Mistrovství regionu jižní Čechy

Mistrovství regionu jižní Čechy - muži

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Uhlíř Jiří 171 212 204 190 210 245 205,33

Mistrovství regionu jižní Čechy - seniorky

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hrušková Libuše 158 145 144 162 138 168 152,50
2. Tětková Lenka 154 134 177 140 119 133 142,83

Mistrovství regionu jižní Čechy - ženy JČ165

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Bícová Eva 117 144 184 156 191 175 161,17
2. Havelková Eliška 116 152 141 155 213 145 153,67
3. Vandasová Ema 133 129 142 141 122 140 134,50

Mistrovství regionu jižní Čechy - senioři

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Butal Jaroslav st. 166 235 178 172 211 164 187,67
2. Tětek Petr 159 187 212 189 156 177 180,00
3. Klimeš Josef 166 163 213 151 205 148 174,33
4. Šedivý Ctibor 198 154 176 183 180 144 172,50
5. Trča Pavel 172 184 159 155 174 168 168,67
6. Polívka Dalibor 167 169 170 137 155 180 163,00

Mistrovství regionu jižní Čechy - muži JČ190

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vacek Jaroslav 173 169 189 199 149 199 179,67
2. Kunc Tomáš 155 185 180 153 180 147 166,67
3. Vaněček Jindřich 167 190 136 165 143 178 163,17
4. Rábek Erik 193 186 135 119 144 161 156,33
5. Slach Zbyněk 168 133 149 153 146 143 148,67
6. Slípka Jaroslav 164 115 155 141 139 143 142,83
7. Staněk Libor 122 152 170 138 157 115 142,33
8. Krauskopf Josef 149 181 163 146 126 85 141,67

Mistrovství regionu jižní Čechy - muži JČ165

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Orálek Radek 199 204 232 191 203 215 207,33
2. Furik Ludvík 181 184 146 183 166 150 168,33
3. Bárta Ladislav 169 173 166 173 148 170 166,50
4. Smetana Martin 193 166 174 158 151 145 164,50
5. Vokurka Jiří 176 171 161 150 145 176 163,17
6. Gottvald Jiří 185 156 164 145 165 160 162,50
7. Řežábek Miroslav 166 172 162 140 145 168 158,83
8. Veselý František 144 169 158 176 190 111 158,00
9. Lačňák Jiří 148 147 133 131 155 165 146,50
10. Šebesta Martin 116 146 147 185 160 123 146,17
11. Antalík Ivan 142 116 132 137 191 133 141,83
12. Minnakhmetov Kamil 121 143 142 146 141 156 141,50
13. Hron Pavel 160 130 139 137 121 150 139,50
14. Švarc Jiří 128 168 141 105 112 167 136,83
15. Baborský Milan 142 173 122 109 143 127 136,00
16. Hollman Petr 148 142 133 102 118 114 126,17

Krátké zprávy

23.02.2018 v 10:44

Právě byla zveřejněna obsazovačka na 9. turnaj Kegel Prestige, který se bude konat v Pardubicích.

14.02.2018 v 09:39

Právě byly otevřeny obsazovačky na březnové MČR dvojic seniorů 2018, které se koná v Pardubicích.

11.02.2018 v 12:54

Marek Talpa zahrál v 1.kole Extraligy ČBL západ o finále Perfect Game 300

11.02.2018 v 12:54

Jaroslav Lorenc ml. zahrál v 1.kole Extraligy ČBL západ o finále Perfect Game 300

08.02.2018 v 13:25

Extraliga juniorské ligy se bude na všech centrech hrát na místních housech.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 8. turnaje PRESTIGE
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč kat. P190 na 8.turnaji PRESTIGE
Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad
Nejlepší hráč kat. P165 na 8.turnaji PRESTIGE
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
Nej. žena na 8.turnaji PRESTIG8