Mistrovství regionu juniorů jižní Čechy

Mistrovství regionu juniorů jižní Čechy - kat. do 9 let

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Minnakhmetov Albert 111 81 68 107 91,75
2. Kubů Kristýna 114 52 78 71 78,75
3. Podlahová Šárka 63 62 74 81 70,00
4. Werbynský Štěpán 52 50 66 62 57,50

Mistrovství regionu juniorů jižní Čechy - kat. 10-12 let

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lexová Sophie 157 161 169 194 170,25
2. Vacek Tomáš 129 102 123 134 122,00
3. Řebík Jakub 117 116 124 117 118,50
4. Bernardová Vanessa 114 111 102 98 106,25
5. Hotový Václav 99 83 117 112 102,75
6. Hylena Radek 92 99 97 115 100,75
7. Kobylka Šimon 96 105 84 117 100,50
8. Bernard Michael 98 87 56 91 83,00
9. Říha Jan 67 93 67 78 76,25
10. Moserová Terezie 69 65 76 71 70,25
11. Kvapil Tomáš 53 57 57 80 61,75

Mistrovství regionu juniorů jižní Čechy - dívky kat. 13-15 let

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Zdeňková Denisa 118 153 120 133 160 189 145,50

Mistrovství regionu juniorů jižní Čechy - chlapci kat. 13-15 let

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Uhlíř Jiří ml. 122 134 146 138 141 163 140,67

Mistrovství regionu juniorů jižní Čechy - chlapci kat. 16-18 let

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vrňata David 197 180 147 145 178 134 163,50

Mistrovství regionu juniorů jižní Čechy - dívky kat. 16-18 let

Datum konání: 12. března 2017 Místo: Bowling Hluboká

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Uhlířová Zuzana 116 159 135 155 135 198 149,67

Krátké zprávy

02.12.2018 v 21:12

Mistry ČR v juniorských dvojicích se stali Lukáš Jelínek s Janem Třískou

21.11.2018 v 09:51

Otevřena OBSAZOVAČKA na 6. turnaj Prestige.

Galerie

Vondráček Adam
Bowlingzone Pardubice
Vondráček Adam

Vondráček Adam

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší hráč Prestige 5 a kat. P190
Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Nejlepší junior Prestige 5
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč Prestige 5, kat. P165
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší hráčka Prestige 5