daniel 164 141 131 137 157 157 147,83
12. Davídek Matyáš 145 94 121 109 166 99 122,33
13. Kechner Václav 148 109 106 101 109 147 120,00

MČR juniorů 2018 - kat. dívky 16-18 let

Datum konání: 28. dubna 2018 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Uhlířová Zuzana 154 173 185 185 186 167 186 166 180 213 179,50
2. Vojtěchová Markéta 212 172 167 214 204 195 161 238 179 211 195,30
3. Budařová Pavlína 139 125 143 163 147 157 165 149 148,50
4. Škrachová Marie 135 102 135 112 131 137 141 110 125,38

MČR juniorů 2018 - kat. dívky do 9 let

Datum konání: 29. dubna 2018 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Iwazawa Ema 133 133 126 145 134,25
2. Podlahová Šárka 79 142 136 80 109,25
3. Václavíková Natálie 61 74 78 77 72,50
4. Sekowská Henrika 61 58 37 61 54,25

MČR juniorů 2018 - kat. dívky 10-12 let

Datum konání: 29. dubna 2018 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Brychová Eliška 156 135 143 143 144,25
2. Brokešová Annabel 156 116 109 117 124,50
3. Brokešová Viktorie 119 121 128 126 123,50
4. Jusková Martina 115 118 113 118 116,00
5. Morys Angelina 126 111 123 96 114,00
6. Kučerová Natálie 155 86 99 107 111,75
7. Svobodová Ester 107 106 115 108 109,00
8. Sekowská Frederika 88 107 98 116 102,25
9. Sekowská Beatrica 65 95 102 88 87,50

MČR juniorů 2018 - kat. chlapci 10-12 let

Datum konání: 29. dubna 2018 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vacek Tomáš 156 202 147 204 177,25
2. Mojka David 148 176 140 112 144,00
3. Jiránek Filip 126 145 152 131 138,50
4. Rejthar Jakub 132 158 153 107 137,50
5. Prekop Ondřej 136 132 106 173 136,75
6. Průša David 132 147 104 150 133,25
7. Vondráček Robin 145 110 146 129 132,50
8. Blaha Lukáš 130 121 103 124 119,50
9. Kičmer Vojtěch 119 109 119 118 116,25
10. Heerink Jim 135 136 83 102 114,00
11. Šatný Kristián 79 142 111 111 110,75
12. Werbynský Štěpán 136 78 65 106 96,25
13. Begy Adam 51 78 107 92 82,00

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020