Mistrovství regionu juniorů Morava 2017

Mistrovství regionu juniorů Moravy - dívky kat. 16-18 let

Datum konání: 1. dubna 2017 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hargašová Nikola 166 188 151 145 167 136 158,83
2. Škrachová Marie 136 150 104 120 122 99 121,83

Mistrovství regionu juniorů Moravy - dívky kat. do 9 let

Datum konání: 1. dubna 2017 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Svobodová Ester 89 97 82 98 91,50

Mistrovství regionu juniorů Moravy - chlapci kat. 16-18 let

Datum konání: 1. dubna 2017 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Vlachovič Jakub 166 180 219 216 256 245 213,67

Mistrovství regionu juniorů Moravy - dívky kat. 13-15 let

Datum konání: 1. dubna 2017 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Bahounková Tereza 163 118 146 178 197 156 159,67
2. Valíčková Agata 137 164 148 145 180 158 155,33
3. Hrazdírová Lucie 153 133 160 133 114 140 138,83
4. Morysová Veronika 115 135 119 117 152 143 130,17
5. Holínková Alexandra 104 109 89 99 97 104 100,33
6. Orságová Anna 70 84 102 87 98 90 88,50

Mistrovství regionu juniorů Moravy - chlapci kat. 13-15 let

Datum konání: 1. dubna 2017 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Tříska Jan 233 169 242 230 195 206 212,50
2. Grunda Daniel 212 179 214 276 159 167 201,17
3. Salaquarda Tadeáš 201 174 156 198 202 151 180,33
4. Valošek Tomáš 164 163 101 135 139 124 137,67
5. Smilowski Daniel 149 132 104 116 145 125 128,50

Mistrovství regionu juniorů Moravy - chlapci kat. do 9 let

Datum konání: 1. dubna 2017 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kíčmer Vojtěch 81 91 83 76 82,75
2. Spáčil Josef 74 50 52 75 62,75

Mistrovství regionu juniorů Moravy - dívky kat. 10-12 let

Datum konání: 1. dubna 2017 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Bahounková Eliška 113 86 91 78 92,00

Mistrovství regionu juniorů Moravy - chlapci kat. 10-12 let

Datum konání: 1. dubna 2017 Místo: Bowland Šantovka

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Štrbák Tomáš 147 145 176 184 163,00
2. Spáčil Jan ml. 110 101 80 104 98,75
3. Stojanov Jakub 94 82 42 82 75,00

Krátké zprávy

23.02.2018 v 10:44

Právě byla zveřejněna obsazovačka na 9. turnaj Kegel Prestige, který se bude konat v Pardubicích.

14.02.2018 v 09:39

Právě byly otevřeny obsazovačky na březnové MČR dvojic seniorů 2018, které se koná v Pardubicích.

11.02.2018 v 12:54

Marek Talpa zahrál v 1.kole Extraligy ČBL západ o finále Perfect Game 300

11.02.2018 v 12:54

Jaroslav Lorenc ml. zahrál v 1.kole Extraligy ČBL západ o finále Perfect Game 300

08.02.2018 v 13:25

Extraliga juniorské ligy se bude na všech centrech hrát na místních housech.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 8. turnaje PRESTIGE
Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč kat. P190 na 8.turnaji PRESTIGE
Krummerová Eliška
Tacl Letohrad
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

Tacl Letohrad
Nejlepší hráč kat. P165 na 8.turnaji PRESTIGE
Petáková Anna
Rabbits Praha
Petáková Anna

Petáková Anna

Rabbits Praha
Nej. žena na 8.turnaji PRESTIG8