Mistrovství Evropy žen 2016, 7. den

Zpravodajství z dějiště konání.

(15.6.2016 21:00)
Dnes na ME ve Vídni skončila soutěž trojic, oproti včerejšku se otočilo pořadí, takže dnes začínala trojice Petra Dologová, Eva Burianová a Dana Hanušová. Holky měly dnes výkony 467, 544 a 570, celkově 3160 a bylo z toho 30. místo. Druhá trojice - Kateřina Hejdučková, Petra Otec-Hanzlovská a Irena Straková zahrála hry 611, 510 a 598, celkově 3231 a 24. místo. Z vítězství se nakonec radovaly Němky za výkon 616, když porazily anglické trio o 56 kuželek. Bronz braly hráčky Dánska a Švédska. Zítra začíná soutěž pětičlenných týmů.
(14.6.2016 13:00)
První česká trojice ma svoje tři hry za sebou. 503, 503 a 506. Celkem 1512 a po první rundě 20. místo. Ve vedení jsou zatím Angličanky 1987, průměr na hráčku 220,8.

(13.6.2016)
Třetí česká dvojice hrála dnes, Irena Straková měla průměr 195, Eva Burianová 167,3, celkově spolu 181,2 a bylo z toho konečné 44. místo. Nejlepší česká dvojice - Kateřina Hejdučková a Petra Otec-Hanzlovská obsadila 29. místo. Z vítězství v této soutěži se nakonec radovaly Švédky Nina Flack a Joline Persson-Planefors, které hodily 432 a porazily německou dvojici Martina Schütz a Laura Beuthner. Bronz braly druhý německý pár Birgit Pöppler a Nadine Geißler a domácí Ivonne Gross a Tamara Adler. Zítra se hraje první den soutěže trojic, v první rundě nastoupí za Česko Kateřina Hejdučková, Petra-Otec Hanzlovská a Irena Straková, ve druhé pak Petra Dologová, Eva Burianová a Dana Hanušová.
(12.6.2016, 20:30)
První hrací den dvojic je za námi. Kateřina Hejdučková a Petra Otec-Hanzlovská jsou na průběžném 19. místě (Kateřina dnes průměr 195,2, Petra 184), celkově průměr dvojice 189,6. Katka se zatím stále drží v TOP 24. Druhá dvojice je 31. Petra Dologová průměr 175,5, Dana Hanušová 181,3, společný průměr 178,4. Soutěž pokračuje třetí rundou zítra ráno, kde za nás hraje Eva Burianová a Irena Straková. Zatím jsou ve vedení Němky s průměrem 214,7.

DŮLEŽITÉ ODKAZY:

Oficiální stránky ME
Výsledky a rozpisy
(11.6.2016, 18:30)
Soutěž jednotlivců je u svého konce. Dnes se představila Dana Hanušová a Petra Dologová. Bohužel se jim nedařilo a lépe zahrála Petra Dologová s průměrem 171,5 obsadila celkové 100. místo. Dana Hanušová s průměrem 157,7 je na příčce s číslem 124.
Nejlepší umístění z našich reprezentantek Kateřina Hejdučková, která vybojovala celkové 19. místo!!! Petra Otec-Hanzlovská celkově 69. místo, Irena Straková 101. místo a Eva Burianová 116. místo.
Z vítězství se radovala Angličanka Keira Reay, která nejdříve v semifinále v rozhozu vyřadila nejlepší z kvalifikace Švédku Andersson a pak ve finále porazila Ukrajinku Kovalovou. Dvojice se hrají zítra, první český pár je Katka Hejdůčková a Petra Otec-Hanzlovská, druhý pár hraje odpoledne ve složení Petra Dologová a Dana Hanušová.

(10.6.2016, 17:30)
V odpoledních hodinách se hrála další runda soutěže jednotlivců ve které hrály Irena Straková a Petra Otec-Hanzlovská. Irena se rozpačitém začátku plném nervozity nakonec vybojovala průměr 171,3 a patří jí průběžné 65. místo. Petra Otec-Hanzlovská zahrála průměr 183,3 a patří jí průběžné 44. místo. Kateřina se prozatím drží v TOP 20 a to na 11. místě. Eva Burianová je zatím na 77. místě.
Zítra pokračuje soutěž jednotlivců kde nás budou reprezentovat dámy Dologová a Hanušová.

(10.6.2016, 12:55)
Eva Burianová v soutěži jednotlivců zahrála 995 což je 165,8 průměr. To jí vyneslo prozatímní 40. místo. Kateřina Hejdučková ml. zahrála perfektních 1237 (206,2 průměr). Mazání na jednu stranu nevypadá tak náročně, ale na druhou stranu na něm není tolik prostoru pro chybu. Ve vedení je zatím Sandra Andersson ze Švédska s jedinou slabší hrou 175. Ve druhé rundě se od nás nás Petra Hanzlovská a Irena Straková. Tak držte palce.

(10.6.2016, 10:05)
Ve Vídni bylo včera slavnostně zahájeno mistrovství Evropy žen. Český tým přijel už včera, kdy hráčky absolvovaly neoficiální trénink, dnes si daly trénink „na čisto“ na mazání, na kterém se celý šampionát uskuteční. Večer v 18 hodin pak byl celý šampionát zahájený slavnostním ceremoniálem. Program začíná v pátek soutěží jednotlivkyň, kdy od 9:00 nastoupí v první rundě dvojice Kateřina Hejdučková a Eva Burianová. Od 13:00 pak bude hrát dvojice Petra Hanzlovská a Irena Straková. Petra Dologová a Dana Hanušová odehrají své první hry do soutěže jednotlivců v sobotu v 9:00. O výsledcích české výpravy budeme informovat.

(9.6.2016) Dnes byl zahájen ženský evropský šampionát, který letos hostí Rakousko. Naše barvy jely reprezentovat: Kateřina Hejdučková ml., Irena Straková, Eva Burianová, Petra Otec-Hanzlovská, Dana Hanušová a Petra Dologová. Zítra ráno začíná soutěž jednotlivců. Jakmile budeme mít informace z místa dění, ihned je zveřejníme.

26.01.2024 v 22:29

Lukáš Jelínek vybojoval v Světovém poháru juniorů do 21 let bronzovou medaili.

14.01.2024 v 14:45

Obsazovačka na únorový turnaj PRESTIGE bude otevřena v úterý 16.1. v 20.oo hod.

14.12.2023 v 08:51

Sobotní Baráž pro MČR 5 čl. družstev ZRUŠENA. Hrací den MČR pro přihlášená družstva začíná místo 13.oo hod. již v 11.oo hod.